• Informacje na temat:

  zwykły szary

Artykuły na temat: zwykły szary
 • Szara eminencja

  - Ja nic nie wiem, jestem tylko prostą księgową - zwykła mawiać Lodzia, którą Magdalena Kuta gra w "Ranczu". Z czasem jednak ta skromna kobieta stała się szarą eminencją w Wilkowyjach.

 • Nathalie Emmanuel o nowej odsłonie "Gry o tron"

  Rusza piąty sezon "Gry o tron", której każdy odcinek ogląda legalnie w sieci i w telewizji prawie 20 milionów widzów! Brytyjska aktorka Nathalie Emmanuel, wcielająca się w Missandei, opowiada o pracy na planie produkcji i o tym, kogo by się pozbyła z serialu.

 • Grywa "zwykłych facetów"

  Wojciech Mecwaldowski nie ma urody amanta ani muskulatury kulturysty. Mimo to pełną parą wkroczył do świata show-biznesu, grając role "zwykłych facetów". Ciekawe, czym nas jeszcze zaskoczy?

 • "Czarny węgiel, kruchy lód" : Chińskie kino noir

  Złoty Niedźwiedź w Berlinie rok temu dla filmu Yi'nan Diao zaskoczył. To perfekcyjnie sfotografowany kryminał, precyzyjnie, na chłodno rozpisany na kolejne sceny, które coraz bardziej wprawiają oglądającego w konfuzję.

 • Jurek Owsiak na spacerze. Tak wygląda na co dzień

  Jurka Owsiaka (62 l.) widujemy zwykle przy okazji finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wówczas nosi charakterystyczne czerwone okulary oraz koszulkę z logo WOŚP i wykrzykuje swoje słynne powitanie. A jak prezentuje się na co dzień? Paparazzi uchwycili Owsiaka pod studiem "Dzień Dobry TVN". Ciemne okulary, czapka z daszkiem i szare ciuchy sprawiły, że kolorowy mężczyzna, jakiego zna większość z nas, wyglądał nieco inaczej!

 • Jak się kręci "Disco polo"?

  Doborowa obsada, ponad 60 aktorów i epizodystów, 2000 statystów, blisko 120 członków ekipy. Ścieżka muzyczna zawierająca kilkadziesiąt przebojów. Jak wyglądała praca przy jednym z najbardziej oczekiwanych filmów 2015 roku? Producent obrazu zaprezentował właśnie materiał "making of".

 • Znani aktorzy i satyrycy zabierają widzów w podróż do niezwykłej, pełnej absurdu i śmiesznostek krainy znanej jako La La Poland - światowego mocarstwa...

 • "A jeśli Bóg jest?" : Fanatyk Jezusa

  Na pierwszy rzut oka Tore i jego kumple to niemieckie punki, które kontestują system i wierzą w zbawczą moc anarchii. Różni ich tylko gorliwa wiara w Jezusa Chrystusa - całkowite zaprzeczenie bycia antysystemowym.

 • Znani aktorzy i satyrycy zabierają widzów w podróż do niezwykłej, pełnej absurdu i śmiesznostek krainy znanej jako La La Poland - światowego mocarstwa...

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii": Ostatnia wizyta w Śródziemiu

  Mroczna a jednak wspaniała - tak o ostatniej części "Hobbita" mówią ci, którzy widzieli już film. Tytułowa "Bitwa Pięciu Armii" jest jedyną batalią opisaną na kartach książki Tolkiena, a zarazem jednym z najdonioślejszych wydarzeń w historii Śródziemia.

Zdjęcia na temat: zwykły szary
Wideo na temat: zwykły szary
 • Szare ogrody

  "Szare ogrody" to wyprodukowany przez telewizję HBO film opowiadający historię ekscentrycznych Edith Ewing Bouvier Beale i Edith Bouvier Beale - ciotki i kuzynki Jacqueline Bouvier Kennedy Onassis - żony prezydenta Johna F. Kennedy'ego oraz Arystotelesa Onasissa. Małej Eddie i Dużej Eddie, które stały się postaciami kultowymi w Stanach Zjednoczonych i do dziś fascynują opnie publiczną. Film, uhonorowany dwoma Złotymi Globami i sześcioma nagrodami Emmy obraz debiutuje na DVD dzięki Galapagos...

