• Informacje na temat:

  życie rodzinne

Artykuły na temat: życie rodzinne
 • Marek Kotański poświęcił życie rodzinne dla potrzebujących

  Janerio. Chciał, aby bezdomnych, którzy przychodzą do ośrodków Markotu, też witał Chrystus, by ogarniał ich otwartymi ramionami. - Wielu naszym ludziom Jezus uratował życie. Potem mówili mi, że spojrzeli...

 • "Rodzinne rewolucje" na płytach DVD i Blu-ray

  "Rodzinne rewolucje" z głównymi rolami Adama Sandlera i Drew Barrymore - ciepła opowieść o parze samotnych rodziców skazanych na wspólne wakacje i... miłość - debiutuje dziś na płytach DVD i Blu-ray.

 • Siostra Wojciecha Młynarskiego po latach wyjawia rodzinne sekrety

  Przez pół wieku Barbara Młynarska-Ahrens nie opowiedziała bliskim o pewnym wstrząsającym zdarzeniu. Obawiała się, że brat mógłby zrobić sprawcy krzywdę. Dopiero po latach wyjawiła rodzinne sekrety.

 • Wojciech Zieliński: "Ten zimny drań ma skomplikowane życie"

  Musi mieć to coś, skoro tak często obsadzany jest w rolach facetów ze spluwą. Wojciech Zieliński nie próżnuje. Polacy kojarzą go z "Londyńczyków", "Lekarzy", "Zbrodni" i "Służb specjalnych", które teraz trafiają na małe ekrany.

 • Kinga Rusin wyjawiła rodzinne sekrety! „Myślałam, że zwariuję”!

  Sporo czasu zajęło jej poukładanie życia po rozstaniu z Tomaszem Lisem (51 l.). Długo nie potrafiła zaufać na nowo innemu mężczyźnie, a życie, jak sama twierdzi, jej nie rozpieszczało. Została sama(...), pomyślałam: Boże, ja się za chwilę zaganiam na śmierć. Ja już po prostu nie miałam siły. Myślałam, że zwariuję. Codziennie wydawało mi się, że moje życie się kończy. Sypnęło mi się zdrowie, kręgosłup...

 • "Dziewczynka z kotem" : Aria dziewczęcego buntu

  W świecie 9-letniej Arii rządzi chaos. Tradycyjne życie rodzinne nie istnieje. Klasyczny dom to pojęcie z bajek. Poczucie bezpieczeństwa, odpowiedzialność za bliskich i obowiązki wobec innych członków rodziny to mrzonka, podobnie jak uczucia względem własnych dzieci.

 • Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski pogodzili się! Tak spędzają rodzinne wakacje!

  ...gwiazdy z rodzinnego domu, a romans zdawał się rozkwitać. Na szczęście diwa w porę oprzytomniała i poprosiła męża o jeszcze jedną szansę. Sytuacja nie była łatwa, ale Maciej zdecydował się spróbować i razem z Justyną od pewnego czasu układają swoje wspólne życie na nowo. Nawet obrączka wróciła na serdeczny palec Steczkowskiej, a teraz z mężem i dziećmi wybrali się na wakacje , gdzie doskonale się...

 • Halina Rowicka i Anna Kalczyńska: Należy się cieszyć każdą chwilą

  Halina Rowicka i Anna Kalczyńska - znana aktorka i jej córka, dziennikarka TVN, świetnie łączą życie rodzinne z zawodowym. Zgodnie przyznają, że szczęśliwa rodzina i praca, która daje satysfakcję, to podstawa ich sukcesów.

 • Koneksje rodzinne Elki "Singielki“ Kowalik!

  Elka Kowalik (Paulina Chruściel), tytułowa bohaterka nowej telenoweli TVN pt. "Singielka“, wcale nie czuje się samotna i nieszczęśliwa. Ma przecież bliskich! Zajrzyjcie do jej albumu rodzinnego!

 • Anna Wendzikowska nie pokazuje twarzy swojej córki

  Nie chcę doprowadzić do patologicznego zainteresowania moją córką - mówi Anna Wendzikowska. Nie wyklucza jednak, że wkrótce pokaże małą Kornelię publicznie, by zaspokoić ciekawość mediów. Na razie jednak oszczędnie publikuje rodzinne zdjęcia na Facebooku, nigdy nie pokazując twarzy dziewczynki.

Zdjęcia na temat: życie rodzinne
Wideo na temat: życie rodzinne
 • Kasia Cichopek: Wolę dzieci niż wyjście na imprezę

  Aktorka przedkłada spokojne życie rodzinne nad imprezy zawodowe. Twierdzi, że przyjmuje tylko zaproszenia od ważnych dla niej ludzi, wieczory woli bowiem spędzać z mężem i dziećmi. Nie robi też konkretnych planów zawodowych, unikając w ten sposób ewentualnego rozczarowania.

 • Rodzinne rewolucje

  Po katastrofalnej randce w ciemno samotni rodzice, Lauren (Barrymore) i Jim (Sandler) zgadzają się tylko co do jednego – nie chcą się już nigdy więcej widzieć. Kiedy jednak każde z nich postanawia wyjechać na niezapomniane wakacje z dziećmi, okazuje się, że przez tydzień będą skazani na swoje towarzystwo w luksusowym afrykańskim kurorcie.

 • Viola Kołakowska i Tomasz Karolak opowiadają o swoim ślubie!

  Czy Viola Kołakowska i Tomasz Karolak mają już wyznaczoną datę ślubu? - Na razie mamy życie rodzinne, codzienne i na tym się skupiamy - powiedział aktor. - Dostaję na skrzynkę propozycje z organizacją ślubu - dodała jego narzeczona. (Dzień Dobry TVN / x-news)

 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko,...

Dyskusje na temat: życie rodzinne