• Informacje na temat:

  10 nigdy nie powinny

Artykuły na temat: 10 nigdy nie powinny
 • „Blondynka”: Sławomir Zapała nigdy nie odpuszcza

  ...urodziła mu syna Kordiana. - Gdyby nie Magdalena, nie byłoby Sławomira - powiedział w programie "Kulisy sławy". - Żona nauczyła mnie, że nigdy nie wolno odpuszczać, że trzeba doprowadzać sprawy do(...) nauczycieli. Okazało się jednak, że lekcje u mistrzów są bardzo drogie, więc - aby na nie zarobić - musiał ciężko pracować. - Harowałem na budowach, zrywałem azbest ze starych domów, występowałem w barze...

 • "Zimowy sen" : Wiosna nie nadejdzie nigdy

  "Zimowym snem" Nuri Bilge Ceylan wszedł do panteonu reżyserów wybitnych. Zdobyta przez niego Złota Palma na tegorocznym festiwalu w Cannes jest ostatecznym potwierdzeniem jego talentu.

 • Plich krytykuje ciężarną Małgosię Rozenek-Majdan: W jej wieku to nie przystoi

  Projektant Plich uważa, że styl, w jakim ubiera się Małgorzata Rozenek-Majdan (30 plus), nie przystoi osobie w jej wieku. Twierdzi, że matki powinny myśleć głównie o swoich dzieciach i zwracać uwagę, jaki przykład im dają. W dobie internetu i mediów społecznościowych nie trudno o kompromitację. Aby jej uniknąć, trzeba wybierać ubrania z klasą i zawsze prezentować się godnie.

 • Dorota Kamińska: Bywam zazdrosna

  - Zazdrość to uczucie spalające, któremu nie należy się poddawać - uważa Dorota Kamińska. Aktorka nigdy nie była zazdrosna o swoich życiowych partnerów i nie zgadza się z opinią, że odrobina zazdrości podtrzymuje związek. Uczucie to towarzyszy jej natomiast czasem w życiu zawodowym.

 • ​"Przyjaciółki": Roma Gąsiorowska wierzy, że nigdy nie przestanie kochać męża...

  Roma Gąsiorowska, czyli Wika Malewska z "Przyjaciółek", nie kryje, że zanim związała się z Michałem Żurawskim, czyli Piotrem Marczakiem z "Drugiej szansy", nie miała szczęścia do mężczyzn. - Spotykałam wcześniej niewłaściwych facetów - mówi.

 • 10 najlepszych utworów Grabaża

  1 grudnia ukaże się specjalna płyta Krzysztofa "Grabaża" Grabowskiego "Grabaż 30". To świetna okazja, by przypomnieć sobie, czym lider Pidżamy Porno i Strachów na Lachy wkupił się w łaski fanów.

 • Nie żyje Ewa Greś

  Aktorka, znana m.in. z serialu "Na Wspólnej", zmarła w wieku 44 lat. Przyczyna śmierci na razie nie jest znana.

 • Madonna do Kanyego: Nie przychodź na gale w poszukiwaniu sprawiedliwości

  Amerykańska wokalistka Madonna dała swojemu młodszemu koledze Kanyemu Weście kilka rad na temat tego, czego nie powinien robić na imprezach typu Grammy i Brit Awards.

 • "Przyjaciółki": Nicole Bogdanowicz o swoim debiucie w serialu. Co irytuje ją w jej bohaterce?

  ...z planu, a także opowiedziała o swoim życiu poza nim. Widzowie dowiedzieli się, jak zmieniła ją praca na planie serialu, co denerwuje ją w jej bohaterce, dlaczego musiała zrzucić 10 kg, za jakimi scenami nie przepada oraz czy ma jakiś „plan B” na życie.

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

Dyskusje na temat: 10 nigdy nie powinny
 • Re: "W-11 Wydział Śledczy" po 10 latach znika z anteny!

  Nigdy nie przepadałam za tym serialem, ale mogłabym wymienić co najmniej 10 produkcji które koniecznie powinny zostać zdjęte z anteny. Dlaczego akurat W-11? Jak tak się zastanowić, to możemy się obawiać że "Trudne sprawy" itp zbrzydną ludziom też dopiero za 10 lat.