• Informacje na temat:

  12 rund

Artykuły na temat: 12 rund
 • Córka Marty Kaczyńskiej nagrodzona! Takiego sukcesu dawno nie było

  Marta Kaczyńska-Dubieniecka-Zielińska (39 l.) ma powód do świętowania. Jej córka Martyna Dubieniecka (12 l.) została laureatką konkursu jeździeckiego Cavaliada Kraków.

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • Knock Out Festival: Runda druga

  Już po północy, w poniedziałek, 13 lipca, przy klasycznych dźwiękach kalifornijskiego Testament dobiegł końca krakowski Knock Out Festival.

 • Na co do kina?

  Obsypany nagrodami, m. in. przez Lima Latin American Film Festival, obraz "Lwica" wchodzi właśnie na ekrany naszych kin. O widzów będzie rywalizować będzie z dwiema innymi premierami: "12 rund" oraz "Genua. Włoskie lato", z Colinem Firthem w roli głównej.

 • Colin Firth filmu nie uratował

  "Lwica" i "Genua. Włoskie lato", które od piątku można oglądać w polskich kinach, to dowód na to, jak różnie można odebrać ten sam film. Z kolei "12 rund" - że odgrzewane kotlety nie zawsze są dobrym materiałem na film.

 • 12-osobowe rodzeństwo w amerykańskim "Mam talent"

  Tego jeszcze nie było: w amerykańskim "Mam talent" pojawiło się 12 braci i sióstr stanowiących zespół muzyczny The Willis Clan.

 • Wielka Bitwa Warszawska 2004

  Tegoroczna, druga edycja warszawskiego turnieju wolnego mikrofonu, wystartuje w kwietniu, a wielki finał odbędzie się w połowie maja. Do finału automatycznie zakwalifikowani przez organizatorów zostali trzej najlepsi MC WBW 2003, Rufin MC, Diox i Proceente, a także Pan Duże Pe - znany warszawski freestylowiec, który otrzymał tzw. dziką kartę. W sumie w wielkim finale weźmie udział 12 MC.

 • Kino: Sportowcy kontra piraci

  Internet i piraci stają się coraz poważniejszym zagrożeniem dla przemysłu filmowego. Ale w tym roku Hollywood, który przygotował na lato pokaźną porcję hitów, musi jeszcze walczyć o widzów ze... sportem - pisze w "Rzeczpospolitej" Barbara Hollender. W Wielkiej Brytanii od 9 do 22 czerwca 2000 roku, gdy Anglia grała mecze pierwszej rundy mistrzostw świata, frekwencja w kinach spadła o 34-50%. Po

 • Pustki: Sparing w domino

  Tuż przed rozpoczęciem kolejnej rundy koncertów, grupa Pustki wypuściła trzeciego singla z płyty "Do Mi No". Utworu "Tchu mi brak" możecie już posłuchać na stronach INTERIA.PL. - My z reguły jesteśmy chodzącymi trupami i beztlenowcami i cały czas nie mamy czym oddychać, bo przez 90 procent czasu w którym żyjemy jesteśmy zdołowani. I nie jest to wynikiem kraju w którym żyjemy, polityki, braku

 • Premiera "Pokaż Swój Styl 3"

  Prace nad materiałem "Pokaż Swój Styl 3 DVD" z Międzynarodowego Festiwalu "Pokaż Swój Styl 3" dobiegły końca. Oficjalna premiera wydawnictwa odbędzie się 18 grudnia 2005 roku na turnieju "Perfekt Style 2". Sprzedaż zostanie uruchomiona 12 grudnia.

Wideo na temat: 12 rund
 • 12 rund

  Film akcji w reżyserii mistrza gatunku Renny'ego Harlina, twórcy "Szklanej pułapki 2" i "Na krawędzi". Brutalny przestępca porywa dziewczynę policjanta w Nowego Orleanu i stawia mu niezwykłe ultimatum: jeśli chce, by odzyskała wolność, musi wykonać 12 skomplikowanych zadań... W rolach głównych: John Cena ("The Marine"), Steve Harris ("Raport mniejszości"), Ashley Scott ("Królestwo") i Brian White ("Rodzinny dom wariatów").

 • Zniewolony. 12 Years a Slave

  Jest rok 1841. Mieszkający w Waszyngtonie Salomon Northup – wolny i wykształcony człowiek, ojciec dwojga dzieci, szczęśliwy mąż i szanowany obywatel – zostaje podstępem porwany i sprzedany handlarzom niewolników. Tak rozpoczyna się trwająca 12 lat dramatyczna i niezwykła odyseja człowieka, który wbrew otaczającej go brutalnej rzeczywistości próbuje przetrwać i nigdy nie stracić nadziei na wolność.

 • Noc oczyszczenia: Anarchia

  Rok po wydarzeniach, które można było śledzić w "Nocy oczyszczenia", podczas kolejnego 12-godzinnego cyklu, światem będzie rządziła przemoc.

Dyskusje na temat: 12 rund