• Informacje na temat:

  zwycięzcy the voice of poland

Artykuły na temat: zwycięzcy the voice of poland
 • Markowska nie śpi po nocach przez "The Voice..."

  Jak się pani czuje w roli jurorki i trenerki? Patrycja Markowska: - Długo zastanawiałam się, czy "The Voice of Poland" jest właściwym miejscem dla mnie....

 • "The Voice of Poland": Wieczór bez sensacji

  Internauci są zgodni, finałowy odcinek "The Voice of Poland" nie obfitował w zaskakujące decyzje. Większość z komentujących przewidziała zwycięstwo Aleksandry Nizio.

 • Tomson z Afromental ma nową pracę. Wiemy, czym teraz będzie się zajmował!

  Jakiś czas temu muzyk i trener w programie "The Voice of Poland" poinformował na swoim Facebooku, że szuka dla siebie nowego zajęcia. Było to dość zaskakujące, gdyż Tomson aktualnie należy do jednych(...) swoim Facebooku: Trener z "The Voice of Poland" świetne odnalazł się w nowej roli, a szukanie i rekrutowanie pomocników do rozkręcania imprez sprawia mu niezłą frajdę. "Mega się cieszę, że inni też...

 • "Must Be The Music" po raz dziewiąty. Co nowego?

  Dziś wieczorem (niedziela 15 marca) rusza dziewiąta już edycja "Must Be The Music". Po raz pierwszy od dłuższego czasu muzyczne show Polsatu nie będzie rywalizować z podobnymi programi nadawanymi przez konkurencję.

 • .... Finał ostatniej edycji "The Voice of Poland" należał do niezwykle emocjonujących.  Spora w tym zasługa Mateusza Grędzińskiego, który nie był raczej typowany na zwycięzcę. Ostatecznie widzowie(...) Ania Karwan była typowana na zwyciężczynię ostatniej edycji "The Voice of Poland". Kobieta funkcjonuje już w show-biznesie od lat, ale wciąż nie udało jej się wypłynąć na szersze wody. Wydaje się...

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Kolejna kandydatka

  Polsat powoli kompletuje obsadę drugiej edycji popularnego programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Podobno jedną z gwiazd show będzie Natalia Krakowiak, aktorka teatru Studio Buffo, która dotarła do ćwierćfinału "The Voice Of Poland".

 • Hołdys i Smolik w "The Voice Of Poland"!

  Jak udało nam się dowiedzieć, w warsztatach programu "The Voice Of Poland" wzięli udział m.in. Zbigniew Hołdys i Andrzej Smolik.

 • Startuje "The Voice Of Poland"!

  Ten program będzie oglądany głównie ze względu na udział Nergala, ale warto zauważyć, że "The Voice" to interesujący format, który z powodzeniem zadebiutował w tym roku w USA.

 • "The Voice Of Poland": Oficjalny skład jury!

  Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia tabloidów - uczestników polskiej edycji "The Voice" oceniać będą Ania Dąbrowska, Kayah, Nergal i Andrzej Piaseczny.