• Informacje na temat:

  zwycięzca x factor

Artykuły na temat: zwycięzca x factor
 • Kuszewski poprowadzi "X Factor"?

  Jak donosi "Super Express", stacja TVN chce wykorzystać niezwykłą popularność gwiazdora "M jak miłość" i zaangażować go do jednego ze swoich programów. A ponieważ producenci "X Factor" są podobno(...) kolejnej edycji "X Factora".

 • Zwycięzca amerykańskiego "Idola" pozywa twórców programu!

  Bezprecedensowy pozew w amerykańskim show-biznesie. Phillip Phillips, zwycięzca 11. edycji programu "American Idol", chce się procesować z twórcami show.

 • Gienek Loska zarobi majątek

  Po zwycięstwie w "X-Factor" życie Gienka Loski wywróciło się do góry nogami. Muzyk, grający do tej pory na ulicach, może w ciągu najbliższych czterech miesięcy zarobić nawet 680 tysięcy złotych!

 • "Must Be The Music" po raz dziewiąty. Co nowego?

  Dziś wieczorem (niedziela 15 marca) rusza dziewiąta już edycja "Must Be The Music". Po raz pierwszy od dłuższego czasu muzyczne show Polsatu nie będzie rywalizować z podobnymi programi nadawanymi przez konkurencję.

 • Michał Szpak atakuje zespół Enej

  Szykuje się wojna na słowa między finalistą "X-Factor" i zwycięzcami "Must Be the Music" . Na razie przerzucają się złośliwostkami w mediach.

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • Dawid Podsiadło i jego wąsy! Poszedł w ślady Michała Szpaka?

  Ulubieniec tłumów przeszedł metamorfozę! Zwycięzca 2. edycji programu "X Factor" pozazdrościł swojemu koledze, Michałowi Szpakowi, i również zapuścił wąsy! Do tej pory piosenkarz był kojarzony z bardziej "chłopięcym" wizerunkiem. Czyżby już mu się to znudziło? Jak wam się podoba w tym wydaniu?

 • Niechciany zwycięzca "X Factor"

  W 2010 roku wygrał brytyjską edycję "X Factor", pokonując boysband One Direction. Wrota sławy stanęły przed nim otworem. Po wydaniu jednego albumu wytwórnia pozbyła się jednak Matta Cardle, rozwiązując z nim kontrakt.

 • "Ostry dyżur": 25 lat minęło...

  .... w "Brygadzie ratunkowej", "Powiedz, że mnie kochasz" czy "Bez powrotu", "Zabójczych umysłach: Poza granicami" czy "Pod kopułą") i w filmach ("Ojczym", "Urodzony zwycięzca", "Gniazdo szerszeni(...) gwiazdą telewizji. Występował w serialach ("Inny świat", "The Human Factor", "Prawnicy z Miasta Aniołów" czy "W kręgu podejrzeń") i filmach (m.in. "Książę w Nowym Jorku" z Eddie Murphym). Choć dzięki...

 • Zwycięzca "X Factor": Nie idźcie tam!

  Steve Brookstein, zwycięzca pierwszej brytyjskiej edycji programu "X Factor", zaapelował do młodych wokalistów, by trzymali się z dala od tego show.

Wideo na temat: zwycięzca x factor
 • Zwycięzca

  "Zwycięzca" to monumentalna, poruszająca i urzekająca siłą wyrazu opowieść o nieznanych i ciemnych kulisach władzy i życia Benito Mussoliniego. Przedstawiony w filmie historyczny epizod nie był nigdy traktowany poważnie, a w historii zazwyczaj pomijano go milczeniem. Bellocchio postanowił przywrócić światu historyczną prawdę i pokazał ją w formie wyrafinowanego estetycznie, operowego oratorium, łączącego wytrawny obraz, urzekającą muzykę i doskonałą grę aktorów. Mimo że film oparty został na...

 • Cezar musi umrzeć

  "Cezar musi umrzeć" to zwycięzca Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie 2012. Film słynnych braci Taviani - nagrodzonych Złotym Lwem za całokształt twórczości w Wenecji już w 1986 roku - otrzymał Złotego Niedźwiedzia dla najlepszego filmu w konkursie głównym tej prestiżowej imprezy. "Cezar musi umrzeć" w paradokumentalny sposób opowiada o wystawianiu przez więźniów Rebibbia, rzymskiego więzienia o zaostrzonym rygorze, "Juliusza Cezara" Williama Szekspira. Przestępcy skazani za...

 • Władza

  Nowy Jork. Miasto grzechu skażone każdym rodzajem niesprawiedliwości. A w samym centrum społeczno-politycznych wydarzeń dwóch mężczyzn, którzy mają coś do udowodnienia. W tym pojedynku może być tylko jeden zwycięzca. Pierwszy z nich to były gliniarz Billy Taggart (Mark Wahlberg), który poszukuje odkupienia za dawne winy oraz wymierzenia sprawiedliwości na człowieku, który prawie go zniszczył. Drugi to burmistrz Nicolas Hostetler (Russell Crowe), najpotężniejszy człowiek w okolicy, który...