• Informacje na temat:

  związki gwiazd

Artykuły na temat: związki gwiazd
 • Artystyczne związki gwiazd "Paradoksu"

  Gwiazdy serialu "Paradoks" - Bogusław Linda i Arkadiusz Jakubik, czyli podinspektor Marek Kaszowski i prokurator Bohdan Sobecki - to aktorzy, którzy od lat tworzą ze swoimi partnerkami... artystyczne związki. Sztuka obecna jest w ich życiu niemal bez przerwy!

 • Marina And The Diamonds: Przyjaźnie i związki przestają być priorytetem (wywiad)

  Brytyjska wokalistka o greckich korzeniach, Marina Diamandis, opowiada nam o wrażeniu, jakie wywarła na niej Warszawa i o wielu innych rzeczach.

 • 5 najgorszych reklam smartfonów w teledyskach gwiazd

  Gwiazdy są skłonne zrobić wiele, by zarobić więcej. Wiele z nich decyduje się na reklamowanie różnych produktów w teledyskach, co często daje zyski wyższe niż sprzedawanie płyt i dawanie koncertów. Niektóre reklamy są jednak mało przekonujące, a produkty są umieszczane w teledyskach w sposób wręcz kuriozalny. Oto 5 najgorszych reklam smartfonów w teledyskach znanych piosenkarek.

 • Co stało się z twarzą Umy Thurman?

  Niektóre hollywoodzkie gwiazdy chcą za wszelką cenę zatrzymać upływ czasu. Niestety, tej wątpliwej modzie ulegała ostatnio Uma Thurman ("Pulp Fiction", "Niebezpieczne związki", "Kill Bill"). Aktorka, która pojawiała się 9 lutego w Nowym Jorku na premierze miniserialu "The Slap", była wprost nie do poznania!

 • Roman Giertych: Gwiazdy to wymagający klienci. Mają niezwykłe charaktery i to jest ciekawe

  ..."Nie szukam relacji z show-biznesem" – zapewnia adwokat. Związki z tą branżą zachowuje wyłącznie jako pełnomocnik gwiazd, jego kancelaria specjalizuje się bowiem w ochronie dóbr osobistych. Roman Giertych (47 l.) uważa, że gwiazdy są wymagającymi klientami, współpraca z nimi jest jednak ciekawa ze względu na ich niezwykłe osobowości.

 • Katarzyna Herman: Coraz szybciej, mniej poetycko i bardziej dosłownie

  - To nie jest łatwa rola - mówi o swojej serialowej bohaterce Katarzyna Herman. - Kornelia zakochała się w dużo młodszym mężczyźnie, a takie związki są piętnowane - dodaje gwiazda "Barw szczęścia".

 • "O mnie się nie martw": Toksyczne związki trzeba szybko kończyć...

  Iga (Joanna Kulig) spotka w kancelarii Marka Kaszuby (Krzysztof Stelmaszczyk) znaną wokalistkę jazzową, której chłopak pobił w sklepie sprzedawcę. Okaże się, że gwiazda od lat utrzymuje swego partnera i nie potrafi zakończyć toksycznego związku...

 • Kto z kim spędzi Walentynki?

  Walentynki to czas na kino, romantyczną kolację... 14 lutego nikt nie chce być sam. Gwiazdy z pierwszych stron gazet także mają z kim świętować.

 • Marcelina Zawadzka stała się obiektem żartów! Wszystko przez jej związki!

  ..."Pytanie na śniadanie", który prowadzi. To zrozumiałe, że gwiazda przeżywa kolejny zawód miłosny i wciąż jest samotna. To niestety spowodowało, że nieco śmieją się z niej nawet koledzy z pracy. "Ostatnio...

 • Anna Głogowska i Piotr Gąsowski: Umiemy się z siebie śmiać

  Jesienią będą obchodzić 10-lecie związku. Anna Głogowska - znana tancerka, obecnie prowadząca show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" i Piotr Gąsowski - popularny aktor i gospodarz programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mają 7-letnią córkę. Nie ma mowy o rozstaniu. Plotki na ten temat komentują krótko: "To kłamstwa".

Zdjęcia na temat: związki gwiazd
Wideo na temat: związki gwiazd
 • Giertych: Gwiazdy to wymagający klienci

  Związki z tą branżą zachowuje wyłącznie jako pełnomocnik gwiazd, jego kancelaria specjalizuje się bowiem w ochronie dóbr osobistych. Prawnik uważa, że gwiazdy są wymagającymi klientami, współpraca z nimi jest jednak ciekawa ze względu na ich niezwykłe osobowości.

 • W 2015 roku rozstanie goniło rozstanie!

  Wielkie uczucia, wspólne okładki i wywiady dla kolorowych pism. Niestety, w przypadku tych gwiazd 2015 rok nie okazał się szczęśliwy. Doda, Marta Wierzbicka, Adam Sztaba - to tylko kilka nazwisk(...) powiedziały sobie o kilka słów za dużo. Wśród z nich znajdują się również i takie związki, które od zawsze uchodziły za idealne! Ich rozstania rozgrzały kolorową prasę do czerwoności!

 • Sablewska zachwycona metamorfozą... wnuczki Leszka Millera

  , że nie będę zajmowała się gwiazdami, ale ponieważ Instagram to już jest takie źródło, gdzie każda osoba może być gwiazdą, czy jest znana z telewizji czy nie, w związki z tym mam taką perełkę w drugiej edycji, która jest gwiazdą Instagrama, jest znana, popularna, robię jej metamorfozę – cieszy się Sablewska.

Dyskusje na temat: związki gwiazd
 • Re: Kronika towarzyska, czyli śluby gwiazd Anno Domini 2014

  Związki zawierają młodzi ludzie a nie starzy z z dziećmi ! Gdzie honor i przysięga?

 • Re: Kronika towarzyska, czyli śluby gwiazd Anno Domini 2014

  jaki skandal towarzyski...setki ludzi się rozwodzi i zaczyna nowe związki a media zrobiły z Moniki i Zbycha jakiś niemoralnych potworów, odczepcie się od nich bo to jest już nieświeże

 • Stanęli na ślubnym kobiercu w 2012 roku

  Sakramentalne TAK- kieruje do wszystkich gwiazd USA co zrobia w chwli gdy po 25 latach okaze się ze jeden z partnerow zostanie w sposób natychmiastowy zwolniony , utraci swoej dorobek również finanse(...), uzależniania, które niszcza najtrwalsze związki ).

 • Re: Małgorzata Braunek walczy o życie!

  wasze dzieci zawierają związki małżeńskie, mają dzieci i wszyscy będziecie świadkiem cudu rodzin powstających z martwych. To wskrzeszenie będzie niewyobrażalną radością, jak żadna inna. Zostanie połączeni z waszymi ukochanymi, którzy odeszli kiedyś w tym życiu i poszli do Nieba. Będziecie stanowić narody, w sumie dwanaście, wszystkie oznaczone przez dwanaście gwiazd w koronie na głowie Mojej