• Informacje na temat:

  zygmunt kukla dyrygent

Artykuły na temat: zygmunt kukla dyrygent
 • Kasia Cichopek nie wystąpi w „Twoja twarz brzmi znajomo”!

  ..., Kasia nie przekonała do siebie organizatorów i nie przeszła eliminacji. Kandydatów do występu przesłuchują dyrygent i kompozytor - Zygmunt Kukla i trenerka wokalna - Agnieszka Hekiert. Oboje są...

 • Opole 2007 na żywo

  Wszyscy artyści występujący podczas 44. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej "Opole 2007" będą śpiewać na żywo. "Chcemy, aby do śpiewania włączył się cały opolski amfiteatr" - powiedział w poniedziałek, 7 maja, w Opolu dyrektor muzyczny imprezy, Zygmunt Kukla.

 • Muzyczne i filmowe gwiazdy o miłości

  Już w przyszły wtorek, 14 lutego, Walentynki, czyli Święto Zakochanych. A w poniedziałek, 6 lutego, do sklepów trafi druga część składanki "Ona i on", na której miłosne przeboje zaśpiewały znane duety muzyczno-aktorskie. W projekcie udział wzięli m.in. Edyta Górniak, Grażyna Wolszczak, Maciej Maleńczuk, Małgorzata Foremniak i Andrzej Piaseczny.

 • Kto zaśpiewa w konkursie "Eurowizji"?

  W środę, 5 listopada, komisja konkursowa TVP, ogłosiła listę wykonawców dopuszczonych do Krajowego Finału 49. Konkursu Piosenki Eurowizji. Wystąpi w nim 15 zespołów i solistów, zarówno tych popularnych od lat, jak i tych mniej znanych. Wśród nich znaleźli się m.in. Blue Cafe, Małgorzata Ostrowska, Marcin Rozynek, Alicja Janosz i Sistars.

 • Eurowizja: Znamy polskich kandydatów!

  15 listopada minął regulaminowy termin, w którym artyści mogli zgłaszać do Telewizji Polskiej piosenki walczące o prawo reprezentowania Polski na 52. Konkursie Piosenki Eurowizji w Helsinkach. Ostatecznie utworów spełniających wymogi regulaminu było 79. To spośród nich specjalna komisja TVP wybrała 10 artystów, którzy 3 lutego 2007 roku będą walczyć o bilet do stolicy Finlandii - czytamy w serwisie eurowizja.org.

 • W czwartek rusza 37. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. W tym roku odbędzie się pięć koncertów: Debiuty, Premiery, Wieczór Kabaretowy, Mikrofoni Ekran oraz Superjedynki. Koncerty poprowadzą miedzy innymi Iwona Schymala, Tomasz Kamel oraz Pior Bałtorczyk.

 • Eurowizja: Poznaj kandydatów!

  Najbardziej znanym uczestnikiem tegorocznego konkursu "Piosenka dla Europy", który odbędzie się w sobotę, 3 lutego, jest duet The Jet Set - czarny koń krajowych eliminacji do Eurowizji w 2006 roku. A kim są pozostali kandydaci?

Wideo na temat: zygmunt kukla dyrygent
 • Pokaż kotku, co masz w środku

  Seria niefortunnych zdarzeń stawia na głowie życie dwóch mężczyzn – Andrzeja (Jacek Borusiński) i Zygmunta (Krzysztof Stelmaszyk). Ojciec Andrzeja (Marian Dziędziel) nagle postanawia ożenić się z tajemniczą nieznajomą (Grażyna Szapołowska), a wkrótce potem traci wszystkie oszczędności. Andrzej, próbując desperacko odzyskać straconą fortunę, porywa podejrzaną o kradzież dziewczynę (Katarzyna Cynke) i... zakochuje się w niej od pierwszego uprowadzenia. Tymczasem Zygmunt musi zmierzyć się...

 • Niebezpieczna metoda

  Opowieść o tym, jak skomplikowane relacje pomiędzy Carlem Jungiem a Sigmundem Freudem doprowadziły do powstania psychoanalizy. Zygmunt Freud i Carl Jung, dwaj wielcy twórcy psychoanalizy, poznają się dzięki 18-letniej, pięknej Sabinie cierpiącej na ataki histerii. Pewnego dnia pacjentka przywieziona zostaje do szpitala psychiatrycznego, w którym pracuje Jung. Już wkrótce ich więź przerodzi się w coś znacznie poważniejszego niż zwykła relacja pacjentki z lekarzem. Skrywane dotąd żądze Sabiny...

 • Uwikłanie

  Co musiałoby się wydarzyć, żeby w zwyczajnym człowieku obudzić zabójcę? Czy w pół-hipnotycznym transie można zabić i następnego dnia o tym nie pamiętać? Skoro jest ofiara, to gdzieś musi też być sprawca zbrodni. W ekranizacji bestsellerowego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego tropem sprytnego mordercy podąża cyniczny komisarz Smolar (Marek Bukowski) i nieustępliwa prokurator Agata Szacka (Maja Ostaszewska). Duet jaki tworzą jest mieszanką wybuchową nie tylko ze względu na ich temperamenty, ale...