• Informacje na temat:

  10 urodę

Artykuły na temat: 10 urodę
 • 10 najlepszych aktorów sezonu

  ...aktor, by być wielką gwiazdą - talent, charyzmę i urodę - a jednak nie cieszy się taką popularnością, jak jego grający w telenowelach i bywający na imprezach środowiskowych koledzy. Twierdzi, że nie ma(...)" przyniosła mu już dwie Telekamery "Tele Tygodnia". W tym roku na szansę na zdobycie trzeciej statuetki. 10. Michał Żurawski Ma na swoim koncie mnóstwo wybitnych ról (także w wielu serialach), ale...

 • Tamara Arciuch: Nie ma co narzekać

  Piękna kobieta o intrygującej urodzie i świetna aktorka. Choć dziś Tamarę Arciuch znają wszyscy - popularność zawdzięcza serialom "Niania", "Ojciec Mateusz" i "M jak miłość" oraz filmowi "Wesele" - ona sama twierdzi, że z chęcią grałaby więcej. Nie narzeka jednak, bo wie, że życie aktora to wieczna sinusoida.

 • Majka Jeżowska przyznaje się do poprawiania urody! "Botoks jest dla ludzi!"

  ...maseczkę albo laser napinający skórę. Trzeba się ratować, bo nikt nie wymyślił przycisku, który po wciśnięciu odmładza nas o 10 lat" - stwierdza Jeżowska w "Super Expressie". Majka przyznaje też, że na...

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Perfect i Ania Frontczak razem

  W najbliższy piątek (10 października) po godz. 20.30 w programie Poplista Plus Darka Maciborka słuchacze RMF FM usłyszą premierowo piosenkę nagraną przez zespół Perfect z drugą finalistką konkursu "Ja cię kręcę" - Anią Frontczak. Tuż potem nagrania będziecie mogli posłuchać w Interii w tym niusie!

 • Donald Trump i Heidi Klum nadal w konflikcie! Topmodelka odpowiada na krytykę swojej urody!

  ...w masce Donalda Trumpa zabiera Heidi plakietkę z numerem 10. Na jej białym t-shircie zostaje jedynie ocena 9,99. Podoba wam się jej podejście do całej sprawy? My jesteśmy zachwyceni!

 • Tysiące osób pożegnało Annę Przybylską

  Rodzina, przyjaciele, fani i mieszkańcy Trójmiasta uczestniczyli w czwartek w uroczystościach pogrzebowych zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. W okolicy kościoła przy ul. Świętojańskiej, w którym odprawiono mszę w intencji zmarłej, ułożono 4 tys. białych róż.

 • Barbara Kwiatkowska-Lass: Lekarze dawali jej 10 lat życia!

  Barbara Kwiatkowska Lass (†55 l.) zachwycała urodą i talentem. Zagrała w kilku zagranicznych filmach, gdzie nazywana była "polską Brigitte Bardot”. W pewnym momencie zniknęła z ekranów. Jak potoczyły się jej dalsze losy?

 • Media na pogrzebie Anny Przybylskiej

  Mimo apelu rodziny Anny Przybylskiej i samej zmarłej, na pogrzebie aktorki pojawiły się media. Co sprawiło, że nie posłuchały prośby rodziny?

 • Sekret urody Urszuli

  Może odwiedza najlepsze Spa? Może wzorem innych gwiazd serwuje sobie botoks? Okazuje się, że Urszula zawdzięcza swój młody wygląd aktywności fizycznej: - Zaczęłam biegać jakieś trzy lata temu - zdradza wokalistka. - Teraz mogę się pochwalić, że pokonanie 10 km nie sprawia mi większego problemu. W zimie z treningami w terenie był problem, więc starałam się ćwiczyć trochę w domu, żeby wiosną być...

 • "Pewnego razu na dzikim wschodzie" : Sami przeciw wszystkim

  Govend ucieka z domu do zapadłej kurdyjskiej wioski, gdzie chce otworzyć szkołę. Baran to policjant, który rezygnuje z intratnej posady w mieście i wyjeżdża na wieś, bo nie może znieść zasad, jakimi rządzi się państwo w okresie transformacji. Oboje stają ością w gardle szefowi lokalnych przemytników. Miasteczko na turecko-irackiej granicy staje się świadkiem walki między tradycją a nowoczesnością.

Zdjęcia na temat: 10 urodę
Wideo na temat: 10 urodę
 • "Przyjaciółki": Zuza, Inga, Anka i Patrycja w salonie urody

  Inga, Anka, Patrycja i Zuza spotykają się w salonie urody. Nic tak nie poprawia nastroju jak zabiegi pielęgnacyjne i masaż relaksacyjny, a to wszystko w gronie najlepszych przyjaciółek. Zobaczcie scenę z dziesiątego odcinka! Emisja już w czwartek - 9 listopada, o godzinie 21:10 w Polsacie.

 • "Singielka": Anna Oberc o operacjach plastycznych

  przez 8–10 lat byłam bardzo ciemna, byłam brunetką, więc czasami w lustrze się nie poznawałam, gdy widziałam swoje odbicie – mówi Anna Oberc.

 • Jak Paweł Wilczak i Piotr Zelt wspominają Anię Przybylską?

  W niedzielę (5.10) w swoim domu w Gdyni, odeszła Anna Przybylska. Aktorka zmagała się z rakiem trzustki, którego zdiagnozowano u niej w 2013 roku. Paweł Wilczak i Piotr Zelt powiedzieli, jak zapamiętają Annę. - Nie znaliśmy się dobrze. Bardzo ją podziwiałem i ceniłem za talent, niezwykła urodę, za podejście do zawodu i uczciwość - przyznał Zelt. - To bardzo smutne i okropne co się wydarzyło

Dyskusje na temat: 10 urodę