• Informacje na temat:

  10 najlepszych horrorów

Artykuły na temat: 10 najlepszych horrorów
 • Najseksowniejsza pogromczyni wampirów w historii!

  Dokładnie 20 maja minęło 10 lat od emisji ostatniego, 144. odcinka serialu. Produkcji, która na zawsze wpisała się do najlepszych w historii amerykańskiej telewizji.

 • "Zaginiona dziewczyna" i dziewięć innych świetnych soundtracków

  Soundtrack do filmu "Zaginiona dziewczyna" to kolejny udany przykład muzyki filmowej, zrealizowanej z rozmachem nie przez hollywoodzkiego kompozytora a artystów kojarzonych przede wszystkim ze sceną rockową. Przypomnijcie sobie z nami 10 najlepszych z nich.

 • "Czarodziejki": Od A do Z

  ...21 maja minęło dokładnie 10 lat od emisji ostatniego odcinka „Czarodziejek”w USA. Serialu, który dołączył do bogatej listy telewizyjnych perełek Aarona Spellinga.

 • "Pod kopułą": Za co kochamy Stephena Kinga?

  Serial "Pod kopułą" zrealizowano na podstawie powieści mistrza horroru Stephena Kinga. Akcja rozgrywa się w ciągu 9 dni w niewielkim amerykańskim miasteczku, które zostaje odcięte od świata przez tajemnicze pole siłowe. W USA produkcję obejrzało ponad 17 mln widzów. W Polsce serial emituje obecnie Canal+.

 • "Terror": Jared Harris i Tobias Menzies na szaleńczej wyprawie

  Jedną z wiosennych nowości serialowych jest "Terror", 10-odcinkowa seria, dla której kanwą była powieść Dana Simmonsa pod tym samym tytułem. Osią wydarzeń przedstawionych w książce jest wyprawa Królewskiej Marynarki Wojennej w poszukiwaniu Przejścia Północno-Zachodniego. Mieliśmy okazję zobaczyć cztery pierwsze odcinki nowej produkcji AMC. Choć akcja rozwija się dość powoli, to "Terror...

 • "Na skraju jutra" i "Godzilla" na Blu-ray i DVD

  Dwie najbardziej widowiskowe superprodukcje roku - filmy "Na skraju jutra" i "Godzilla" - zadebiutowały w piątek, 10 października, na płytach DVD i Blu-ray.

 • Nowości HBO GO 2020: Zapowiedzi serialowe [tytuły, daty, premiery, obsada] Aktualizacja #9

  ...7 stycznia . Nowy papież 10 stycznia zadebiutuje kontynuacja serii "Młody papież", czyli... "Nowy papież". Twórcy ponownie zagłębiają się w kulisy działania Stolicy Apostolskiej, koncentrując(...) telewizyjnych. Premiera: 10 lutego (dwa odcinki, kolejne co tydzień). Genialna przyjaciółka 11 lutego zadebiutuje drugi sezon "Genialnej przyjaciółki" (dwa odcinki; kolejne co tydzień...

 • "Grawitacja": Premiera w HBO

  Film "Grawitacja", który w 2014 roku otrzymał aż siedem Oscarów, będzie można w najbliższą niedzielę, 4 stycznia, obejrzeć w HBO. To telewizyjna premiera tej wyjątkowej produkcji, którą wyreżyserował Alfonso Cuaron ("Harry Potter i Więzień Azkabanu", "Ludzkie dzieci", "Wielkie nadzieje").

 • Nowości HBO GO 2019: Zapowiedzi na czerwiec

  ...będą udostępniane co tydzień). Wielkie kłamstewka, Ogród z brązu 10 czerwca zadebiutuje druga seria "Wielkich kłamstewek". To serial o pozornie idealnym życiu na amerykańskich(...), w czym jest najlepsza. W tym dniu będzie dostępny również "Los Espookys"  - nowa produkcja o grupie przyjaciół, którzy swoje zamiłowania do horrorów postanawiają przekuć...

 • "Szybcy i wściekli 7" : Samochody, które zjadły świat

  Wysportowani i twardzi faceci, piękne dziewczyny, mordobicia, kumpelski humor, a przede wszystkim samochody: będące symbolem wolności, przedłużeniem penisa, bronią, pancerzem, nawet obiektem modlitw. Wyreżyserowana przez Jamesa Wana siódma część rozpoczętej w 2001 roku serii korzysta z tego samego rezerwuaru atrakcji, co poprzedniczki. Tym razem jednak wszystkie elementy ułożono z nadzwyczajnym polotem.