• Informacje na temat:

  zwycięzca ii edycji got

Artykuły na temat: zwycięzca ii edycji got
 • Małgorzata Foremniak jest gotowa na spotkanie z byłym?! Uczucia nadal są żywe!

  O ich romansie mówiła cała Polska. Wkrótce znów mogą się spotkać na gruncie zawodowym. Czy Małgorzata Foremniak (52 l.) i Rafał Maserak (35 l.) są na to gotowi?

 • Nagroda dla zwycięzcy "Tylko taniec..."

  W finale programu "Tylko taniec. Got to dance" nie zabrakło emocji. Spośród 7 finalistów, decyzją widzów, do ścisłego finału przeszła dwójka najlepszych: 19-letni Dawid Ignaczak z Włocławka oraz formacja Top Toys. Dogrywka okazała się niezwykle mocna.

 • Ruszyło "Jak oni śpiewają"

  Rozpoczęła się VI edycja programu "Jak oni śpiewają" . Tym razem na scenie Polsatu występują "najlepsi z najlepszych", czyli 11 finalistów poprzednich edycji programu. Powalczą o Brylantową Gwiazdę oraz podróż marzeń prywatnym samolotem z osobą towarzyszącą w dowolne miejsce na świecie.

 • Zwycięzca "Mam talent" i "Titanic": Zobacz klip!

  Zanim świat usłyszał o Susan Boyle, to laureatem pierwszej edycji brytyjskiej edycji programu "Mam talent" był już Paul Potts, niepozorny sprzedawca telefonów komórkowych, śpiewający operowym głosem.

 • Telewizyjny hit wszech czasów?

  ...castingi do polskiej edycji zgłosiło się ponad cztery tysiące osób, z których już ponad 300 zostało przesłuchanych. Jurorzy będą musieli wyłonić tylko 32 półfinalistów. Zwycięzca, wybrany przez(...) "Got Talent" ze wszystkich edycji na świecie był Paul Potts. Wygrał on pierwszą brytyjską edycję programu. Gdy na castingu zaśpiewał arię "Nessun Dorma" z opery "Turandot" Giacomo Pucciniego, jurorom...

 • Druga edycja tanecznego show

  Za nami castingi do drugiej edycji tanecznego show "Tylko taniec. Got to dance". Kto okazał się najlepszy?

 • ​Gwiazdy zatańczą w teatrze

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", i Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z "M jak miłość", przygotowują się do premiery spektaklu "Berlin, czwarta rano", który od 13 kwietnia będzie można oglądać na Novej Scenie stołecznego Teatru Roma.

 • Jesień w telewizji Polsat

  Tej jesieni, wzorem ubiegłego sezonu na antenie telewizji Polsat królować będą taniec i muzyka, czyli dwa talent show - druga edycja "Tylko taniec. Got to Dance" oraz czwarta edycja "Tylko muzyka. Must be the music". Ale to nie jedyne propozycje - widzowie obejrzą na przykład nowy serial "Przyjaciółki".

 • "jak Oni śpiewają"? Kiepsko...

  Rozpoczęła się VI edycja programu "jak Oni śpiewają". Tym razem na scenie Polsatu występują "najlepsi z najlepszych", czyli 11 finalistów poprzednich edycji programu. Powalczą o "Brylantową Gwiazdę" oraz podróż marzeń prywatnym samolotem z osobą towarzyszącą w dowolne miejsce na świecie.

 • Katy Perry zagra żonę Paula Pottsa?

  Twórcy filmu o życiu i karierze Paula Pottsa, zwycięzcy pierwszej edycji programu "Britain's Got Talent", chcą, by żonę śpiewaka zagrała znana piosenkarka. Faworytką do tej roli jest Katy Perry.

Wideo na temat: zwycięzca ii edycji got
 • Zwycięzca

  "Zwycięzca" to monumentalna, poruszająca i urzekająca siłą wyrazu opowieść o nieznanych i ciemnych kulisach władzy i życia Benito Mussoliniego. Przedstawiony w filmie historyczny epizod nie był nigdy traktowany poważnie, a w historii zazwyczaj pomijano go milczeniem. Bellocchio postanowił przywrócić światu historyczną prawdę i pokazał ją w formie wyrafinowanego estetycznie, operowego oratorium, łączącego wytrawny obraz, urzekającą muzykę i doskonałą grę aktorów. Mimo że film oparty został na...

 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Co nas kręci

  Niezwykła pasja zwykłych ludzi wyłania się z motocyklowego dokumentu "Co nas kręci", którego siłą są wywiady z przeciętnymi pasjonatami dwóch kółek. Mimo, że część z nich z motocyklizmem miała do czynienia zawodowo jak Kenny Rogers, pierwszy Amerykanin na podium Moto GP, Jason DiSalvo, zwycięzca Daytony czy Keith Code, twórca California Superbike School to reżyser Bryan H. Carroll oszczędza nam tej wiedzy aż do napisów końcowych, tworząc wrażenie, że jednośladów może dosiadać każdy i czerpać...