• Informacje na temat:

  życie ukochanej

Artykuły na temat: życie ukochanej
 • Karolina Malinowska drży o życie ukochanej babci! Seniorka trafiła do szpitala!

  Karolina Malinowska (33 l.) przeżywa właśnie ciężkie chwile! Życie jej ukochanej babci jest zagrożone!

 • "Na dobre i na złe": Walka o życie i miłość

  Fani lekarzy z serialowej Leśnej Góry nie mogą narzekać na nudę. Pojawią się nowi bohaterowie oraz nowe problemy. Medycy znowu będą walczyć o zdrowie i życie swoich pacjentów, a także przeżywać prywatne dramaty.

 • Andrzej Deskur oświadczył się ukochanej!

  To bardzo szczęśliwy czas w życiu Andrzeja Deskura (44 l.) i jego ukochanej Tomiły (26 l.).

 • Agnieszka Kaczorowska: Miłość na całe życie!

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", która wzięła udział w programie "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars", marzy o związku na całe życie. Jest pewna, że kiedyś spotka mężczyznę, który uszczęśliwi ją na zawsze.

 • Ukochana Szyca "martwi się o jego zdrowie"!

  Już raz, ze względu na nadmiar pracy, imprezowy styl życia i problemy alkoholowe, miał kłopoty ze zdrowiem. Czy teraz dzięki ukochanej uda mu się uniknąć powtórki z przeszłości?

 • Joanna Bartel: Życie zaczyna się na emeryturze

  Robi tylko to na co ma ochotę. Jest teraz w najlepszym momencie swojego życia i zrobi wszystko, aby ta chwila trwała jak najdłużej.

 • Rafał Maserak o swojej ukochanej!

  Rafał Maserak (32 l.) zapewnia, że jego życie uczuciowe cały czas kwitnie!

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

 • David Hasselhoff oświadczył się ukochanej!

  Aktor jakiś czas temu w jednym z wywiadów chwalił się swoją sprawnością seksualną. Jak widać, życie u boku młodszej od siebie o 27 lat Hayley Roberts bardzo mu służy! Choć para jest ze sobą od kilku lat, dopiero teraz zdecydowali się na kolejny krok w swoim związku. Jak donoszą zagraniczne media, właśnie się zaręczyli! David Hasselhoff poprosił o rękę swoją ukochaną podczas romantycznego...

 • Aneta Zając i losy jej bohaterki w "Pierwszej miłości"

  Przebojowa, zakochana i promienna - tak dzisiaj prezentuje się Marysia Radosz z serialu "Pierwsza miłość". Choć życie nie szczędziło jej trudności, zawsze miała w sobie siłę, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Czy znów dostanie od losu szansę na wielką miłość?

Zdjęcia na temat: życie ukochanej
 • Przemek Zapała
Wideo na temat: życie ukochanej
 • Piotr Zelt z ukochaną żalą się na ciężkie życie w show-biznesie!

  iotr Zelt i Katarzyna Krawczyk opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" o tym, jak wyglądały początki ich znajomości. Jak radzą sobie z zainteresowaniem mediów? "Nigdy specjalnie nie zabiegałem o popularność w kolorowych pisemkach" - wyznał aktor. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1701.

  Natalia pokazuje Maciejowi nagranie, na którym jego była żona wyznaje, że zamienił on jej życie w piekło. Wilk jest wściekły, domyśla się, że Zwoleńska dostała film od Oliwiera. Biznesmen zapewnia(...). Sadowski szuka ratunku u Stefana, by nie stracić ukochanej na zawsze. Hubert dostrzega, że Klara się stara, zbudowała dobre relacje z Marysią. Nadal nie potrafi jednak wybaczyć żonie, że ich opuściła

 • Jarek Bieniuk: "Popełniłem błędy jako rodzic i pewnie jeszcze parę popełnię"

  Jeszcze przed świętami Jarek Bieniuk spotkał się z Jastrzębską i opowiedział jej o tym, jak teraz wygląda jego życie. Przyznał, że bożonarodzeniowy okres jest dla niego szczególny, bo właśnie na ten czas przypadały urodziny jego ukochanej, Anny Przybylskiej. Aktorka zmarła jakiś czas temu i teraz mężczyzna samotnie wychowuje troje dzieci. Jeszcze gdy żyła, on sam był nieco innym rodzicem

Dyskusje na temat: życie ukochanej
 • Re: "Pierwsza miłość": Mikołaj Krawczyk wytoczył ciężkie działa przeciwko byłej ukochanej!

