• Informacje na temat:

  związek ukrywali

Artykuły na temat: związek ukrywali
 • "M jak miłość": Joanna i Tomek przestaną ukrywać swój związek!

  Choć Tomek (Andrzej Młynarczyk) i Joanna (Barbara Kurdej-Szatan) skonsumują swój związek, wciąż będą ukrywali, że stanowią parę. Nawet przed Zosią (Julia Wróblewska) i Wojtkiem (Felek Matecki). Tyle że bystre dzieciaki w mig rozgryzą ich tajemnicę i zorientują się, że w końcu stało się to, na co liczyli już od bardzo dawna: ich tata związał się z ciepłą i dobrą opiekunką. A Chodakowski...

 • Piotr Woźniak-Starak: Bardzo ambitny producent

  Nie ma co ukrywać. W filmowym świecie to precedens! Piotr Woźniak-Starak postanowił oddać Polskiemu Instytutowi Sztuk Filmowych dotację, którą dostał na nakręcenie filmu "Bogowie".

 • Agnieszka Kaczorowska ukrywała związek od dłuższego czasu!

  ...liczyć. Odkąd w lipcu 2015 r. skończył się jej związek ze starszym o dwadzieścia lat Rafałem Samborskim, zapewniała, że jest singielką. Trochę... mijała się z prawdą. Właśnie wydało się, że Agnieszka(...), zastrzegając, że więcej komentarzy na ten temat nie będzie. Czy dlatego, że ten związek wywołuje różne emocje? W otoczeniu Macieja Zadykowicza mówi się, że dla Kaczorowskiej zostawił dziewczynę. - To bzdura...

 • Beata Tyszkiewicz i Andrzej Wajda: Historia pewnego mełżeństwa

  Ich związek trwał cztery lata, małżeństwo zaledwie półtora roku. Reżyser wspomina je bardzo niechętnie.

 • Katie Holmes musi ukrywać swój związek!

  Cruise’a oraz wypowiadać się negatywnie na temat scjentologii. Teraz już wiadomo, dlaczego ukrywa swój związek z Jamie Foxxem... *** Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów...

 • Janusz Rewiński i Beata Ścibakówna: Niespełnieni

  O zrobieniu komedii, ukazującej wady i przywary nowych elit finansowych wolnej Polski, Jerzy Gruza myślał już w połowie lat 90. ubiegłego wieku. Tak zrodził się scenariusz emitowanego w 1999 roku serialu "Tygrysy Europy".

 • Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski ukrywali romans przez długie lata

  Swój romans Bogumiła Wander (73 l.) i Krzysztof Baranowski (79 l.) ukrywali przed wszystkimi, a zwłaszcza przed dziećmi. Wiedzieli, że wiadomość o tym uczuciu mogłaby być dla nich szokiem.

 • Paweł Wilczak chce wrócić do aktorstwa

  Paweł Wilczak chce wrócić do aktorstwa. Przyznaje, że gdyby otrzymał ciekawą propozycję, to równie dobrze odnalazłby się na planie filmu, jak i na planie serialu. W oczekiwaniu na propozycje pracuje nad wspólnym projektem z Joanną Brodzik. Po tym, jak jego partnerka wróciła do pracy po sześcioletniej przerwie, Wilczak poświęcił się także opiece nad ich synami.

 • Kasia Glinka już nie ukrywa swojego związku!

  Aktorka od dwóch lat jest w szczęśliwym związku z niejakim Jarosławem. Co ciekawe, do tej pory zakochani ukrywali swój związek. Nie pokazywali się razem na publicznych imprezach, a Glinka przeważnie(...) znajoma Glinki. Skoro tak bardzo jest zakochana, to dlaczego ukrywała ten związek? Powód jest zaskakująco prosty. "Nie chciała zapeszyć. Kiedy wychodziła za Przemka Gołdona, była przekonana, że to...

 • Halina Mlynkova po polsku i po czesku

  Rok 2015 dla Haliny Mlynkovej będzie czasem dużych zmian zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wokalistka chce zaistnieć na czeskim rynku muzycznym - planuje kilka koncertów w Czechach, pracuje też nad płytą w języku czeskim. Równolegle przygotowuje kolejny polski album. Mlynkova zamierza także zmienić stan cywilny i po raz drugi wyjść za mąż.

Zdjęcia na temat: związek ukrywali
Wideo na temat: związek ukrywali
 • Warnke ukrywała swój związek ze Stramowskim

  Chcieliśmy zachować higienę pracy – mówi Katarzyna Warnke, tłumacząc, dlaczego ukrywała swój związek z Piotrem Stramowskim. Aktorka twierdzi, że podczas pracy na planie filmu, gdzie się poznali, chcieli zachować profesjonalizm. Czekali jednak na momenty, w których mogli być sami.

 • Sztuka dorastania

  Bystremu, młodemu samotnikowi George'owi udało się dotrwać do klasy maturalnej, choć ani razu nie odrobił zadania domowego. Sally jest szkolną pięknością, ukrywającą smutek pod maską popularności. Pomiędzy bratnimi duszami, mającymi trudne relacje z rodzicami rozkwita przedziwny związek. Wkrótce przekonują się, że życie i miłość potrafią zniweczyć marzenia, a sterty zadań domowych mogą wykończyć w przeddzień ukończenia szkoły. Przenikliwy dramat, który przy pomocy utalentowanej obsady, tchnął...

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula w pierwszym wspólnym wywiadzie

  Marta Żmuda-Trzebiatowska-Kula i Kamil Kula udzielili pierwszego wspólnego wywiadu. Małżonkowie zdradzili, że nie tylko długo ukrywali swój związek w tajemnicy, ale i zdarzało im się nawet udawać, że w ogóle się nie znają. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Sex Story

  Film będzie opowiadał o dwójce młodych ludzi, których łączy tylko związek fizyczny, ale z biegiem czasu ta znajomość przekształci się w uczucie.