• Informacje na temat:

  10 przeboju

Artykuły na temat: 10 przeboju
 • Danuta Rinn: Gdyby nie zdrada, nie byłoby jej największego przeboju!

  Cała Polska w 1974 roku śpiewała razem z Danutą Rinn : Gdzie ci mężczyźni? Ale mało kto wówczas wiedział, że dla niej to pytanie było szczególnie ważne… Tekst swojego największego przeboju dostała do ręki w chwili, gdy przestało jej na czymkolwiek zależeć. Jej świat runął w chwili rozwodu po 10 latach małżeństwa z piosenkarzem Bogdanem Czyżewskim (84 l.).  Była wtedy tuż przed czterdziestką...

 • Emilia od "Big Big World": Co słychać u gwiazdy jednego przeboju?

  Pod koniec 1998 roku europejskie listy podbiła piosenka "Big Big World" Emilii. Pochodząca ze Szwecji wokalistka to jeden z wielu przykładów gwiazd jednego przeboju.

 • "Baron24": Norbi z wizytą na stacji Baronów!

  Do długiej listy niecodziennych gości i zarazem klientów stacji należącej do rodziny Mirka Barona (Tomasz Karolak) dołączy wokalista Norbi, którego wszyscy znają za sprawą przeboju “Kobiety są gorące". Poznaj szczegóły!

 • Lisa Stansfield: 25 lat przeboju "All Around The World"

  25 lat temu, w październiku 1989 roku, światło dzienne ujrzała piosenka "All Around The World" - największy przebój brytyjskiej wokalistki Lisy Stansfield, która w listopadzie wystąpi w Polsce.

 • Halina Frąckowiak: Wróżka powiedziała jej, że nie oszuka losu

  Trudno w to uwierzyć, ale to prawda. Piosenkarka, z którą festiwalowa widownia śpiewała "Bądź gotowy dziś do drogi" i "Małego elfa", 10 kwietnia kończy 70 lat! Jej młodość przepełniona była sukcesami oraz szczęśliwymi chwilami, ale nie brakowało także tragicznych momentów. Jednym z nich był wypadek, z którego ledwo uszła z życiem...

 • 10 utworów, które znasz, ale być może nie wiesz, o czym są

  Czy utwór o stalkingu może stać się obowiązkową pozycją każdego wesela? Oczywiście! Wystarczy źle zinterpretować tytuł i tekst przeboju. Oto dziesięć niezwykle popularnych utworów, które mają nieco inne znaczenie niż sądzicie.

 • Zakochani bracia Boscy

  Uczucia i sport to dwa motywy przewodnie startującego dziś czwartego sezonu wielkiego przeboju telewizyjnej "Dwójki", czyli serialu "rodzinka.pl". Poznaj szczegóły!

 • "Get Lucky" Daft Punk: Takiej wersji jeszcze nie było

  Portugalski muzyk Andre Antunes nagrał niezwykłą wersję przeboju "Get Lucky" Daft Punk.

 • Jackson znowu da plamę?

  Piosenkarz Michael Jackson ujawnił dokładne daty swoich koncertów w Londynie. Król popu powróci na scenę w lipcu na 10 wieczorów w londyńskiej O2 Arena. Jego ostatni występ przed dwoma laty skończył się wielką kompromitacją.

 • Rezerwat "Dotykaj": Pierwsza płyta od 28 lat!

  Po wakacjach ukaże się płyta "Dotykaj" - trzecie oficjalne wydawnictwo grupy Rezerwat, pamiętanej z przeboju "Zaopiekuj się mną".

Wideo na temat: 10 przeboju
 • 10.000 km

  Rok rozłąki, dzielący ich kontynent i próba utrzymania związku na odległość. Alex i Sergi muszą polegać na nowoczesnej technologii, by uporać się z odległością, samotnością i głodem bliskości. Barcelona. Dla Alex i Sergi'ego to nie jest kolejny zwykły poranek. Para właśnie podjęła jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Chcą założyć rodzinę. Szczęśliwi i podekscytowani snują plany na przyszłość. Alex sprawdza skrzynkę mailową i to, co tam znajduje może przekreślić ich plany. Właśnie...

 • Poznaj naszą rodzinkę

  Kontynuacja przeboju "Poznaj moich rodziców". Po 10 latach, kiedy to Greg jest już ojcem dwóch małych Fockersow, coraz lepiej mu się wiedzie - "ukochany teść" (Robert de Niro) ciągle jest podejrzliwy w stosunku do swojego "ulubionego zięcia". Kiedy cała rodzina jest w komplecie i pojawia się ex narzeczony Pam, Greg musi udowodnić, że jest prawdziwą głową rodziny ...

 • Uniwersytet Potworny

  Druga część słynnych "Potworów i spółki", animowanego przeboju z 2001 roku.