• Informacje na temat:

  12 nastolatek

Artykuły na temat: 12 nastolatek
 • "Komisarz Alex": Tajemnicza śmierć bogatego nastolatka

  W 11. odcinku 8. serii "Komisarza Aleksa" (emisja w TVP1 w sobotę 12 listopada o godzinie 20.25) ekipa Orlicza (Antoni Pawlicki) zostanie wezwana do mieszkania 18-letniego chłopaka, który(...) oględzinach zwłok. Ewa (Agnieszka Więdłocha) zauważy, że nastolatek przed śmiercią odłamał sobie paznokieć, a to znaczy, że musiał z kimś walczyć. - Ktoś przyszedł tu po kasę - powie Krassowska, a kolejne...

 • Powrót dinozaurów, erotyczna gra nastolatek

  Siedem filmów wejdzie na ekrany polskich kin w piątek, 12 czerwca. Wśród nich są: kolejna odsłona sagi o dinozaurach - "Jurassic World", nominowany do Oscara dramat "Timbuktu" oraz wzbudzająca kontrowersje produkcja Urszuli Antoniak "Strefa nagości".

 • "Komisarz Alex": Znane gwiazdy wplątane w morderstwo pary nastolatków?

  W 4. odcinku 13. serii „Komisarza Aleksa” (emisja w sobotę 12 października o godzinie 20.40 w TVP1) znów zaroi się od gwiazd! Tym razem w gościnnych epizodach zobaczymy u boku Aleksa m.in. Ewę Gawryluk, Jacka Borkowskiego i Karola Pochecia.

 • One Direction w Cinema City!

  Zespół One Direction, uwielbiany przez nastolatki na całym świecie, pojawi się na ekranach Cinema City. W sobotę i niedzielę, 11 i 12 października, fani będą mogli obejrzeć film "One Direction: Where We Are", który jest retransmisją ich koncertu na stadione w Mediolanie.

 • Victoria Beckham (41 l.) pochwaliła się zdjęciem swojego 12-letniego syna!

 • "Strefa nagości" Urszuli Antoniak w kinach od 12 czerwca

  "Strefa nagości" Urszuli Antoniak, zmysłowa opowieść o zauroczeniu i uwodzeniu, wejdzie do kin 12 czerwca.

 • Ania Lewandowska jako nastolatka przeszła piekło przez ojca! "Pogubiłam się w rozpaczy"!

  ...zadanie zadbać o mamę i siostrę. Także Ania musiała szybko dorosnąć, ale z innego powodu. Kiedy miała 12 lat, jej ojciec opuścił rodzinę, zostawiając zrozpaczoną matkę z dwojgiem małych dzieci, bez środków...

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • 12-letnia Viki Gabor odpowiada Michałowi Szpakowi

  Viki Gabor (12 l.) jest reprezentantką Polski w konkursie Eurowizji Junior 2019. Karierę muzyczną rozpoczęła w programie „The Voice Kids”, o którym ostatnio Michał Szpak (28 l.) wypowiedział się bardzo krytycznie. Nastolatka odpowiedziała mu…

 • Charlie Parker: Gigant jazzu zmarł 60 lat temu

  "Możesz opowiedzieć historię jazzu w czterech słowach: Louis Armstrong, Charlie Parker" - powiedział kiedyś legendarny trębacz Miles Davis. 12 marca mija 60 lat od śmierci słynnego saksofonisty.

Zdjęcia na temat: 12 nastolatek
Wideo na temat: 12 nastolatek
 • Michał Szpak w szoku! 12-letnie Viki Gabor odpowiedziała mu: to nieprawda!

  Viki Gabor (12 l.) jest reprezentantką Polski w konkursie Eurowizji Junior 2019. Karierę muzyczną rozpoczęła w programie „The Voice Kids”, o którym ostatnio Michał Szpak wypowiedział się krytycznie. Nastolatka odpowiedziała mu…

 • 12 rund

  Film akcji w reżyserii mistrza gatunku Renny'ego Harlina, twórcy "Szklanej pułapki 2" i "Na krawędzi". Brutalny przestępca porywa dziewczynę policjanta w Nowego Orleanu i stawia mu niezwykłe ultimatum: jeśli chce, by odzyskała wolność, musi wykonać 12 skomplikowanych zadań... W rolach głównych: John Cena ("The Marine"), Steve Harris ("Raport mniejszości"), Ashley Scott ("Królestwo") i Brian White ("Rodzinny dom wariatów").

 • Zniewolony. 12 Years a Slave

  Jest rok 1841. Mieszkający w Waszyngtonie Salomon Northup – wolny i wykształcony człowiek, ojciec dwojga dzieci, szczęśliwy mąż i szanowany obywatel – zostaje podstępem porwany i sprzedany handlarzom niewolników. Tak rozpoczyna się trwająca 12 lat dramatyczna i niezwykła odyseja człowieka, który wbrew otaczającej go brutalnej rzeczywistości próbuje przetrwać i nigdy nie stracić nadziei na wolność.

Dyskusje na temat: 12 nastolatek
 • Re: Maciej Musiał – nastolatek,...

  się brylant. No ale jak się jest 12'letnią fanką i całe dnie spędza się w Necie to już na naukę nie starcza czasu.

 • Re: Kontrowersyjny serial o nastolatkach

  serialu. Pierwsza spawa to wymieniona przez Pana "golizna", każdy nastolatek posiadający internet nie takie golizny ogląda na stronach które są ogólno dostępne. Sprawa cwaniactwa też jest wsród młodzieży bardzo popularna, duza część to "gangsterzy" którzy przy kolegach stają się niezniszczalni. Kolejna rzecz, przekleństwa? Teraz jest to tak popularne i naturalne, że 'młodzież" w wieku 12-13 lat

 • Re: Walka, namiętność i zemsta

  @juhuuu! też jestem w trakcie 2go sezonu czekam właśnie na 27.01 kiedy wyemitują 12 odcinek i jestem wielką fanką ! ale uwielbiam też true blood i z niecierpliwością czekam na 4 sezon. dlaczego(...) trzeba rozumieć, to nie serial dla napalonych na ian'a somerhaldera nastolatek! uwielbiam pamiętniki i czystą ale przez to nie obrzucam obelgami innych seriali !