• Informacje na temat:

  100 lat temu

Artykuły na temat: 100 lat temu
 • June Shannon schudła ponad 100 kilogramów!

  O June Shannon (37 l.) zapewne mało kto kiedykolwiek by usłyszał, gdyby nie jej 11-letnie obecnie córka. Dziewczynka od najmłodszych lat brała udział w konkursach piękności. Doczekała się własnego(...) krągła sylwetka, z którą przez długi czas nie zamierzała nic robić. Kilka miesięcy temu jednak postanowiła się odchudzić. Jak można się domyślić, zrobiła to pod okiem kamer w swoim nowym reality-show...

 • Danuta Szaflarska świętuje 100. urodziny

  "Nie wiem, co się dzieje. Bo im jestem starsza, tym więcej mam adoratorów. (...) Siwa jestem jak gołąbek. Nie farbuję się, prawie nie maluję. Zmarszczek i tak nie ukryję, ani wieku. Może to chodzi o moje wnętrze, część młodości, która się nie przedawniła" - powiedziała Danuta Szaflarska, która w piątek, 6 lutego, obchodzi już 100. urodziny.

 • Laluna Unique z "Królowych życia" na zdjęciu sprzed lat! Aż trudno w to uwierzyć!

  Laluna Unique to tak naprawdę Kasia z Oławy, która przed laty wyjechała do Niemiec za chlebem.  Kobieta kilka lat temu postanowiła zacząć "poprawiać" swoją urodę.  Zaczęła jeździć do Turcji na kolejne operacje plastyczne. Pieniędzy nie szczędziła też na kolejne tatuaże. Dziś raczej nikt nie jest w stanie przejść obok niej obojętnie.  Jakiś czas temu zainteresowała się nią należąca do TVN...

 • MC Hammer: 25 lat "U Can't Touch This"

  Spodnie wyciągnięte z szafy Alladyna i charakterystyczny taniec. Tak przez większość osób pamiętany jest MC Hammer, którego największy przebój oficjalnie zadebiutował ćwierć wieku temu.

 • Weronika Marczuk żąda 100 tysięcy odszkodowania!

  Kilka lat temu sprawą byłej żony Pazury żyła cała Polska. Przypomnijmy, że celebrytka została wmieszana w aferę korupcyjną. Została zatrzymana przez CBA pod zarzutem przyjęcia łapówki za pomoc w prywatyzacji Wydawnictw Naukowo-Technicznych! Słynny agent Tomek miał jej rzekomo wręczyć 450 tysięcy złotych za "załatwienie" tej sprawy! Groziło jej 8 lat więzienia, ale żaden ze stawianych jej...

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

 • "The 100": Sezon siódmy będzie ostatnim

  Jak oznajmił szef stacji CW, Mark Pedowitz, sezon siódmy serialu "The 100" będzie finałowym rozdziałem opowieści. Dodał także, że twórca "The 100", Jason Rothenberg, zawsze chciał zakończyć historię po siódmej serii.

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Marzena Rogalska: Zakończyłam swój związek po czternastu latach

  Marzena Rogalska (47 l.) po czternastu latach zakończyła swój związek. Dziś jest singielką i bardzo ceni sobie ten stan. W końcu może pracować i podróżować bez ograniczeń.

 • Martyna Wojciechowska: Chcę, żeby ludzie na świecie o tym usłyszeli

  Film "Ludzie duchy" Martyny Wojciechowskiej i Marka Kłosowicza otrzymał nominację na Międzynarodowym Festiwalu Produkcji Telewizyjnej w Monte Carlo. Dokument opowiada historię albinosów z Tanzanii, którzy są zwierzyną łowną dla ludzi wierzących w magiczną moc chorych na bielactwo.

Zdjęcia na temat: 100 lat temu
Dyskusje na temat: 100 lat temu