• Informacje na temat:

  zwycięzca tylko taniec

Artykuły na temat: zwycięzca tylko taniec
 • "Na Wspólnej": Krzysztof Wieszczek zwycięzcą "Tańca z Gwiazdami"!

  ..., na parkiecie zaprezentował się jeszcze Stefano Terrazzino, który zatańczył z dwoma byłymi partnerkami: Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz. Potem czekała na nas już tylko jedna niewiadoma...

 • "Taniec z Gwiazdami": Wieszczek i Kaczorowska zwycięzcami! [finał]

  Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska pokonali duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański w finałowym odcinku 3. edycji "Tańca z Gwiazdami". Zwycięska para otrzymała 100 tysięcy złotych.

 • Ostatni taniec Alana

  Feel The Love Tonight" Eltona Johna, czyli piosenki z filmu "Król lew". "Pokazaliście tak piękny obraz. Utrzymaliście go w tak spaniałej ramie, że tylko młotek, gwóźdź i na ścianę" - mówił Zbigniew Wodecki. Taniec do cha-chy "I Won't Say" z "Herkulesa" zobaczyliśmy w wykonaniu Steve Allena i Anny Głogowskiej. "Stałeś się gwiazdą specjalnej troski" - wypaliła Iwona Pavlović. "Naprawdę łapiesz...

 • Lekcja tańca ze Stefano Terrazzino

  Stefano Terrazzino przyznaje, że godzina to co prawda za mało, by nauczyć kogoś tańczyć, ale być może wystarczająco, by zachęcić do dłuższej przygody z tańcem. Tancerz zapewnia, że lubi dzielić swoimi umiejętnościami z uczniami, dlatego dołoży wszelkich starań, by zwycięzca konkursu połknął tanecznego bakcyla.

 • Finał 10. edycji "Tańca z gwiazdami"

  ...". Finalistki zaprezentowały swoje najlepsze tańce konkursowe oraz freestyle. Pierwsza zatańczyła Anna Mucha z Rafałem Maserakiem. Zaprezentowali rumbę. "Wybraliście najtrudniejszy taniec" - stwierdził Piotr(...) zaprezentowała doskonałą sambę. Pavlović chwaliła doskonały bouncing i przeprost. Galiński ocenił, że to był "prawdziwy taniec towarzyski". W drugim tańcu zobaczyliśmy Anię w quickstepie. "Pięknie...

 • Stefano Terrazzino: Polki za nim przepadają

  Za nami finał III edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wielu od początku stawiało na tańczącego Włocha Stefano Terrazzino. Dziś dumny zwycięzca opowiada, jak szukał drogi do swoich postaci, za co lubi Polaków i czym są dla niego śpiew, taniec oraz... szczęście.

 • Znamy zwycięzcę "You can dance"!

  ...jeszcze większe emocje! Taniec współczesny w wykonaniu finalistów był podziwiany nie tylko przez publiczność, ale tez przez jurorów, którzy prześcigali się w komplementowaniu najlepszej pary w tej edycji(...), to tylko to, że jedna osoba może pojechać na Brodway...". Agustin Egurrola po raz drugi w tym programie podkreślił natomiast, że Paulina i Kuba nie rywalizowali ze sobą na scenie, tylko starali się...

 • "Taniec z Gwiazdami": Krzysztof Wieszczek przełamie monopol kobiet?

  Do tej pory tylko czterem mężczyznom udało się stanąć na najwyższym podium "Tańca z Gwiazdami". Ostatnim, który sięgnął po Kryształową Kulę, był jesienią 2011 roku Kacper Kuszewski. Teraz szansę na zwycięstwo ma Krzysztof Wieszczek.

 • Ruszyła 10. edycja "Tańca z gwiazdami"

  Po wielu tygodniach oczekiwań, licznych spekulacjach o uczestnikach i ciężkich treningach, wystartowała dziesiąta już edycja popularnego show "Taniec z gwiazdami".

 • Finał "Tańca z gwiazdami": Znamy szczegóły

  Już w piątek, 14 listopada, wielki finał "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Zdradzamy szczegóły ostatniej odsłony tego niezwykle popularnego show.

Zdjęcia na temat: zwycięzca tylko taniec