• Informacje na temat:

  10 najlepszych tekstów

Artykuły na temat: 10 najlepszych tekstów
 • "Gra o tron": Finał 4. sezonu

  Oglądaliście już finałowy odcinek? Podzielcie się z nami wrażeniami! Uwaga, w dalszej części tekstu spoilery!

 • 10 najlepszych tekstów Macieja Maleńczuka w "Kropce nad i"

  Maciej Maleńczuk, pierwszy kabotyn muzycznego show-biznesu znów dołożył starań, by było o nim głośno. Wywiad udzielony Monice Olejnik, w którym wokalista zadeklarował, że jest satanistą, katolikiem i ateistą, określono na Twitterze jako najbardziej groteskowy w historii programu.

 • "O mnie się nie martw": Ona jedna, a ich czterech, czyli miłosne perypetie Igi M.

  W 2. sezonie "O mnie się nie martw“, który wystartuje w piątek 6 marca o godz. 20.10 w TVP2, wokół Igi (Joanna Kulig) będzie kręciło się aż czterech przystojniaków! Dla którego z nich Małecka zacznie ćwiczyć tekst: "Kocham Cię“?

 • 10 najlepszych utworów Grabaża

  1 grudnia ukaże się specjalna płyta Krzysztofa "Grabaża" Grabowskiego "Grabaż 30". To świetna okazja, by przypomnieć sobie, czym lider Pidżamy Porno i Strachów na Lachy wkupił się w łaski fanów.

 • Borys Szyc w emocjonalnym wpisie opowiada o alkoholizmie

  Borys Szyc (41 l.) to znakomity aktor teatralny i telewizyjny. Wielokrotnie nagradzany, na stałe wpisał się do kanonu najlepszych polskich artystów. Niestety cieniem na jego karierze rzuca się alkohol, od którego otwarcie przyznaje jest uzależniony. W długim wpisie na Instagramie opowiada, jak znalazł się na dnie.

 • Weird Al Yankovic: 10 najlepszych teledysków nadwornego komika USA

  Jeżeli jakiś artysta padł ofiarą jego żartów, mógł otwierać szampana. Weird Al Yankovic nigdy nie brał się bowiem za rzeczy absolutnie nieznane, a za utwory wykonawców będących na samym szczycie list przebojów. Dzięki temu sam stał się niezwykle popularny. 23 października Weird Al skończył 55 lat! Oto jego 10 najlepszych teledysków.

 • "Lekarze": Paweł Małaszyński i jego muzyka

  Jest pan nie tylko wokalistą zespołu Cochise, ale też autorem tekstów piosenek. Czym się pan inspiruje tworząc muzykę? - Życiem, które oferuje nam wiele skrajnych emocji. Kiedy ukaże się najnowsza(...) Kwadrat, w którym pracuję, jak i w zespole. W zeszłym roku zespól obchodził 10. urodziny. Jak panowie świętowali? - Prawdę mówiąc w ogóle tego nie świętowaliśmy. To był taki sam rok jak inne...

 • 10 najbardziej kuriozalnych tekstów w historii disco polo

  Andrzej Grabowski w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" we wrześniu stwierdził, że Marcin Miller ma ruchy jak z disco polo i tańczy jak w remizie. Nie trzeba było czekać na odpowiedź ze strony muzyków wykonujących ten gatunek, którzy stwierdzili, że przez aktora przemawia wyłącznie zazdrość. Niestety dla wykonawców disco polo, juror może mieć trochę racji w swojej niechęci do tego typu muzyki. A wszystko przez niekoniecznie dobrych tekściarzy.

 • ...przed sceną. Za to przewinienie został ukarany grzywną w wysokości 10 tys. zł. Odwołał się jednak od decyzji sądu i zapłacił jedynie 100 zł i koszty postępowania. Na Dniach Aleksandrowa Łódzkiego z kolei bluźnił i nie pamiętał tekstów. Jego kolega z zespołu, Jan Borysewicz, poszedł o krok dalej i... kopnął stojącego pod sceną fana. Zespół zszedł ze sceny przed czasem, dlatego władze miasta...

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.