• Informacje na temat:

  zwycięzca tańca z gwiazdami

Artykuły na temat: zwycięzca tańca z gwiazdami
 • "Na Wspólnej": Krzysztof Wieszczek zwycięzcą "Tańca z Gwiazdami"!

  Krzysztof Wieszczek, czyli Mikołaj Leśniewski z „Na Wspólnej”, razem ze swoja taneczną partnerką Agnieszką Kaczorowską, czyli Bożenką Kazuń z „Klanu”, wygrali 3. edycję „Tańca z Gwiazdami”. W finale pokonali duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański.

 • Lekcja tańca ze Stefano Terrazzino

  Stefano Terrazzino przyznaje, że godzina to co prawda za mało, by nauczyć kogoś tańczyć, ale być może wystarczająco, by zachęcić do dłuższej przygody z tańcem. Tancerz zapewnia, że lubi dzielić swoimi umiejętnościami z uczniami, dlatego dołoży wszelkich starań, by zwycięzca konkursu połknął tanecznego bakcyla.

 • Zwycięzca "Tańca..." miał wypadek

  Jak podaje portal efakt, do wypadku doszło na rondzie przy Trasie Północnej w Zielonej Górze. Kierowca BMW najpierw przejechał środkiem ronda, następnie uderzył w tył radiowozu. "Podczas kolizji Cezary O., triumfator 7. edycji "Tańca z gwiazdami" (w parze z Magdaleną Walach), był kompletnie pijany. Tancerz nie siedział jednak za kierownicą, ale był pasażerem" - czytamy. Badanie alkomatem...

 • "Taniec z Gwiazdami": Wieszczek i Kaczorowska zwycięzcami! [finał]

  Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska pokonali duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański w finałowym odcinku 3. edycji "Tańca z Gwiazdami". Zwycięska para otrzymała 100 tysięcy złotych.

 • "Przyjaciółki": Adam Adamonis wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

  ...ryba w wodzie, a tango, rumba i salsa nie mają przed nim żadnych tajemnic. Wiadomo już, że w 10. edycji polsatowskiego "Tańca z gwiazdami" Adam będzie partnerem Sandry Kubickiej - modelki robiącej(...) myśli i poczuć pewność siebie, a w efekcie odzyskać kontrolę nad swoim życiem. O tym, jak Adam wypadnie na parkiecie "Tańca z gwiazdami", trzymając w ramionach piękną modelkę, przekonamy się już...

 • Finał "Tańca z gwiazdami": Znamy szczegóły

  Już w piątek, 14 listopada, wielki finał "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Zdradzamy szczegóły ostatniej odsłony tego niezwykle popularnego show.

 • Kuszewski zwycięzcą "Tańca z gwiazdami"

  Kacper Kuszewski wraz z partnerką Anną Głogowską wygrali 13. edycję programu "Taniec z gwiazdami". W finale rywalizowali z Bilguunem Ariunbataarem.

 • Ewelina Lisowska w "Tańcu z Gwiazdami"

  W najbliższy piątek w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wystąpi Ewelina Lisowska. Młoda wokalistka wykona swój najnowszy przebój - "Na obcy ląd".

 • "M jak miłość": Aż trzy gwiazdy „Emki” powalczą o Kryształową Kulę

  W osiemnastu dotychczasowych edycjach "Tańca z gwiazdami" - trzynastu w TVN i pięciu w Telewizji Polsat - gwiazdy "Emki" stawały na najwyższym podium już sześć razy. Triumfalny przemarsz związanych(...) przystojniacy, którzy w "Emce" - jako Marcin i Artur - rywalizowali ze sobą o miłość Izy Lewińskiej (Adriana Kalska), spotkają się w finale jesiennej odsłony "Tańca z gwiazdami", by tym razem stoczyć pojedynek...

 • Uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" na wspólnej kolacji

  Grzegorz Łapanowski postanowił sprawić kulinarną niespodziankę gwiazdom "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" i zaprosił je do swojego studia kulinarnego Food Lab Studio.

Zdjęcia na temat: zwycięzca tańca z gwiazdami
Wideo na temat: zwycięzca tańca z gwiazdami
 • "Pierwsza miłość": Robert Wabich dołącza do obsady!

  W premierowych odcinkach serialu „Pierwsza miłość” nie zabraknie nowych twarzy. Obok Tomasza Mandesa, do obsady dołącza Robert Wabich – aktor dobrze znany jako Mirek z „Powiedz TAK!”, a ostatnio zwycięzca jesiennej edycji „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”. Kim będzie jego Cezary w serialu? Dowiecie się z krótkiego wywiadu!