• Informacje na temat:

  związek z portugalczykiem

Artykuły na temat: związek z portugalczykiem
 • Samobójstwo w serialu?

  .... Wybrankiem jej serca jest Roberto, mężczyzna, którego poznała na statku. Kobieta już postanowiła: chce zaangażować się w związek z przystojnym Portugalczykiem i w związku z tym wyjeżdża - zabierając syna(...)Związek Olgi i Kuby nie jest łatwy. Już raz para otarła się o rozwód, kiedy to pod wpływem mnożących się oszustw żony mężczyzna wyprowadził się z domu. Wrócił dla dobra Krzysia (Wojtek Traczyński...

 • Marzy mi się ekstremalna podróż

  ...wolności, ucieczki od smyczy, z którą kojarzył mi się związek. Jak się z nimi rozstawałeś? Starałem się być uczciwy. Nigdy nie obiecywałem: "będziesz ze mną szczęśliwa". Czego szukasz w kobiecie...

 • "Lepiej jest wygrywać, niż przegrywać"

  Moonspell to grupa kultowa, ciesząca się uznaniem na całym świecie. Po raz ostatni ekipa wokalisty Fernando Ribeiro zagrała w naszym kraju cztery koncerty, kolejno we: Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Bydgoszczy. Występ w stolicy oprotestował Ogólnopolski Komitet Obrony Przed Sektami, oskarżając Portugalczyków o propagowanie satanizmu.

 • Skąd się wzięły Muppety?

  Od ponad 30 lat pozostają popkulturowym fenomenem a ich twórca Jim Henson cieszy się nie mniejszą estymą niż legendarny Walt Disney. W związku z premierą współczesnej kinowej wersji słynnego telewizyjnego show przypominamy, za co tak naprawdę kochamy Muppety...

 • Samobójstwo w "M jak miłość"?

  Kłopoty małżeńskie Olgi (Karolina Nowakowska) i Jakuba (Przemysław Cypryański) z "M jak miłość" wkrótce doprowadzą do ogromnej tragedii.

 • Paris Hilton dostała kosza

  Przyjęcie w jednej z restauracji w Los Angeles nie było zbyt szczęśliwe dla Paris Hilton. Dziedziczka fortuny (dorywczo również wokalistka i aktorka) próbowała, zdaniem świadków, uwieść Cristiano Ronaldo, najlepszego piłkarza globu.

 • Hunter Fest na start

  W sobotę, 28 czerwca, rozpoczyna się piąta edycja Hunter Fest, święta muzyki metalowej, którego gospodarzem jest grupa Hunter. Gwiazdami pierwszego dnia są portugalski Moonspell, Katatonia ze Szwecji i Paul Di'Anno, były wokalista Iron Maiden.

 • "Nie boimy się ryzykować"

  Portugalska grupa Moonspell cieszy się niesłabnącą sympatią polskich fanów, chociaż nigdy nie miała w zwyczaju schlebiać gustom publiczności. Droga, którą...

Wideo na temat: związek z portugalczykiem
 • Sex Story

  Film będzie opowiadał o dwójce młodych ludzi, których łączy tylko związek fizyczny, ale z biegiem czasu ta znajomość przekształci się w uczucie.

 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

 • Przeszłość

  Irańczyk Ahmad (Ali Mosaffa) opuszcza francuską żonę i dwoje dzieci, by powrócić do swojej ojczyzny. Pod jego nieobecność Marie (Bérénice Bejo) angażuje się w nowy związek i, chcąc go zalegalizować, wnosi pozew o rozwód. W związku z tym Ahmed po czterech latach separacji wraca do Francji, by dopełnić formalności.