• Informacje na temat:

  100 najbogatszych w polsce

Artykuły na temat: 100 najbogatszych w polsce
 • Najbogatsze i najseksowniejsze matki show-biznesu!

  ...koszykarzem Marcinem Gortatem. Pochodzi z jednego z najbogatszych rodów góralskich w Polsce. Rodzina Bachledów-Curuś znalazła się wśród 20 najbogatszych rodzin rankingu tygodnika "Wprost" z majątkiem(...) między innymi powodu przed rokiem znalazła się na liście "100 najbogatszych Polaków" tygodnika "Wprost". Lewandowska - mama trzyletniej Klary i maleńkiej Laury - angażuje się również w akcje...

 • "Wołyń": Nowy film Smarzowskiego

  Trwają zdjęcia do nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego. Tym razem twórca opowie o Wołyniu, a szczególnie o wydarzeniach, które wydarzyły się tam latem 1943 roku, określanych mianem "rzezi wołyńskiej". W rolach głównych Arkadiusz Jakubik, który do roli musiał zrzucić aż 15 kg oraz debiutująca na ekranie Michalina Łabacz.

 • Robert Lewandowski wśród 100 najbogatszych Polaków. Jego majątek to prawdziwa fortuna!

  Robert Lewandowski (29 l.) ostatnich dni nie może zaliczyć do udanych. Reprezentacja Polski, której jest kapitanem i liderem, w fatalnym stylu pożegnała się z mundialem w Rosji. Na polu sportowym piłkarz nie odniósł sukcesu, ale jest coś, co może świętować. Okazuje się, że trafił na listę 100 najbogatszych Polaków! Ile wynosi jego majątek?

 • Anita Lipnicka wspomina Wiktora Kubiaka

  "Ta wiadomość bardzo nas przybiła" - tak Anita Lipnicka wspomina moment, gdy dowiedziała się o śmierci Wiktora Kubiaka, jej byłego menedżera, który prowadził jej karierę po rozstaniu z Varius Manx.

 • Grażyna Kulczyk w szczerym wywiadzie. Wspomina zmarłego Jana Kulczyka!

  ...zbudowała dzięki... importowaniu z Tajwanu rowerów, które wytwarzane były według jej projektu! Następnie wzięła kredyt na 100 mln euro i zakupiła Stary Browar, by go jeszcze rozbudować. Twierdzi, że nie(...) okazał się na tyle opłacalny, że kobieta zarobiła na nim na przedsięwzięcia artystyczne. Przez lata zgromadziła potężną kolekcję dzieł sztuki. Jej wartość szacowana jest na ok. 100 mln euro. Ona i jej mąż...

 • Wiktor Kubiak, producent "Metra", nie żyje

  25 października w Londynie w wieku 68 lat zmarł Wiktor Kubiak, były menedżer Edyty Górniak, Anity Lipnickiej i Nataszy Urbańskiej.

 • Majątek rodziny Bachledy-Curuś

  Fortuna rodziny Alicji Bachledy-Curuś jest imponująca. Osoba z otoczenia aktorki twierdzi, że Colin Farrell podczas ostatniego pobytu w Polsce zrozumiał, że Ala "nie związała się z nim dla jego dudków".

 • Wielkie gwiazdy w Krakowie!

  We wtorek, 7 kwietnia, poznaliśmy pierwsze szczegóły tegorocznej edycji Coke Live Music Festival. Impreza odbędzie się w dniach 20-22 sierpnia w Krakowie, a pierwszymi ujawnionymi gwiazdami będą The Killers i 50 Cent.

 • Robert Lewandowski i Anna Lewandowska: W tak trudnej sytuacji jeszcze nie byli!

  Nie ma chyba drugiej pary w Polsce, która budziłaby tak ogromne emocje.  Niezaprzeczalnie Robert Lewandowski to nasz najlepszy piłkarz, choć na mundialu nie pokazał się z najlepszej strony.  W najnowszym "Newsweeku" możemy przeczytać o problemach, z którymi aktualnie przyszło się zmierzyć tej słynnej "power couple".  Kilka dni temu pojawiła się najnowsza lista "100 najbogatszych Polaków...

 • "Nie jestem Britney Spears"

  Alsou urodziła się w 1983 roku w Tatarstanie, choć na stałe mieszka w Londynie. Jest wokalistką obdarzoną dość egzotyczną urodą i ciekawym głosem, dlatego...

Zdjęcia na temat: 100 najbogatszych w polsce