• Informacje na temat:

  10 znanych piosenek

Artykuły na temat: 10 znanych piosenek
 • Marlena Drozdowska: "Mydełko Fa" znała cała Polska, nie zarobiła na nim ani grosza

  ..., a jedna z piosenek jest naprawdę hitem - "Mydełko Fa". Byłam w szoku! Ktoś w nocy wyniósł z wytwórni materiał! Sponsor, który dał nam pieniądze, właśnie je stracił! Stałam tam i myślałam: świetnie(...), zwożonych z całego świata, a ja do dziś nie rozpakowałam 6 pudeł i 10 worów. Co ciekawe, mogę bez nich żyć. Rozmawiała: Anna Pawlak *** Zobacz więcej materiałów:

 • Queen: Freddie Mercury jakiego nie znacie (album "Queen Forever")

  Trzy niewydane wcześniej utwory Queen z Freddiem Mercurym pojawią się na nowym albumie zatytułowanym "Queen Forever", który zostanie wydany 10 listopada.

 • O nowej miłości Tomasza Stockingera na salonach aż huczy! To znana aktorka!

  Skargą rozpadło się zaledwie po 6 miesiącach.  Wtedy wyjechała do Szwecji. Tam zakochała się bez pamięci w młodszym o 10 lat malarzu, który poprosił ją o rękę. Do ślubu jednak nie doszło, bo u jej...

 • Najbardziej znane piosenki z polskich seriali

  Znasz je, mimo iż nie miałeś okazji posłuchać ich na żadnej liście przebojów. Rozpoznajesz je po kilku sekundach i dokładnie wiesz, skąd pochodzą. Co to za utwory? Hity z polskich seriali.

 • "O mnie się nie martw": Joanna Kulig znów zaśpiewa w stolicy polskiej piosenki

  Turnau zaprosił ją, by nagrała z nim kilka piosenek na płytę "Nawet". Za dwa tygodnie aktorka i pochodzący z Krakowa kompozytor i wokalista znów się spotkają! Podczas 52. Krajowego Festiwalu Piosenki(...) wystąpi w piątek 12 czerwca (początek transmisji na antenie TVP1 o godz. 22:10). W koncercie "Scenki i obscenki czyli Jeremiego Przybory piosenki" usłyszymy obok niej i Grzegorza Turnaua m.in. Hannę...

 • Piosenka pop na ratunek zakładnikom

  Jak pomóc porwanym i nie rozzłościć terrorystów? Wystarczy znaleźć sposób, by ich przechytrzyć. Na taki plan wpadł Juan Carlos Ortiz. Użył do tego piosenki.

 • "To nie koniec świata!": Aktorka znana z seriali walczy o udział w konkursie Eurowizji!

  Już w sobotę 18 lutego o godzinie 20.30 TVP1 zaprezentuje wszystkich artystów ubiegających się o zaszczyt reprezentowania Polski w konkursie Eurowizji 2017. W krajowych preselekcjach weźmie udział 10 wykonawców, a wśród nich aktorka Agata Nizińska znana m.in. z seriali "Wszystko przed nami" i "To nie koniec świata!". Agata Nizińska, która niedawno rozpoczęła pracę nad swym debiutanckim albumem...

 • Kim jest Sam Smith: 10 faktów, które powinniście znać

  Sam Smith po zdobyciu czterech statuetek Grammy (najlepszy nowy artysta, najlepsze nagranie roku, piosenka roku oraz najlepszy wokalny album popowy) jest na ustach wszystkich. Sukces Brytyjczyka wywołał kolejną falę popularności. Przykładowo utwór "Stay With Me" zaraz po ceremonii podwoił swoją liczbę odtworzeń (jest to obecnie ponad 240 milionów) na Spotify. Kim jest sympatyczny wokalista i skąd się wziął?

 • "Milionerzy": Pytanie za 10 tys. sprawiło nie lada kłopot!

  ...​Hubert Urbański nadal potrafi zaskoczyć uczestników "Milionerów". Tym razem uczestnik teleturnieju wykorzystał koło ratunkowe i omal nie poległ na pytaniu za 10 tysięcy złotych o serial "Alternatywy 4".

 • 10 utworów, które znasz, ale być może nie wiesz, o czym są

  Czy utwór o stalkingu może stać się obowiązkową pozycją każdego wesela? Oczywiście! Wystarczy źle zinterpretować tytuł i tekst przeboju. Oto dziesięć niezwykle popularnych utworów, które mają nieco inne znaczenie niż sądzicie.

Wideo na temat: 10 znanych piosenek
 • Jack, jakiego nie znacie

  Nazwany przez media "Doktorem Śmierć" amerykański lekarz Jack Kervorkian przez większą część swojego życia walczył o prawo do godnej śmierci dla swoich pacjentów, za co w 1999 roku został skazany na karę długoletniego więzienia. Uhonorowany Złotym Globem i nagrodą Emmy film "Jack jakiego nie znacie" jest biografią kontrowersyjnego doktora. Wyprodukowany przez telewizję HBO obraz debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 14 października. Urodzony w 1928 roku amerykański lekarz patolog...

 • 10.000 km

  Rok rozłąki, dzielący ich kontynent i próba utrzymania związku na odległość. Alex i Sergi muszą polegać na nowoczesnej technologii, by uporać się z odległością, samotnością i głodem bliskości. Barcelona. Dla Alex i Sergi'ego to nie jest kolejny zwykły poranek. Para właśnie podjęła jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Chcą założyć rodzinę. Szczęśliwi i podekscytowani snują plany na przyszłość. Alex sprawdza skrzynkę mailową i to, co tam znajduje może przekreślić ich plany. Właśnie...

 • Dracula: Historia nieznana

  Film będzie łączył historię autentycznej postaci historycznej - Vlada Palownika, który walczył z Turkami i legendę o wampirze Drakuli (opisaną w powieści Stokera). W filmie bohater będzie wewnętrznie rozdarty - będzie musiał podjąć decyzję, czy gotów jest sprzedać diabłu swoją duszę, jeśli w zamian jego kraj będzie wolny od inwazji tureckiej.