• Informacje na temat:

  życie gwiazd i celebrytów

Artykuły na temat: życie gwiazd i celebrytów
 • ...? Nie zaprosili cię na "opłatek" w SPA z gwiazdami, pokaz brylantowej szczotki do mycia kibla znanej marki jubilerskiej czy inny event, gdzie zazwyczaj lansują się VIP-y? Czym prędzej wysupłaj(...). Królikowski, Klimas, Kwaśniewska, Wałęsa, Niklińska - lista jest długa... *** Kasia Tusk po sukcesie swojego ojca szybko przepoczwarzyła się z kelnerki w sopockiej kawiarni w "gwiazdę salonów" i znaną...

 • "Mapy gwiazd" : Zemsta Agathy

  Szczęśliwa, trzyosobowa rodzina w Los Angeles, czyli państwo Weiss. W najnowszym filmie Davida Cronenberga istnienie tego trójkąta w świecie Hollywood warunkuje tajemnica sprzed lat. Każdy z członków szalonej rodzinki robi swoją własną karierę. Obowiązkowo szklana, elegancka rezydencja i gigantyczne zarobki.

 • Co ubezpieczają gwiazdy?

  Aktorzy, muzycy, sportowcy i modelki – choć zarabiają na życie w różny sposób, to wszystkich ich łączy jedno – sławę i wysokie zarobki w mniejszym lub większym stopniu zawdzięczają swojemu ciału. Nic więc dziwnego, że ubezpieczają poszczególne nogi czy głos na sumy, o jakich przeciętnemu Kowalskiemu nigdy się nawet nie śniło. Sprawdź, kto co ubezpieczył i ile na to wydał.

 • Jej umysł to jeden wielki freudowski bałagan

  "To filmowy komentarz dotyczący życia w dzisiejszym świecie, tyle, że przefiltrowany przez pryzmat celebrytów" - tak najnowsze dzieło Davida Cronenberga określa ustawiona w centrum całej opowieści Julianne Moore.

 • Moda na nowe profile wśród gwiazd Instagrama!

  Gwiazdy takie jak Agnieszka Sienkiewicz (35 l.) czy Anna Skura (33 l.) zaczęły ogłaszać w internecie założenie nowych profili! Początkowo mało kto wiedział, co mają na myśli, ale teraz prawda wyszła na jaw. Nie uwierzycie, co zaczęli promować na Instagramie!

 • Agnieszka Sienkiewicz o "Tańcu z gwiazdami"

  - Nie mam w sobie genu rywalizacji i wyścig po zwycięstwo w programie mnie nie interesuje - przyznaje Agnieszka Sienkiewicz, która występuje w telewizyjnej produkcji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". - Udział w tym show to dla mnie wspaniała zabawa i ogromna przyjemność - dodaje aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość".

 • Kanye West użala się w jednym z wywiadów nad ciężkim życiem gwiazd, które jego zdaniem "są traktowane dzisiaj jak czarni w latach 60."! Poniosło go?

 • Dlaczego gwiazdy robią sobie nagie zdjęcia?

  Kim Kardashian ma pełne prawo - nie mniejsze niż moje czy twoje - do robienie sobie nagich zdjęć prywatnie i oczekiwania, że pozostaną one prywatne.

 • "Powiedz TAK!": Artysta, nie celebryta!

  Twoja przygoda z aktorstwem rozpoczęła się przypadkowo. Dziś granie to już droga życiowa czy nadal zabawa? - Nie ma co ukrywać, że jest już to mój sposób na życie. Jedno z trzech źródeł utrzymania(...)". A w ślad za nią przyszło rozważanie, co zrobić, żeby być coraz lepszym, jak zdobyć warsztat oraz poznać teorię. Szybko zacząłem ten plan wdrażać w życie. To czemu więc nie szkoła filmowa...

 • Nick Cave: Portret niezwykłego artysty

  - Wahałem się przed podjęciem decyzji o udziale w tym projekcie. Jestem w ogóle bardzo podejrzliwy jeśli chodzi o biografie i filmy o celebrytach - mówi Nick Cave. Już w najbliższy piątek, 31 października, na ekrany polskich kin wchodzi filmowy portret artysty, zatytułowany "20 000 dni na Ziemi".

Wideo na temat: życie gwiazd i celebrytów
 • Diety gwiazd: co robią, by zrzucić nadprogramowe kilogramy?

  Nie jest tajemnicą, że niektórzy celebryci uważają się za ekspertów od odchudzania. To przecież nie przypadek, że na rynku jest sporo książek ich autorstwa o tym, jak zrzucić nadprogramowe kilogramy i rozpocząć nowe życie. O swoich dietach przedstawiciele polskiego show-biznesu postanowili opowiedzieć w rozmowie z Jastrzębską. Małgorzata Socha stosuje dietę matki karmiącej. Unika ostrych

 • Gwiazdy wspominają swoje pierwsze randki!

  Dziennikarka "Pytania na śniadanie" postanowiła zapytać celebrytów o ich wspomnienia związane z pierwszymi randkami. Niektóre odpowiedzi są dość zaskakujące... Na przykłada Tadla i Kret swoje aktualne życie określają, jako jedną wielką pierwszą randkę. A inni? (TVP/x-news)

Dyskusje na temat: życie gwiazd i celebrytów
 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  taaaaa - lesery i nieroby dostawaliby tyle samo co ciężko pracujący odprowadzający wysokie składki - i w premii śmiech w oczy tych nierobów celebrytów ,którzy przehulali całe swoje życie a mają tyle samo jak reszta z garbem i schorowana . - aleś wymyślił

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  Nie wiem czy opisywane są tu wyjątki czy czy dotyczy to statystycznie większości tzw. celebrytów. Ale czy ci wyglądający - grający tak inteligentnych i mądrych, nie wiedzieli że np. za 25 lat będą starzy i mogą nie zarabiać tyle ile by chcieli. A w swoim życiu zarabiali na tyle dużo i długo by mieć z czego łatwo zaoszczędzić np. 0,5mln na starość. Jak sobie pościelili tak niech śpią. Całe życie

 • Re: Dramat serialowych gwiazd: Zabili człowieka

  Opisane powyżej zdarzenia z pewnością zmieniły życie w/w celebrytów i ludzkim odruchem jest współczuć. Z drugiej strony dlaczego Ci w/w celebryci stoją zawsze , potarzam zawsze ponad prawem? Przypomnijcie sobie wypadek w którym zginął brat Otyli Jędrzejczak, a który to wypadek ona ewidentnie spowodowała. Pomijając kwestię moralne czy wymiar sprawiedliwości zastosował wobec niej standardowe