• Informacje na temat:

  życzenia urodzinowe

Artykuły na temat: życzenia urodzinowe
 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska składa mężowi życzenia urodzinowe! Na Facebooku!

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska (41 l.) z okazji urodzin męża opublikowała na portalu społecznościowym piękne życzenia...

 • RMF FM ma 25 lat. Specjalne atrakcje z okazji jubileuszu

  25 lat temu, w samo południe 15 stycznia 1990 roku rozpoczęło nadawanie Radio RMF FM. Z okazji okrągłego jubileuszu stacja nadająca z Kopca Kościuszki w Krakowie przygotowała specjalne atrakcje dla swoich słuchaczy.

 • Marta Grycan składa córce życzenia na portalu społecznościowym!

  Marta Grycan (44 l.) przypomniała o sobie, publikując na Instagramie zdjęcie swojej córki i składając jej urodzinowe życzenia.

 • Marta Wierzbicka: W młodym ciele stary duch

  Marta Wierzbicka, znana z roli Oli w serialu "Na Wspólnej", urodziny świętuje najpierw ze znajomymi, potem na rodzinnym obiedzie. - Tym razem będzie bez szpinaku" - żartuje autorka bloga "Lubię szpinak", która 30 stycznia kończy 24 lata.

 • Anja Rubik poprosiła męża o nietypowy prezent urodzinowy!

  Modelka kilka dni temu obchodziła swoje 32. urodziny. Można przypuszczać, że dostała mnóstwo życzeń i wiele drogich prezentów.  Gwieździe niemal niczego nie brakuje, więc może być trudno zaskoczyć ją czymś spektakularnym.  Sasha Knezevic (33 l.) złożył jej życzenia za pośrednictwem Instagrama. Rubik w komentarzu do zdjęcia swojego męża podziękowała za dobre słowa i wyjawiła, jakiego prezentu...

 • Złóż życzenia Edycie!

  W środę, 14 listopada, Edyta Górniak, jedna z najpopularniejszych wokalistek na polskiej scenie, skończyła 35 lat.

 • Małgorzata Rozenek wyprawiła przyjęcie urodzinowe na 40 osób!

  Majdan oraz synowie: 8-letni Stasio i 5-letni Tadzio" - czytamy. Magazyn informuje, że były bramkarz specjalnie dla ukochanej  wywiesił nawet transparent z życzeniami. Zabawa była ponoć przednia...

 • Urodzinowe "Szkło kontaktowe"

  W poniedziałek, 25 stycznia, z okazji piątych urodzin, zostanie zaprezentowane specjalne wydłużone wydanie jednego z najpopularniejszych programów TVN24 - "Szkło kontaktowe". Twórcy programu przygotowali sporo atrakcji.

 • Jennifer Lopez pokazała dzieci!

  Jennifer Lopez (46 l.) postanowiła złożyć życzenia urodzinowe swoim pociechom na Instagramie.

 • 75 lat Ireny Santor

  9 grudnia nazywana pierwszą damą polskiej piosenki Irena Santor kończy 75 lat. Za naszym pośrednictwem możecie złożyć pani Irenie urodzinowe życzenia!

Zdjęcia na temat: życzenia urodzinowe
Wideo na temat: życzenia urodzinowe
 • Życzenia urodzinowe od Paris Hilton

  Dziedziczka składa życzenia urodzinowe swojej siostrze Nicky w nocnym klubie Pure.

 • Tajemnice lasu

  Ekranizacja broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm. "Tajemnice lasu" to humorystyczny i chwytający za serce musical, z udziałem plejady hollywoodzkich gwiazd z Meryl Streep i Johnnym Deppem na czele. Film w zabawny i brawurowy sposób łączy klasyczne motywy znane z baśni braci Grimm, by w jednej opowieści spleść losy Kopciuszka, Czerwonego Kapturka i Wilka czy Roszpunki. W filmowej historii piekarz i jego...

 • Michał Szpak wraca! "More sex, more sex"

  Michał Szpak złożył osobliwe życzenia urodzinowe swojej siostrze Marlenie. Celebryta, znany z "X Factora", sapiąc i wijąc się na filmie w majtkach, życzył dziewczynie "more sex & satisfaction".

 • Projekt X

  "Project X" to szalona komedia o przygodach grupki kolegów, którzy postanawiają zorganizować najbardziej wystrzałową imprezę urodzinową w historii. Film przedstawia widziane z perspektywy cyfrowych kamer przyjęcie zorganizowane przez nastolatków, które zupełnie wymyka się spod kontroli.

Dyskusje na temat: życzenia urodzinowe