 • Hobbit: Niezwykła podróż

  "Hobbit" - filmowa adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, wstęp do "Władcy Pierścieni", to opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Hobbit Bilbo Baggins niechętnie wyrusza w niezwykłą i niebezpieczną podróż. Pokierowany przez czarodzieja Gandalfa opuszcza swój przytulny domek w Shire, by wraz z trzynastoma krasnoludami zmierzyć się ze smokiem Smaugiem.

 • Hobbit: Niezwykła podróż

  "Hobbit" - filmowa adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, wstęp do "Władcy Pierścieni", to opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Hobbit Bilbo Baggins niechętnie wyrusza w niezwykłą i niebezpieczną podróż. Pokierowany przez czarodzieja Gandalfa opuszcza swój przytulny domek w Shire, by wraz z trzynastoma krasnoludami zmierzyć się ze smokiem Smaugiem.

Dyskusje na temat: zwykły szary
 • Re: Koniec "Drugiej szansy"! Nowy serial z Małgorzatą Kożuchowska w 2019 roku

  w ogóle zwykły szary obywatel nie ma szans zarobić w reklamie, bo tylko aktorzy i celebryci mają pierwszeństwo, gdzie nie popatrzeć tylko "sławni" inaczej występują w reklamach

 • Re: "Na dobre i na złe": Wstrząsająca diagnoza

  Wszystko pięknie ładnie tylko dlaczego zmieniają decyzje co do amputacji jeśli się dowiaduje,że to ktoś bliski??? A zwykły szary człowiek nie ma takiej szansy? Nie rozumiem, wszędzie trzeba mieć znajomości albo sławne nazwisko bo inaczej jesteś skazany na najgorsze.

 • Re: "Ranczo": Walczy z poważną chorobą

  Nie mylić leczenia przez NFZ ludzi z kregu medialnego,a leczenia ludzi zwykłych. Wspiera rodzina :) oczywiścia ,że bogatego stać na kliniki prywatne,a nawet w zwykłym szpitalu sie z takimi liczą,natomiast szary,zwykły przeciętny polak, umiera u BRAM szpitala :(*****:( SMUTNE TO..

 • Re: "Klan": Hobby Laury Łącz

  , chwalę się. Po to, aby ta pani wiedziała, że tzw szary obywatel też pięknie mieszka, też umie to, co ona. U mnie na codzień używa się pięknej porcelany, a w niedziele jadamy obiady też na eleganckiej porcelanie na drewnianym stole, na którym zawsze jest piękny obrus lub serweta i to nie jakaś plamoodporna, ale z prawdziwego lnu lub bawełny, serwetki np z Koniakowa. No zwykły lud też tak czasem ma

 • Re: Klaudia Halejcio: Przez "Taniec z gwiazdami" nie może spać!

  Taka cecha to bardzo zła cecha, może Ci bardzo przeszkadzać w życiu. Mi ona jest obojętna, nawet nie wiem kim jest jak dla mnie zwykły szary człowiek.

 • Re: Oto grób Hanki Mostowiak!

  Nie rozumiem tego zagrania p.Małgorzaty , niedawno mówiła w wywiadzie,że aktorzy tak strasznie są zżyci ze sobą ,że się przyjaznią i kochają ten serial,teraz widać ile w tym prawdy.Wiadomo,że chodzi o kasę ,pewnie dostała lepszą finansowo propozycję ,mam nadzieję ,że będzie takie dostawać zawsze i nie będzie żałować pochopnej decyzji.A swoją drogą popatrzcie jak to jest- zwykły szary człowiek