• Informacje na temat:

  10 x factor

Artykuły na temat: 10 x factor
 • "X Factor" 10 kwietnia. PiS zniesmaczone!

  ..."Okazuje się, że stacje epatowały nieszczerą żałobą" - twierdzi Joachim Brudziński . Poseł PiS-u uważa, że emisja programu "X Factor" w rocznicę katastrofy smoleńskiej źle świadczy o właścicielach TVN.

 • Trzynasta w Samo Południe debiutuje

  21 października ukaże się debiutancki album rockowej grupy Trzynasta w Samo Południe, która dała się poznać szerszej publiczności dzięki występom w "X Factor" czy "Must Be The Music".

 • Ile Sablewska zarobi w "X-Factor"?

  Po raz pierwszy w swoim życiu Maja Sablewska zapewniła sobie stałe zarobki. Ile będzie dostawać za jeden odcinek programu "X-Factor" ?

 • Recenzja Trzynasta w Samo Południe "Hell Yeah": Co wieziecie? Drewno do lasu

  Znacie ich z finałów ostatniej edycji "X Factor". Jedni dzięki nim odkryli southern rocka, inni pukali się w głowę, że zaszli aż tak daleko.

 • Kuźniar wyleciał z "X-Factor"!

  ..."Fakt" informuje, że druga edycja programu "X-Factor" już na pewno rozpocznie się w przyszłym roku. Jury najprawdopodobniej zostanie w starym składzie, zmieni się tylko prezenter. Dlaczego? Kilka dni temu Michał Szpak, który zajął drugie miejsce w show, udzielił wywiadu jednej ze stacji radiowych. Zapytany, którą osobę z programu ocenia najniżej (w skali 1-10), odparł: "Jeden, pozdrawiam...

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

 • Żąda 2 milionów dolarów od byłej dziewczyny

  Były chłopak Leony Lewis w ramach ich niedawnego rozstania żąda 2,25 mln dolarów rekompensaty. Lou Al-Chamaa był związany z piosenkarką od ponad 10 lat i uważa, że ma prawo do jej fortuny.

 • Złe piosenki

  Włączasz radio i już po chwili masz ochotę zwymiotować? Tak, pop bywa czasami bardzo, bardzo niedobry. Sprawdźmy, co właściwie jest z nim nie tak.

 • Liam Payne i Cheryl Cole rozstali się! "Wciąż mamy dla siebie wiele miłości"

  ..., a poznała się sześć lat wcześniej, kiedy to Liam Payne próbował swoich sił w programie "X Factor", gdzie wokalistka pełniła funkcję jurorki. Początkowo związek budził mnóstwo kontrowersji zwłaszcza wśród fanek piosenkarza, które twierdziły, że starsza o 10 lat partnerka jest złą partią dla wokalisty. W marcu 2017 roku na świat przyszedł wspólny syn pary - Bear Grey Payne.  Ostatnie miesiące...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

Zdjęcia na temat: 10 x factor
Wideo na temat: 10 x factor
 • 10.000 km

  Rok rozłąki, dzielący ich kontynent i próba utrzymania związku na odległość. Alex i Sergi muszą polegać na nowoczesnej technologii, by uporać się z odległością, samotnością i głodem bliskości. Barcelona. Dla Alex i Sergi'ego to nie jest kolejny zwykły poranek. Para właśnie podjęła jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Chcą założyć rodzinę. Szczęśliwi i podekscytowani snują plany na przyszłość. Alex sprawdza skrzynkę mailową i to, co tam znajduje może przekreślić ich plany. Właśnie...

 • Ocalony

  Afganistan, 28 czerwca 2005 roku, czterech członków SEAL Team 10 otrzymuje zadanie zabicia lidera talibów. Niespodziewanie sami zostają otoczeni przez wroga i zaatakowani.

 • World War Z

  Film zrealizowany na podstawie noweli Maxa Brooksa. Po 10 latach strasznej i wyniszczającej wojny ludzi z zombie świat nie jest już taki jak dawniej. Ludzie nie są na szczycie łańcucha pokarmowego, a Ziemia jest opanowana przez potwory z piekła rodem.

Dyskusje na temat: 10 x factor
 • Re: "Świat według Kiepskich": Powraca Henryk Gołębiewski

  - PO PROSTU GDY IDĄ SPAĆ WŁĄCZAJĄ TELEWIZOR I PO KLIKU MINUTACH ŚPIĄ NICZYM OWIECZKI - TAK EKSCYTUJĄCE SĄ OBECNE FILMY POLSKIE W KTÓRYCH PRZEZ 10 ODCINKÓW MÓWIĄ O TYM CO BĘDZIE W JEDENASTYM NA KOLACJE(...) PROWADZIŁ AUDYCJE DLA ŚPIEWAJĄCYCH MIMO ŻE TYTANEM URODY NIE BYŁ PÓŁ POLSKI JA OGLĄDAŁO - DZIŚ SPEKTAKLE MIERNOTY X FACTOR I PODOBNE BZDEDY TO ŻENUJĄCY POKAZ MIERNOTY PROWADZĄCYCH KTÓRZY DO PIĘT