• Informacje na temat:

  życie ukochanej

Artykuły na temat: życie ukochanej
 • Borys Szyc wspiera ukochaną! Przechodzi trudne chwile

  ...poczucie pustki, niemocy, nocą nie mogła spać, ogarniały ją lęki, nic nie cieszyło.  "Co się stało, Justyno? Przecież Twoje życie jest takie pełne, kolorowe i wszystko masz! Dzieci masz zdrowe(...) bezradna" - kwituje ze smutkiem. W takich chwilach życie domowników zostaje wywrócone do góry nogami. Na szczęście miała przy sobie troskliwego Borysa. On wie, jak zaopiekować się córkami narzeczonej...

 • "Na dobre i na złe": Walka o życie i miłość

  Fani lekarzy z serialowej Leśnej Góry nie mogą narzekać na nudę. Pojawią się nowi bohaterowie oraz nowe problemy. Medycy znowu będą walczyć o zdrowie i życie swoich pacjentów, a także przeżywać prywatne dramaty.

 • Karol Strasburger: Młoda ukochana drży o jego życie i zdrowie!

  Zawsze podkreślał, że jego metryka nie zgadza się z tym, jak się czuje. Dobrze wygląda, nie narzeka na kondycję.  Od kiedy Karol Strasburger (71 l.) związał się z Małgorzatą Weremczuk (33 l.), chce udowodnić, że nadal jest młody i w formie.  Para deklaruje, że pragnie mieć dziecko, najlepiej syna. To dla ukochanej aktor podjął się odważnego wyzwania. Na trzy tygodnie opuścił spokojny dom...

 • Agnieszka Kaczorowska: Miłość na całe życie!

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", która wzięła udział w programie "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars", marzy o związku na całe życie. Jest pewna, że kiedyś spotka mężczyznę, który uszczęśliwi ją na zawsze.

 • Karolina Malinowska drży o życie ukochanej babci! Seniorka trafiła do szpitala!

  Karolina Malinowska (33 l.) przeżywa właśnie ciężkie chwile! Życie jej ukochanej babci jest zagrożone!

 • Joanna Bartel: Życie zaczyna się na emeryturze

  Robi tylko to na co ma ochotę. Jest teraz w najlepszym momencie swojego życia i zrobi wszystko, aby ta chwila trwała jak najdłużej.

 • Andrzej Deskur oświadczył się ukochanej!

  To bardzo szczęśliwy czas w życiu Andrzeja Deskura (44 l.) i jego ukochanej Tomiły (26 l.).

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

 • Ukochana Szyca "martwi się o jego zdrowie"!

  Już raz, ze względu na nadmiar pracy, imprezowy styl życia i problemy alkoholowe, miał kłopoty ze zdrowiem. Czy teraz dzięki ukochanej uda mu się uniknąć powtórki z przeszłości?

 • Aneta Zając i losy jej bohaterki w "Pierwszej miłości"

  Przebojowa, zakochana i promienna - tak dzisiaj prezentuje się Marysia Radosz z serialu "Pierwsza miłość". Choć życie nie szczędziło jej trudności, zawsze miała w sobie siłę, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Czy znów dostanie od losu szansę na wielką miłość?

Zdjęcia na temat: życie ukochanej
 • Przemek Zapała
Wideo na temat: życie ukochanej
 • Piotr Zelt z ukochaną żalą się na ciężkie życie w show-biznesie!

  iotr Zelt i Katarzyna Krawczyk opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" o tym, jak wyglądały początki ich znajomości. Jak radzą sobie z zainteresowaniem mediów? "Nigdy specjalnie nie zabiegałem o popularność w kolorowych pisemkach" - wyznał aktor. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1701.

  Natalia pokazuje Maciejowi nagranie, na którym jego była żona wyznaje, że zamienił on jej życie w piekło. Wilk jest wściekły, domyśla się, że Zwoleńska dostała film od Oliwiera. Biznesmen zapewnia(...). Sadowski szuka ratunku u Stefana, by nie stracić ukochanej na zawsze. Hubert dostrzega, że Klara się stara, zbudowała dobre relacje z Marysią. Nadal nie potrafi jednak wybaczyć żonie, że ich opuściła

 • Jarek Bieniuk: "Popełniłem błędy jako rodzic i pewnie jeszcze parę popełnię"

  Jeszcze przed świętami Jarek Bieniuk spotkał się z Jastrzębską i opowiedział jej o tym, jak teraz wygląda jego życie. Przyznał, że bożonarodzeniowy okres jest dla niego szczególny, bo właśnie na ten czas przypadały urodziny jego ukochanej, Anny Przybylskiej. Aktorka zmarła jakiś czas temu i teraz mężczyzna samotnie wychowuje troje dzieci. Jeszcze gdy żyła, on sam był nieco innym rodzicem

Dyskusje na temat: życie ukochanej