• Informacje na temat:

  zygmunt krok

Artykuły na temat: zygmunt krok
 • Zygmunt Chajzer po tragedii wyjechał z Polski!

  Po tragicznej śmierci ukochanego wnuka Maksa (9), to Zygmunt Chajzer (61) był tym silnym przywódcą rodziny. Musiał wspierać syna Filipa (31), który zupełnie rozsypał się psychicznie, a także byłą synową Julię. To Zygmunt zorganizował pogrzeb Maksia (24 lipca), podczas którego zrozpaczony Filip rzucił się na trumnę synka i nie był w stanie dotrwać do końca uroczystości. Nestor rodu panował nad...

 • Peter and Jacob "The Red Queen": Nadchodzi "Czerwona Królowa"

  Tylko w Interii możecie posłuchać piosenki "The Red Queen" duetu Peter and Jacob, czyli laureatów piątej edycji "Must Be The Music".

 • Tadeusz Ross: Był o krok od śmierci

  Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, Tadeusz trafił do warszawskiego Teatru Komedia. Pracowali tam wybitni aktorzy, m.in. Wieńczysław Gliński, Zygmunt Kęstowicz, Irena Górska, których chętnie(...) z Łapickim też nie okazał się trwały. Mężem aktorki został wybitny operator Zygmunt Samosiuk. Ich drogi splotły się w 1970 r. Uczucie kompletnie ich zaskoczyło. Było tak silne, że Zygmunt rozstał się...

 • Kolekcja Stanleya Kubricka na DVD

  Stanley Kubrick to jeden z najwybitniejszych twórców w historii kina. Siedem najgłośniejszych filmów tego reżysera - w nowym kolekcjonerskim wydaniu - debiutuje w piątek, 13 marca, na płytach DVD.

 • Zygmunt Solorz-Żak

  Polski przedsiębiorca, właściciel kilku firm działających na rynku mediów, telekomunikacji i finansów. Założyciel Polsatu. Nazwisko Solorz przyjął po zawarciu małżeństwa z Iloną Solorz, natomiast nazwisko Żak przyjął po rozwodzie z pierwszą żoną i poślubieniu Małgorzaty Żak. Wcześniej znany także jako Piotr Krok, Piotr Podgórski. W 2010 r. w rankingu Światowych Miliarderów zajął 488 miejsce...

 • Polski film, jakiego dawno nie było

  "Uwikłanie" - nowy film Jacka Bromskiego oparty na motywach powieści Zygmunta Miłoszewskiego - opowiada o prokuratorsko-policyjnym śledztwie w sprawie nietypowego zabójstwa.

 • "Pierwsza miłość": Błażej zakopany żywcem!

  Koszmaru z wakacji ciąg dalszy... Radek już wie, że Zygmunt obwinia go o śmierć syna i dlatego w ostatnim czasie krok po kroku realizował plan zemsty.

 • "Uwikłanie" Bromskiego trafi do kin

  Nowy film Jacka Bromskiego, thriller "Uwikłanie" o śledztwie w sprawie nietypowego zabójstwa - z Mają Ostaszewską i Markiem Bukowskim w rolach głównych - trafi do kin 3 czerwca. Powstał na motywach powieści Zygmunta Miłoszewskiego.

 • "Królowa Bona": Żelazna Dama

  Chyba trudno o aktorkę lepiej dobraną do roli. Aleksandra Śląska, podobnie jak żona Zygmunta I Starego, była odważną i ambitną kobietą, która potrafiła zawsze postawić na swoim.

 • "Życie dopisało kilka zwrotek"

  Łukasz Wiśniewski to ekonomista z wykształcenia, muzyk z wyboru. Jedna z najważniejszych osób tworzących poznańską scenę hiphopową. Wspomagał Peję na wokalu, później dołączył do legendarnego składu Slums Attack, powstał Ski Skład... Teraz odważnie stawia pierwsze samodzielne kroki na swej rap-drodze. Występuje pod pseudonimami Wiśnix lub Wiśniowy, nagrywa dla "znienawidzonej" w niektórych

Dyskusje na temat: zygmunt krok