• Informacje na temat:

  zygmunt chajzer rodzina

Artykuły na temat: zygmunt chajzer rodzina
 • Zygmunt Chajzer o śmierci wnuka: "Nigdy nie przestanie boleć"

  Zygmunt Chajzer (61 l.) do tej pory nie wypowiadał się publicznie na temat tragicznej śmierci wnuczka Maksa (†10 l.). Teraz zdecydował się opowiedzieć, jak się czuje i w jaki sposób radzi sobie z wielką stratą.

 • Chajzer na tropie prawdy

  Dzisiaj poznamy prawdę, a z pewnością "Moment prawdy!". W telewizji Polsat rusza pierwsza edycja kontrowersyjnego teleturnieju, który poprowadzi Zygmunt Chajzer.

 • Zygmunt Chajzer wraca do życia po tragicznej śmierci wnuczka. Nie uniknął pytań o syna

  Zygmunt Chajzer (61 l.) po raz pierwszy od tragicznej śmierci wnuczka pojawił się na jednej z akcji charytatywnych. Jednak niewiele chciał mówić o sprawach rodzinnych.

 • Tego jeszcze w Polsce nie było!

  "Moment prawdy!" od samego początku wzbudzał kontrowersje. W Stanach zjednoczonych jest hitem wśród teleturniejów. Program poprowadzi dziennikarz radio wy i telewizyjny Zygmunt Chajzer, który opowiedział o zasadach gry INTERIA.TV.

 • Zygmunt Chajzer krytykuje gwiazdy za sprzedawanie prywatności!

  Zygmunt Chajzer (63 l.) to wciąż nieblednąca gwiazda polskiej telewizji rozrywkowej. Jak to się dzieje, że mimo braku skandali i przede wszystkim, braku kont na portalach społecznościowych w dalszym ciągu jest tak rozchwytywany i lubiany?

 • Drugi sezon popularnego show

  W czwartek, 25 lutego, na antenie telewizji Polsat wystartuje drugi sezon "Momentu prawdy", teleturnieju w którym uczestnicy odpowiedzą na najtrudniejsze pytania dotyczące ich życia prywatnego, zawodowego, nawet intymnego, a widzowie poznają ich najskrytsze tajemnice.

 • Filip i Zygmunt Chajzerowie: Kolejna próba dla rodziny!

  Zygmunt (63 l.) i Filip (33 l.) Chajzerowie zawsze stali za sobą murem. Czy tym razem będzie podobnie?

 • Wielka gala telewizji Polsat!

  Wyobrażacie sobie święta bez Kevina? Pamiętacie, kto wyemitował pierwszy sitcom? 5 grudnia minęło dokładnie dwadzieścia lat od narodzin telewizji Polsat - pierwszej komercyjnej stacji telewizyjnej w Polsce. We wtorek, 18 grudnia, o godz. 20.00 w Teatrze Wielkim w Warszawie rozpocznie się koncert jubileuszowy z tej okazji. Widzowie stacji będą mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu. Transmisja na żywo niezwykłej gali potrwa aż 3 godziny.

 • Zygmunt Chajzer: Jego syn wyjawił rodzinną tajemnicę sprzed lat!

  Od 32 lat Zygmunt Chajzer (62 l.) jest szczęśliwy u boku małżonki, Doroty Chajzer. Mają syna Filipa i córkę Weronikę. Nie jest tajemnicą, że prezenter z poprzedniego związku ma jeszcze jedną pociechę – Karolinę.

 • "Jaka to melodia" czy "Milionerzy"?

  W nowej edycji plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia 2010 postanowiono wydzielić teleturnieje z ubiegłorocznej kategorii "program rozrywkowy". Laureata w kategorii "teleturniej" poznamy już 25 stycznia 2010 roku.

Wideo na temat: zygmunt chajzer rodzina
 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.

 • Pokaż kotku, co masz w środku

  Seria niefortunnych zdarzeń stawia na głowie życie dwóch mężczyzn – Andrzeja (Jacek Borusiński) i Zygmunta (Krzysztof Stelmaszyk). Ojciec Andrzeja (Marian Dziędziel) nagle postanawia ożenić się z tajemniczą nieznajomą (Grażyna Szapołowska), a wkrótce potem traci wszystkie oszczędności. Andrzej, próbując desperacko odzyskać straconą fortunę, porywa podejrzaną o kradzież dziewczynę (Katarzyna Cynke) i... zakochuje się w niej od pierwszego uprowadzenia. Tymczasem Zygmunt musi zmierzyć się...