• Informacje na temat:

  12 lat dziewictwo

Artykuły na temat: 12 lat dziewictwo
 • Rita Ora opowiedziała o… utracie dziewictwa!

  ...przeczytać wyznanie Rity Ory, która opowiedziała o... utracie dziewictwa! 24-letnia piosenkarka swój pierwszy raz przeżyła jako 14-latka, z partnerem, który był od niej 12 lat starszy! "Czułam się z nim świetnie i nie miało dla mnie znaczenia, czym się zajmował i ile miał lat. To jakieś szaleństwo, ale chciałam tego" - powiedziała w rozmowie z "The Sun". Dodała, że ludzie absolutnie nie...

 • Madonna: 30 lat "Like a Virgin"

  To jeden z najlepiej sprzedających się albumów w historii muzyki, a zarazem jeden z tych, który wywołał sporo skandali. 12 listopada 1984 roku ukazał się "Like A Virgin" Madonny.

 • Portman ulubienicą pedofilów

  Natalie Portman (25 l.) wyznała w niedawno udzielonym wywiadzie, że w ciągu swoich młodszych lat nieustannie otrzymywała listy od pedofilów.

 • Nigeryjska gwiazda pop apeluje do terrorystów

  23-letnia piosenkarka Adokiye Kyrian zaoferowała, że odda swoje dziewictwo w zamian za uwolnienie porwanych nigeryjskich dziewczynek.

 • Historia kamienicy przy ulicy Złotej

  Serial "Dom" można uznać za fenomen na skalę światową. Już sam fakt, że raptem 25 odcinków powstało w okresie aż ponad dwudziestu lat, jest ewenementem w historii telewizji.

 • Pedofile i Natalie Portman

  Natalie Portman wyznała w niedawno udzielonym wywiadzie, że kiedy była nastolatką wciąż dostawał listy od pedofilów. Aktorka, która już w wieku 12 lat wystąpiła w "Leonie zawodowcu" , zagrała również rolę obiektu pożądania starszego mężczyzny w "Pięknych dziewczynach" mając zaledwie 14 lat.

 • Figura ma dwa niesprawne palce. Szokująca przeszłość aktorki!

  ...spotykała się też z ciemnoskórym aktorem Laurencem Fishburnem, plotkowano o jej romansie z operatorem Altmana, miała narzeczonego młodszego o 12 lat. Nie radziła sobie w brutalnej rzeczywistości(...).  Dziewictwo straciła jednak dopiero z pierwszym mężem, Janem Chmielewskim, ojcem ich syna Aleksandra. Pobrali się, gdy na świecie miało pojawić się dziecko. Jak się okazało, to był toksyczny, pełen przemocy...

 • Tak szkoła muzyczna niszczyła Tori Amos

  W czwartek, 12 czerwca, w Sali Kongresowej w Warszawie wystąpi amerykańska pianistka i wokalistka Tori Amos. Na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać fragment biografii artystki. Książka zatytułowana po prostu "Tori Amos" autorstwa Dagny Kurdwanowskiej ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa "In Rock".

 • Anthony Kiedis: Syn dilera

  Anthony Kiedis, wokalista grupy Red Hot Chilli Peppers, wkrótce opublikuje autobiografię. Książka zatytułowana jest "Scar Tissue" i opowiada miedzy innymi o szczegółach walki Kiedisa z narkotykowym uzależnieniem.

 • Śluby, rozwody, dzieci, zdrady...

  Przypominamy najgłośniejsze wydarzenia w 2008 roku w świecie muzycznych plotek! W Polsce i za granicą:

Dyskusje na temat: 12 lat dziewictwo
 • Re: Kontrowersyjny serial o nastolatkach

  To moze ja jako" zdemoralizowana eks nastolatka" sie wypowiem - mianowicie wszystko wszedzie ten sam shit nie ważne czy to USA czy Unia, wszedzie to samo. Zaczęłam palić w wieku 10 lat, dragi w wieku 12 lat, od ganji oczywiscie początki po koks, fete, dropsy itd, a dziewictwo stracilam dopiero w wieku 18 lat choc bez przerwy chodziłam na imprezy co się nijak ma do stereotypu. Ogólnie pochodze