• Informacje na temat:

  100 tysięcy

Artykuły na temat: 100 tysięcy
 • "Dance Dance Dance": Komu zwycięzcy przekażą 100 tysięcy złotych?

  ...walczyły o nagrodę główną 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny.  Ania Karczmarczyk i Mateusz Łapka postanowili przekazać pieniądze na rzecz Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku(...) niepełnosprawnością. Dodajmy, że zgodnie z zasadami programu, uczestnicy, którzy nie wygrają wesprą cele dobroczynne kwotą 10 tysięcy złotych. Kasia i Ania Stankiewicz odchodząc z "Dance Dance Dance...

 • Marta Manowska: 100 tysięcy kilometrów

  W trakcji pracy nad czterema edycjami "Rolnik szuka żony" Marta Manowska przejechała po Polsce 100 tys. kilometrów. Do niedawna podróżowała busem, ale nagrywając najnowsze odcinki programu, postanowiła sama zasiąść za kierownicą auta.

 • "Top Chef": Kto wygrał 100 tysięcy złotych?

  To był niezwykle emocjonujący wieczór! Trzech utalentowanych kucharzy: Ewelina Łapińska, Sylwia Stachyra i Jan Kilański walczyło o prestiżowy tytuł Top Chef oraz 100 tysięcy złotych. Taka sytuacja miała miejsce po raz pierwszy. Nigdy dotąd w finale nie znalazły się aż dwie kobiety. Decyzją jurorów jednogłośnie najlepsze sześciodaniowe menu degustacyjne przygotowała Sylwia Stachyra. To...

 • Mastercard Off Camera: Do kogo trafi 100 tysięcy dolarów?

  Dwa konkursy festiwalowe, pokazy filmowe nad Wisłą i na dachach krakowskich kamienic, goście z całego świata - tak zapowiada się 12. edycja Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard Off Camera. Jakie filmy będą walczyć o Krakowską Nagrodę Filmową?

 • Madonna: Będzie 100 tysięcy?

  W Warszawie trwają ostatnie przygotowania przed występem Madonny, który ma obejrzeć 100 tysięcy fanów.

 • 100 tysięcy wreszcie przekroczone

  Po kilku tygodniach prawdziwej posuchy na liście amerykańskich bestsellerów "Billboard 200", dwie płyty przekroczyły nakład 100 tysięcy egzemplarzy.

 • Górniak zarobi 100 tysięcy!

  W sylwestrową noc Edyta Górniak ma zaplanowane dwa koncerty. Wysiłek się opłaci, bo zarobi na nich łącznie 100 tysięcy złotych!

 • Elton John akceptuje 100 tysięcy

  Elton John zgodził się przyjąć 100 tysięcy funtów (około 180 tysięcy dolarów) zadośćuczynienia od brytyjskiej gazety "Daily Mail". Tabloid wydrukował swego czasu nieprawdziwą informację na temat kontrowersyjnego zachowania piosenkarza podczas jednej z charytatywnych imprez.

 • Łódź: O 100 tysięcy zł

  Poznaliśmy 10 finalistów tegorocznej edycji Pepsi Vena Music Festival. Laureat wyłoniony przez jury otrzyma 100 tysięcy zł. Jako gwiazda koncertu (10 października) w Łodzi wystąpi szkocki zespół Glasvegas.

 • "Ciemniejsza strona Greya": Kupiono już 100 tysięcy biletów

  Pierwszej części erotycznej filmowej trylogii - "Pięćdziesięciu twarzom Greya" - udało się pobić wiele rekordów frekwencyjnych i kasowych; wydaje się, że druga część poradzi sobie w kinach co najmniej równie dobrze. W przedsprzedaży bilety do kina na premierowe seanse "Ciemniejszej strony Greya" kupiło w Polsce już ponad 100 tysięcy fanów.

Zdjęcia na temat: 100 tysięcy
Wideo na temat: 100 tysięcy
 • 100 tys. zł za udział w "Kuchennych rewolucjach"? Oto cała prawda

  Magda Gessler skomentowała pogłoski, jakoby za udział w "Kuchennych rewolucjach" właściciele restauracji musieli płacić 100 tysięcy złotych. "Są to totalne bzdury, to my dajemy pieniądze w wysokości od 10 do 12 tys. złotych na remont i wymianę wnętrza. Projekt jest mój, mamy dekoratorki, robią to w ciągu czterech dni, a tak naprawdę dwóch" - mówi nam Magda Gessler.

 • Rafał Maślak o butach za kilka tysięcy

  stylizacje, które kosztują niewiele ponad 100 zł. Rafał Maślak uważany jest za jednego z najbardziej stylowych polskich mężczyzn z show-biznesu. Przywiązuje dużą wagę do dopracowanego wyglądu(...) tysięcy, to nie, nie mam takiej potrzeby. Kojarzy mi się to ze snobizmem. Są piękne rzeczy we miarę przyzwoitej cenie, np. buty – mówi Rafał Maślak.

 • Miłość i 100 tysięcy złotych mogą być bardzo inspirujące. Idą w parze? Co się wydarzyło w 24. odcinku programu "Love Island. Wyspa miłości" ?

Dyskusje na temat: 100 tysięcy