• Informacje na temat:

  10 lat jubileusz

Artykuły na temat: 10 lat jubileusz
 • Henryk Gołębiewski świętuje jubileusz 50-lecia pracy artystycznej!

  Henryk Gołębiewski, czyli niezapomniany Poldek z „Podróży za jeden uśmiech” i Cegiełka ze „Stawiam na Tolka Banana”, po raz pierwszy stanął przed kamerą dokładnie pół wieku temu! Mija właśnie dokładnie 50 lat od chwili, gdy zadebiutował rolą Pikadora w „Wakacjach z duchami”.

 • Kasa Chorych na jubileusz: "40 lat - live"

  13 kwietnia ukaże się jubileuszowa płyta Kasy Chorych - legendy polskiego bluesa. Album "40 lat - Live" został zarejestrowany w Radiu Białystok.

 • "Beverly Hills, 90210": Wielki jubileusz serialu!

  Trudno uwierzyć, że 4 października minie 25 lat (!), odkąd świat poznał Walshów i ich przyjaciół. Czas płynie, a losy paczki nastolatków, którzy na naszych oczach dorastali, nadal cieszą się niesłabnącą sympatią i miłością widzów na całym świecie.

 • Czerwone Gitary mają 50 lat (nowa płyta "Jeszcze raz")

  Singel "Czerwona gitara" to nowy utwór Czerwonych Gitar opublikowany w dniu 50. rocznicy powstania zespołu. "Polscy The Beatles" 10 marca wyda nowy album "Jeszcze raz".

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  ..."Pierwsza miłość" jest z nami już 10 lat. To najdłużej emitowany serial codzienny w historii telewizji Polsat. Nic dziwnego, bo zawiłe i często dramatyczne losy głównej bohaterki Marysi Radosz (w tej(...) narkotykami - to wszystko osadzone w zwyczajnym życiu zwykłych ludzi. Dokładnie 4 listopada minie 10 lat, odkąd wyemitowano 1. odcinek tego uwielbianego przez widzów serialu. Co więcej, miesiąc później...

 • Kabareciarze zadrwili z Agaty Młynarskiej

  Z okazji jubileuszu kabaretu "Paranienormalni" kabareciarze pojawili się w studiu programu "Świat się kręci". Na prośbę Macieja Kurzajewskiego sparodiowali... prowadzących program.

 • "M jak miłość": 90 lat Witolda Pyrkosza

  Witold Pyrkosz świętuje! Popularny aktor kończy w tym roku 90 lat - i ekipa "M jak miłość" wyprawiła mu huczne urodziny!

 • "Dom": Jedyny taki serial!

  Pamiętacie Ryszarda Popiołka ze słynnym "Koniec świata!" czy Mundka Wrotka z jego "Riki tiki tak"? Filmowa saga o mieszkańcach warszawskiej kamienicy przy Złotej ma 35 lat.

 • Marcin Daniec ma młodszą o 20 lat żonę! Jak im się układa?

  ...?  - Zdarzyło się to...10 lat temu! Z wrażenia, zamiast senatorowi Fedorowiczowi, wysłałem sms o treści "wygrałem z Englertem", Englertowi. Od lat toczymy z Jankiem ciężkie boje. Zawsze powtarzam młodym ludziom(...) rozgłosu. Pobraliśmy się...15 lat po moim rozwodzie, córka urodziła się... 6 lat po naszym ślubie! Wyczerpałem wszystkie, ewentualne "haki" (śmiech). Jak układa się wam po 20 latach małżeństwa?  - Jeśli...

 • Poznaliśmy gwiazdy Sopot TOPTrendy 2015 (program, bilety)

  Donatan i Cleo, LemON, Enej, Rafał Brzozowski, Margaret, Bednarek oraz Grzegorz Hyży to tylko niektórzy wykonawcy, którzy pojawią się na Sopot TOPTrendy 2015 roku.

Wideo na temat: 10 lat jubileusz
 • "Najbardziej epicki" zwiastun serialu "Pierwsza miłość"

  "Pierwsza miłość" obchodzi jubileusz 10 lat na antenie. Zobaczcie świetny zwiastun tego serialu.

 • Żółwik Sammy w 50 lat dookoła świata

  Tylko jeden na tysiąc żółwi morskich osiąga dojrzałość. Dla Sammy'ego te szanse są jeszcze mniejsze. Urodził się tak malutki, że z trudem wyszedł z gniazda. Żółwie dorastają przez 30 do 50 lat, a następnie powracają na plażę, na której przyszły na świat, aby mieć własne potomstwo. Ta pełna ciepła i humoru opowieść rozpoczyna się w 1959 roku, w dniu narodzin Sammy'ego. Przez pierwsze 10 lat swojego życia dryfuje on w wodach oceanu wraz ze swoim przyjacielem Rayem. Potem przez przypadek trafia...

 • 1000 lat po Ziemi

  Tysiąc lat po kataklizmie, który zmusił ludzkość do opuszczenia Ziemi, planeta Nova Prime stała się nowym domem człowieka. Legendarny generał Cypher Raige (Will Smith) po latach pełnienia obowiązków powraca do rodziny, którą zmuszony był opuścić. Jego syn, 13 letni Kitai (Jaden Smith), wreszcie będzie miał ojca. Niespodziewanie burza meteorytów niszczy statek bohaterów i rozbijają się oni na obcej, niebezpiecznej teraz Ziemi. Kitai zmuszony jest samotnie przemierzyć wrogie terytorium, by...