• Informacje na temat:

  11 odcinek brzyduli

Artykuły na temat: 11 odcinek brzyduli
 • "O mnie się nie martw": Hit czy kit? Kto rozczarował widzów, a kto zabłysnął?

  Co jest miarą sukcesu serialu? Liczba widzów, emocje, jakie wywołuje, komentarze, do jakich prowokuje i wreszcie decyzja o jego kontynuacji. W 2014 roku odnotowaliśmy 11 premier polskich produkcji w odcinkach. Siedem z nich to trafy, a cztery - niewypały, które umarły śmiercią naturalną po emisji pierwszego sezonu.

 • Brzydula wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Już prawie wszystko wiadomo. Znamy celebrytów, którzy wystąpią w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Ich nazwiska dają nadzieję, że będzie ona nie mniej emocjonująca od poprzedniej.

 • "BrzydUla": Wielki powrót?

  ...chwila w końcu nadejdzie. Według pogłosek zdjęcia do nowej "BrzydUli" mają zacząć się wiosną tego roku! Jak donoszą niektóre media, Małgorzata Socha nawet zarezerwowała sobie czas wiosną, by(...) ("Pshemko"). Aktorzy nie mogą się już doczekać wielkiego powrotu. Poza dotychczasową ekipą mamy zobaczyć też zupełnie nowe twarze. Twórcy, po 11 latach od premiery serialu, na pewno przygotowali też dla...

 • Już wiemy, kto z kim zatańczy!

  Już po raz 11 widzowie będą mogli podziwiać roztańczone gwiazdy. W najbliższy weekend rusza 11. edycja programu "Taniec z Gwiazdami". Już 7 marca widzowie zobaczą pierwszy odcinek 11. edycji tego popularnego programu. Na parkiecie wirować będą m.in. Katarzyna Glinka, Artur Barciś, Piotr Szwedes, Katarzyna Grochola, Julia Kamińska.

 • ...jest zatrudniona u Artura? Pytanie 2: Jak nazywała się bokserka, którą Monika pokonała w 28 . odcinku serialu "Prosto w serce" (odcinek został wyemitowany w środę 9 lutego 2011 roku)? Udzielić odpowiedzi na pytanie otwarte o treści: Czym - Twoim zdaniem - różni się Artur Sagowski z serialu "Prosto w serce" od Marka Dobrzańskiego z "BrzydUli"? W której z tych ról Filip Bobek bardziej Ci się...

 • "Plebania" powalczy z "Brzydulą"

  Telewizja Polska opublikowała jesienne ramówki swoich kanałów telewizyjnych. Sporo zmian czeka sympatyków seriali, którzy będą musieli zmienić swoje dotychczasowe przyzwyczajenia.

 • 9 mln widzów "M jak miłość"

  Wśród najchętniej oglądanych polskich seriali wciąż wygrywa "M jak miłość". W pierwszej trójce znajdują się również "Ojciec Mateusz" i "Barwy szczęścia".

 • Co w wakacje w TVN?

  Stacja telewizyjna TVN przygotowała na okres wakacyjny specjalną ramówkę, w której będzie można obejrzeć premierowe odcinki niektórych seriali , jak i powtórki innych tytułów.

 • Nowe seriale i programy

  Dwa nowe seriale , program podróżniczy Martyny Wojciechowskiej, druga edycja show "Mam talent" oraz kolejny "Taniec z gwiazdami" - to tylko kilka propozycji, które przygotowała na jesień telewizja TVN.

 • Odpadł z "Tańca z gwiazdami"

  W drugim odcinku 11. edycji "Tańca z gwiazdami", który odbył się w niedzielę, 14 marca, z programem musieli się pożegnać mistrz windsurfingu Przemysław Miarczyński i Magda Soszyńska-Michno.

Wideo na temat: 11 odcinek brzyduli
 • Perfekcjonista

  Film oparty na prawdziwej historii najbardziej spektakularnej kradzieży XXI wieku. Toni Musulin - zanim wsiadł do Porsche i stał się dumnym posiadaczem czerwonego Ferrari, startującego w wyścigach w Monako - był zwyczajnym człowiekiem. Jego ambicje sięgały jednak znacznie dalej, niż praca w firmie ochroniarskiej i znoszenie upokarzającego traktowania ze strony szefów. Opracował plan, który wprowadził w życie z chirurgiczną precyzją. Niecały rok zajął mu rozwód z żoną i zerwanie kontaktów z...

 • Ostatnia akcja

  Juliusz Machulski, twórca kultowych polskich komedii, takich jak "Seksmisja", "Killer" czy "Vinci", tym razem jako producent, przedstawia Jana Machulskiego, legendarnego kasiarza Kwinto w jego ostatniej roli. "Ostatnia akcja" to dynamiczna i zabawna komedia, pełna zwrotów akcji i finału jakiego nikt się nie spodziewa, utrzymana w klimacie najlepszych filmów Guy'a Ritchie, czy takich hitów jak "Ocean's 11". Opowiedziana z niezwykłym poczuciem humoru historia więzi między wnukiem, który...

 • Boy

  Boy

  Jest rok 1984. 11-letni Boy mieszka na wschodnim wybrzeżu Nowej Zelandii i uwielbia Michaela Jacksona. Uwielbia też swojego ojca, który jest dla chłopaka wspaniałym bohaterem, mimo że nie widział go całe dzieciństwo. Wraz z jego powrotem Boy musi zmierzyć się z prawdą, pogodzić się z utratą ideału i znaleźć własną drogę ku dorosłości. Wejdzie w nią w rytm piosenek swojego idola. "Boy" to pełna ciepła i wyrazistego humoru opowieść o dorastaniu, która pobiła rekordy frekwencji na krańcu świata,...