  Myślę, że Włodarczykowa postradała zmysły... Każda normalna kobieta nie znajduje sobie kochanka, który ma małe dzieci. Przecież jest wielu przystojnych wolnych facetów. Po co sobie i komuś życie utrudniać?

 • Re: "Pierwsza miłość": Mikołaj Krawczyk wytoczył ciężkie działa przeciwko byłej ukochanej!

  No tak Włodarczyk chce umilić życie Anecie bo ta ma mnóstwo roboty przygotowując się do "Tańca z gwiazdami".Sami widzicie jak szmata postępuje,nie da żyć i pracować dziewczynie w spokoju.Więc tak własnie podpuszcza się męskiego barana.

 • Re: "Pierwsza miłość": Mikołaj Krawczyk wytoczył ciężkie działa przeciwko byłej ukochanej!

  Ciekawi mnie ile razy byl on przy synach gdy noca płakały, chyba ani razu. A teraz pasuja mu by zbudować swój nowy wizerunek-WSTYD. Krawczyk jest skończony i może za to podziękować Włodarze! Zniszczyła jego rodzinę, życie i karierę! Będzie coraz mniej propozycji ról, bo Krawczyk źle się kojarzy. Sorry ale taka jest prawda

 • Re: “Na Wspólnej”: Adam nagle pożegna się z życiem!

  I już mają przynajmniej dwa lata na ożywienie wątku.Najpierw sama śmierć,potem rozpacz rodziny,życie tej rodziny po stracie ukochanej osoby,a na koniec jeszcze siłą rzeczy szukanie nowego partnera dla Weroniki.

 • Re: "Czas honoru": Adam Fidusiewicz w kręgu historii

  Nie, nie obchodzimy. Mimo przegranej wojny, stać nas na dostatnie życie bez myśli czy starczy na chleb do pierwszego. Mieszkanie maluje mi firma malarska, jeśli trzeba, to samochód naprawia mechanik(...) się, że Wasza historia to niekończące się koło powstań, wojen, zaborów i emigracji za chlebem z ukochanej Polski. Mylę się?

 • Re: Kołysanka

  zabieg, ratując życie pacjentowi. Później lekarz przeprasza koleżankę, że nie sprostał zadaniu. Na biurku Falkowicza Wiki odkrywa dokumentację choroby Wandy. Domaga się od profesora wyjaśnień. Paula zarzuca Hanie, że troszczy się o nią tylko ze względu na dziecko. Ich rozmowę słyszy Piotr. W ten sposób dowiaduje się o planach adopcyjnych byłej ukochanej.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Hürrem uciekła od sułtana!

  budynek, tak samo jak jego ukochanej Hurrem. Sułtan z Hurrem interesowali się polityką, właśnie dlatego nazywamy ten zapoczątkowany okres rządem sutanek, kiedy to kobieta zaczyna rządzić. Intrygi były(...) się mało zdolni, jak można to ująć. Tak wyglądało życie. Sułtan łatwiej panował nad imperium niż nad haremem.

 • Re: Targnie się na swoje życie! Czy...

  Niezły prezent dla wchodzącej do mieszkania ukochanej: dyndający gostek w krótkich gatkach...

 • Re: Kuba w klasztorze

  Nie oglądam tego filmu lecz wiem jak to jest stracić wiarę we wszystko nawet w siebie... Gdy kochamy dana osobę a ta nagle ginie umiera lub znika bez echa.. to człowiek czuje pustkę osamotnienie ból rozpacz jest drażliwy nie rozumie czemu ona i czemu teraz.. ze miało być tak pięknie ehh życie.. chce się wykrzyczeć wykrzyczeć zal to co czuje lecz to nic nie da bo ukochanej osoby