• Informacje na temat:

  związek partnerski

Artykuły na temat: związek partnerski
 • "Na Wspólnej": Julia Kamińska chce legalizacji związków partnerskich!

  ..."Na żywo", ale zapytana, czy zamierza wyjść za ukochanego, stwierdziła, że ślub nie jest tym, o czym marzy. Julia Kamińska od dawna szczerze mówi, że jest wielką zwolenniczką związków partnerskich. - Związek partnerski polega na tym, że dwoje ludzi chce być razem, lecz nie jako mąż i żona, ale jako partnerzy. Niekoniecznie odmiennej płci... W Polsce wciąż jest to, niestety, niemożliwe! Ale...

 • Elton John i David Furnish pobrali się

  Brytyjski piosenkarz Elton John w niedzielę (21.12) pobrał się ze swoim wieloletnim partnerem Davidem Furnishem. Ślub odbył się w ich posiadłości w Windsorze, obok Londynu, równo dziewięć lat po zawarciu przez mężczyzn związku partnerskiego.

 • Julia Kamińska: Nie wezmę ślubu, póki nie będzie związków partnerskich!

  ...dyskryminuje osoby homoseksualne! "Chętniej zawarłabym związek partnerski, polegający na tym, że dwoje ludzi chce być razem, ale nie jako mąż i żona. Niekoniecznie odmiennej płci. W Polsce jest to, niestety, nadal  niemożliwe. Ale czekam aż prawo się zmieni, bo bardzo mocno kibicuję moim przyjaciołom o orientacji homoseksualnej. Uważam za niesprawiedliwość, że ja mogę zawrzeć związek małżeński...

 • Wojciech Niemczyk: Będzie o nim głośno?

  Młody, ambitny, poszukujący. W środowiskach artystycznych mówi się, że już wkrótce będzie jednym z najgorętszych aktorskich nazwisk w Polsce.

 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka: jak wygląda ich związek?

  Paulina Krupińska (28 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (39 l.) nie ograniczają się wzajemnie. Jak to wygląda w praktyce? Czy ich związek rzeczywiście jest tak szczęśliwy, na jaki wygląda?

 • Teresa Dzielska: Popularność przyniosły jej "Barwy szczęścia"

  - Jestem góralką niskopienną, bo pochodzę z Limanowej - śmieje się. Śmiech ma radosny, zaraźliwy. Śmieją się jej oczy, twarz, cała jest uśmiechem. Spontaniczna, nie sposób oprzeć się jej urokowi. - Nie umiem niczego ukryć, nie jestem dyplomatką, męczę się, kiedy muszę cokolwiek przemilczeć - dodaje aktorka.

 • Urszula Dudziak nie weźmie ślubu, dopóki w Polsce nie zalegalizują związków partnerskich!

  ...wskazuje, że brak legalizacji związków partnerskich rodzi szereg problemów. Za przykład podaje tu Korę i Kamila Sipowicza. Mieli oni wstąpić w związek małżeński tylko dlatego, aby ułatwić sobie życie po(...) "Kobieta i Życie". Partner oświadczył się jej, ale Dudziak wcale nie planuje ślubu. Gwiazda krytykuje rządzących, że nie potrafią przeforsować ustawy o związkach partnerskich i deklaruje, że o ślubie...

 • Westlife: Wokalista ma problem

  Mark Feehily, 25-letni wokalista irlandzkiego boysbandu Westlife, jest sfrustrowany, że w jego ojczyźnie nie wprowadzono ustawy zezwalającej na związki partnerskie osób tej samej płci. Z tego też powodu Feehily nie może "poślubić" swojego chłopaka Kevina McDaida, piosenkarza z boysbandu o nazwie V.

 • Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens: ich związek zaskakuje! Chodzi o ślub!

  To było spore zaskoczenie, gdy okazało się, że wybrankiem projektantki jest holenderski producent i reżyser, były mąż Kayah. Od dłuższego czasu Asia chwaliła się swoim nowym związek na swoim profilu(...) tego samego" - zdradza w rozmowie z tabloidem "Fakt" kolega celebrytyki. Joasia jest znana ze swojej niezależności i samodzielności, oczekuje od wybranka partnerskiego podejścia do związku. Jeżeli...

 • "Lincoln": Dykteryjki i związki partnerskie

  Wojna secesyjna to chyba najważniejsza historyczna trauma Stanów Zjednoczonych. Trudno się dziwić, że tak często pojawia się w kinie amerykańskim. Równie chętnie - w wersji bardziej lub mniej serio - sięgano po postać Abrahama Lincolna, 16. prezydenta USA zamordowanego w zamachu przez aktora. Steven Spielberg połączył dwa w jednym i opowiedział o losach słynnej 13. poprawki, znoszącej niewolnictwo w Ameryce. Powstał teatr telewizji, choć z pewnością efektowny.

Zdjęcia na temat: związek partnerski
Wideo na temat: związek partnerski
 • Sex Story

  Film będzie opowiadał o dwójce młodych ludzi, których łączy tylko związek fizyczny, ale z biegiem czasu ta znajomość przekształci się w uczucie.

 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

 • Przeszłość

  Irańczyk Ahmad (Ali Mosaffa) opuszcza francuską żonę i dwoje dzieci, by powrócić do swojej ojczyzny. Pod jego nieobecność Marie (Bérénice Bejo) angażuje się w nowy związek i, chcąc go zalegalizować, wnosi pozew o rozwód. W związku z tym Ahmed po czterech latach separacji wraca do Francji, by dopełnić formalności.

Dyskusje na temat: związek partnerski