• Informacje na temat:

  życie nowy

Artykuły na temat: życie nowy
 • "Przepis na życie": Borys Szyc powitał Nowy Rok... oświadczynami!

  Borys Szyc, czyli niezapomniany Jerzy Knape z "Przepisu na życie", ogłosił właśnie w mediach społecznościowych, że poprosił swą ukochaną o rękę i usłyszał upragnione "tak".

 • Agnieszka Kaczorowska: Miłość na całe życie!

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", która wzięła udział w programie "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars", marzy o związku na całe życie. Jest pewna, że kiedyś spotka mężczyznę, który uszczęśliwi ją na zawsze.

 • "Barwy szczęścia": Nowe życie… i nowy problem

  Dla jednych ciąża to spełnienie marzeń, za to dla innych - przekleństwo.

 • Remont domu, który zmienia życie

  Dziennikarka, spec od wystroju wnętrz i przebudowy domów, kobieta o wielkim sercu - Katarzyna Dowbor wszystkie pasje spełnia w programie "Nasz nowy dom". Nam opowiada o kulisach swojej pracy oraz zapowiada wielką niespodziankę!

 • Gienek i Maryla, starsze małżeństwo, chcą zastawić przedwojenną maszynę dziewiarską. Twierdzą, że to pozostałość z fabryki, przy której mieszkają. Kazimierz wyczuwa niezły interes, wysyła więc Lolka po więcej informacji. Pracownik ustala, że klienci są spowinowaceni z właścicielami fabryki, i dalej bada sprawę. Do lombardu przychodzi Misiorek, którego nowy samochód złapał gumę. Właściciela...

 • "Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta" na antenie HBO

  W środę, 8 kwietnia odbędzie się premiera nowego głośnego serialu dokumentalnego produkcji HBO "Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta". Sześcioodcinkowa produkcja jest już dostępna w całości w serwisie HBO GO.

 • ...nowy rozdział w życiu. Następnego dnia rzeczona dziewczyna wykupuje zastawione rzeczy oraz prezentuje odmienną wersję wydarzeń.

 • Mają przepis na szczęśliwe życie

  Praca w show-biznesie nie sprzyja stałym związkom, jednak również wśród gwiazd zdarzają się trwałe małżeństwa. Mimo upływu lat pary kochają się, szanują i wzajemnie wspierają.

 • Stanisław Wróbel traci dwa palce w wyniku wypadku podczas pracy w stolarni. Nie jest ubezpieczony, musi jednak przerwać pracę, co wiąże się z poważnymi problemami finansowymi. Właściciel stolarni nie chce mu pomóc. Andżelika nie chce spotykać się z Mariuszem, ponieważ uważa, że ma nowy romans. Ziutek przychodzi do Kazimierza z prośbą o wsparcie w sprawie konfliktu o wnuczkę Inez. Jej dziadkowie...

 • Życie zaczyna się po pięćdziesiątce?

  W "Pytaniu na śniadanie" Mariola Bojarska-Ferenc prowadzi cykl skierowany przede wszystkim do osób dojrzałych. Otwarcie rozmawia w nim o seksie seniorów i sprawach zdrowotnych. Zwraca także uwagę na to, jak się nosić i znakomicie wyglądać.

Zdjęcia na temat: życie nowy
 • "Mamuśka": Christy to samotna matka, która zmaga się z nałogiem alkoholowym. Po zakończeniu terapii pragnie ułożyć swoje życie na nowo w Napa Valley. Jednocześnie musi stawiać czoła swojej matce, która jest źródłem większości jej problemów.
Wideo na temat: życie nowy
 • "Nashville": Nowy zwiastun 5. sezonu

  "Nashville" to serial przedstawiający życie muzyków country, ich zawodowe wyzwania jak i życie prywatne. W rolach głównych w produkcji wystąpili mi.in: Connie Britton, Hayden Panettiere, Clare Bowen, Eric Close. Nowe odcinki startują już w styczniu.

 • Anita Lipnicka w "Kulisach Sławy": tak wygląda jej nowy mąż i nowy dom

  Przez ostatni rok Anita Lipnicka nagrywała nową płytę i dużo koncertowała. W tym czasie udzieliła wielu wywiadów. Nigdy nie wspomniała jednak o nowym związku, który starannie ukrywała. Dlatego(...) opiekuńczy i romantyczny z jednej strony, i bardzo męski z drugiej. Bardzo wiele rzeczy w domu wykonuje własnoręcznie - opowiada gwiazda. To dla Anity Mark porzucił swoje życie w Anglii, karierę

 • "The Innocents": Małe tajemnice. Nowy zwiastun serialu Netfliksa

  Życie June McDaniel drastycznie się zmienia, gdy dziewczyna dowiaduje się, że po swojej rodzinie ze strony matki odziedziczyła zmiennokształtność. Premiera serialu została zaplanowana na 24 sierpnia!

Dyskusje na temat: życie nowy