• Informacje na temat:

  10 najlepszych wypowiedzi

Artykuły na temat: 10 najlepszych wypowiedzi
 • Skrytykował własny serial

  ...19-letni aktor Angus T. Jones skrytykował serial "Dwóch i pół", w którym zadebiutował w wieku 10 lat, nazywając produkcję stacji CBS "obrzydliwą".

 • Dobrze wysmażona wołowina. 10 najciekawszych beefów w historii polskiego rapu

  Rywalizacja rodzi konflikty. Gdzie jak gdzie, ale akurat w rapie zawsze było ich pod dostatkiem, bo konkretny beef jest jedną z najważniejszych składowych tej muzyki. Postanowiliśmy więc zebrać dla was dziesięć najciekawszych starć, jakie miały miejsce na polskiej scenie. Wybór jest oczywiście do bólu subiektywny, dlatego czekamy na wasze propozycje w komentarzach!

 • Jerzy Dobrowolski: Znała go cała Polska. Zniszczył go alkohol

  Bareją, rozumieli się w pół słowa. Tak samo patrzyli na otaczającą ich rzeczywistość, z tym że Dobrowolski był znacznie bardziej bezkompromisowy. Już pod koniec lat 50. stworzył kabaret "Koń", a 10(...) słowa...". Wszelkie terapie odwykowe kończyły się porażkami. Na początku jednej z nich, po wypowiedzi lekarza, aktor zabrał głos, by skorygować kilka błędnych, jego zdaniem, tez. Po chwili wyproszono...

 • Śmiech to nie zawsze zdrowie. 10 najbardziej wyśmiewanych raperów w Polsce

  Od wielu miesięcy w sieci niesamowitą karierę robi tzw. kręcenie beki z polskich raperów. Niektórym nawijaczom czerwienieją wręcz uszy od mniej lub bardziej zabawnych komentarzy na swój temat. W jednym miejscu zebraliśmy dziesięciu tych, którzy obrywają najmocniej.

 • Konkurs na pożegnanie "Dynastii"!

  ...? Nagrody powędrują do autorów 4 najciekawszych wypowiedzi. Odpowiedzi (wraz z zdanymi osobowymi: imię, nazwisko, adres i miejsce zamieszkania, e-mail kontaktowy) wyślij do Redakcji na adres...

 • Recenzja Annie Lennox "Nostalgia": Spieszyć się zupełnie nie ma powodu

  To trzecia po Barbrze Streisand i Lady Gadze z Tonym Bennettem płyta z coverami standardów, jaką recenzuję w ciągu miesiąca. Najlepsza.

 • ​Wiosenne nowości w Polsce!

  Pacino i Meryl Streep. Dustin Hoffman wystąpił w serialu "Luck". "Odważna, nowoczesna, a jednocześnie popularna forma narracyjnej wypowiedzi audiowizualnej" - to decyduje o sukcesie najlepszych(...)" - zwróciła uwagę PR manager w ale kino+, Agnieszka Winiarska. Od poniedziałku, 2 kwietnia, polscy widzowie będą mogli oglądać w HBO drugi sezon "Gry o tron", który liczy 10 odcinków. "Gra o tron" to...

 • Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego: Marihuanę palę cały czas

  Lubujący się w kontrowersjach Maciej Maleńczuk był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Nie obyło się bez poruszania budzących gorące emocje tematów.

 • Ach, co to będzie za ślub

  ...małżeństwa homoseksualne. Nawiązał tym do swojej wcześniejszej wypowiedzi , w której zadeklarował, iż nie pobierze się z Angeliną, dopóki podobnego prawa nie będą miały pary tej samej płci. Co ciekawe(...). Przybylska i Bieniuk mają trójkę dzieci - 10-letnią Oliwię, 7-letniego Szymona i rocznego Janka. Ania była już żoną Dominika, studenta AWF-u, którego poślubiła po zaledwie sześciu miesiącach...

 • "Hell's Kitchen": Amaro płakał ze śmiechu

  Trzecia odsłona kulinarnego show telewizji Polsat "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia", który jest emitowany od 10 marca we wtorki o godzinie 20:05, osiąga świetne wyniki oglądalności. Od początku tej serii programu widownia rośnie z odcinka na odcinek.