• Informacje na temat:

  zwycięzcy każdej

Artykuły na temat: zwycięzcy każdej
 • Zwycięzcy gry o projektor!

  Oto wyniki naszego konkursu związanego z serialem "Gra o tron". Sprawdźcie, kto zdobył nagrody.

 • Besides: Kim są zwycięzcy ósmej edycji "Must Be The Music"?

  "Dziękujemy!!!!! :)" - napisali na Facebooku do swoich fanów (liczba rośnie lawinowo - przybyło ponad 3 tysiące) po wygranej w ósmej edycji "Must Be The Music" muzycy grupy Besides. Instrumentalny, postrockowy kwartet odniósł zasłużone, choć niespodziewane zwycięstwo w muzycznym show Polsatu.

 • Kilka słów zwycięzcy "Jak oni śpiewają"

  W sklepach pojawił się solowy maxi singiel Artura Chamskiego. Czy doczekamy się powołania zespołu muzycznego zwycięzcy show "Jak oni śpiewają"?

 • Screen and Sound Fest. Let's See The Music 2014: Nagrody rozdane

  W sobotę, 25 października, w krakowskim kinie Kijów.Centrum odbyła się Gala Finałowa Festiwalu Screen and Sound Fest. - Let's See The Music 2014, podczas której ogłoszono zwycięzców tegorocznej edycji festiwalu.

 • Tajemnica zwycięzcy "You can dance"

  Kuba Jóźwiak , który wygrał piątą edycję tanecznego show miał masę szczęścia! Tancerz zdobył 50,22% głosów, podczas gdy jego konkurentka, Paulina Figińska wywalczyła aż 49,78% SMS-ów płynących od publiczności.

 • "Hell's Kitchen": Czas na gorący finał

  To już ostatni pojedynek w kuchni z piekła rodem. Kto wyjdzie z niego zwycięsko i zdobędzie staż w Atelier Amaro? - Od dawna mam faworyta do wygranej - zdradza szef diabelskiej restauracji.

 • „Szkoła”: Znamy zwycięzcę konkursu TVN i Dawida Kwiatkowskiego

  Teledysk uczniów z Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie zwyciężył w wielkim konkursie TVN organizowanym dla serialu "Szkoła". Klip nakręcony do specjalnej piosenki Dawida Kwiatkowskiego podbił serca internautów, którzy oddali na niego aż 13980 głosów. Zwycięzcy otrzymają cenny sprzęt edukacyjny o wartości 20 000 zł. Ale to nie koniec niespodzianek! Wyjątkową nagrodę ma dla nich sam...

 • Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława nagrodzeni!

  Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" po raz kolejny przyznała nagrody "Przyjaciela Zaczarowanego Ptaszka". Tegorocznymi laureatami zostali m.in. Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława, która była jedną z prowadzących podczas ostatniego festiwalu.

 • Tajemnicza broń gwiazd

  ...zaczęły się "uzbrajać" w nowego sprzymierzeńca, który w każdej sytuacji dotrzymuje im kroku. Naszym dziennikarzom udało się dowiedzieć się, czym było tajemnicze "coś". To pewność siebie, którą można(...) zachowasz paragon, wejdziesz na stronę badzpewnasiebie.pl i opiszesz sytuację, w której Rexona dodała Ci pewności siebie. Losowanie odbywa się każdego dnia. Zwycięzcy otrzymają karty płatnicze...

 • Michel Moran: Kuchnia uczy pokory

  Mistrz patelni, restaurator, juror - Michel Moran zna się na gotowaniu jak mało kto. Jaki jest jego przepis na... idealnego "MasterChefa".