• Informacje na temat:

  życie alicji

Artykuły na temat: życie alicji
 • Alicja Bachleda-Curuś wywróci całe życie do góry nogami?

  ...pokazać mu miasto Tampico, w którym się urodziła. Jej tata Tadeusz, który jest z wykształcenia geologiem, przez sześć lat wykładał na jednej z tamtejszych uczelni. Dzieciństwo małej Alicji było więc pełne(...) karierę, a wtedy dodatkowy biznes będzie jak znalazł… Czy oznacza to, że Alicja Bachleda-Curuś wkrótce wywróci swoje życie do góry nogami i na dobre zrezygnuje z aktorstwa? "Nie jest tajemnicą, że choć...

 • Joanna Bartel: Życie zaczyna się na emeryturze

  Robi tylko to na co ma ochotę. Jest teraz w najlepszym momencie swojego życia i zrobi wszystko, aby ta chwila trwała jak najdłużej.

 • "Barwy szczęścia": Bogdan wybierze życie u boku Alicji!

  Próba samobójcza Alicji (Kinga Ilgner) uzmysłowi Bogdanowi (Kazimierz Wysota), że dyrektorka Domu Dziecka w Blaszkach to kobieta jego życia.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Alicja Bachleda-Curuś otrzymała zaskakującą propozycję. Wraca do Polski?

  Zuzanna Grabowska (35 l.) zaproponowała Alicji Bachledzie-Curuś (35 l.) pewną współpracę. Aktorka podjęła już decyzję.

 • Monika Mrozowska: Rodzinny patchwork

  Nigdy nie była "weekendową" mamą. Każdą chwilę spędza ze swoimi dziećmi. Ale takie życie jej pasuje. Nie ma poczucia straty.

 • Alicja Walczak po programie "Big Brother" przeszła piekło. Aż trudno uwierzyć

  .... Skończyła trzy fakultety, obroniła pracę dyplomową na gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dziś zajmuje się fotografią oraz malarstwem. W jej obrazach często pojawiają się motywy sakralne. Życie Alicji nie(...)Wszystkowidzące oko kamery w domu Wielkiego Brata co wieczór rejestrowało tę scenę. Piękna brunetka klękała przy swoim łóżku i zatapiała się w modlitwie. Inni uczestnicy zarzucali Alicji Walczak...

 • Barbara Kurdej-Szatan: Moja córka nie będzie jedynaczką

  Swoją energią może obdzielić cały świat. Kobieta, która ufa losowi i przyjmuje niespodzianki, jakie on jej niesie. Przekonała się, że życie pisze najlepsze scenariusze.

 • W mediach aż huczy po decyzji Alicji Bachledy-Curuś!

  ...sypialniami i łazienkami oraz dużym garażem – musi pomieścić cztery auta Gortata oraz samochód Alicji.  Chcą też mieć rozległy ogród, gdzie będzie basen oraz plac zabaw dla synka Ali, Henry’ego (8).  O tym, że(...) chwili zrezygnowała z udziału w nim.  "Niestety, z przyczyn osobistych i rodzinnych nie będę mogła wziąć udziału w tej produkcji. Serce boli, ale sami wiecie, że życie pisze różne scenariusze" – napisała...

 • Anne Hathaway: Uwielbiam patrzeć w gwiazdy

  Na ekrany polskich kin trafia nowa produkcja Christophera Nolana, twórcy tak znakomitych dzieł, jak "Incepcja", "Memento" czy "Mroczny rycerz". - On pokazuje bardzo ambitne teorie, z którymi nie każdy miałby odwagę się zmierzyć. A jednak robi to i odnosi sukces. To niesamowite, co osiągnął w tym filmie - mówi Anne Hathaway ("Alicja w Krainie Czarów", "Les misérables: Nędznicy"), grająca główną rolę w obrazie s-f "Interstellar".

Zdjęcia na temat: życie alicji
Wideo na temat: życie alicji
 • „Na Wspólnej”: Matka Uli zniszczy życie Hofferów?

  Nad rodziną Zuzy (Małgorzata Socha) i Kamila (Kazimierz Mazur) Hofferów zbiorą się czarne chmury. Sylwia (Alicja Stasiewicz), biologiczna matka Uli (Anna Niedźwiecka), będzie chciała przejąć opiekę nad córką. Nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć swój cel. Na skutek jej intrygi Kamil zostanie oskarżony o… molestowanie seksualne, a Zuza pozbędzie się oszczędności życia! Czy na pewno chodzi tu o dobro dziecka?

 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko,...

 • "Lekarze": Co słychać w 5. sezonie u dr Keller?

  To będzie wyjątkowo spokojny sezon dla Alicji Keller. - Alicja ma tak spokojne i tak ułożone życie, że to jest dla mnie nowość do grania - powiedziała nam Magdalena Różczka.

 • Roman Polański: Moje życie

  Film jest zapisem bardzo osobistej i pełnej emocji rozmowy Polańskiego z przyjacielem Andrew Braunsbergiem. Reżyser odbył ją podczas domowego aresztu w szwajcarskim Gstaad. Polański opowiada w filmie o swoim życiu - jego najszczęśliwszych i najbardziej tragicznych momentach. Film dokumentalny "Roman Polański: moje życie" to wyjątkowa opowieść o życiu reżysera. Początek tej filmowej podróży to powrót do okresu dzieciństwa spędzonego w krakowskim getcie, pierwsze zrobione w Polsce filmy,...

Dyskusje na temat: życie alicji