• Informacje na temat:

  12 studentek

Artykuły na temat: 12 studentek
 • "Klan": Niezapomniana ciocia Stasia

  ...12 sierpnia 2019 roku minie rok od śmierci znakomitej aktorki filmowej i teatralnej, Kazimiery Utraty.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • "Biologicznie jestem 12 lat młodszy niż wskazuje metryka"

  ...twierdzi Cezary Pazura. Zdaniem psychologa to typowe objawy kryzysu wieku średniego.

 • Powrót dinozaurów, erotyczna gra nastolatek

  Siedem filmów wejdzie na ekrany polskich kin w piątek, 12 czerwca. Wśród nich są: kolejna odsłona sagi o dinozaurach - "Jurassic World", nominowany do Oscara dramat "Timbuktu" oraz wzbudzająca kontrowersje produkcja Urszuli Antoniak "Strefa nagości".

 • Szykuje się skandaliczny romans?

  W przedostatnim, 12. odcinku drugiej serii "Lekarzy" (emisja w poniedziałek, 20 maja) pojawia się Aleksandra Hamkało. Młoda aktorka wcieli się w postać Basi Torzewskiej, studentki medycyny, która dozna fascynacji dużo starszym profesorem, granym przez Jacka Komana.

 • Cara Delevingne w nowym filmie Luca Bessona

  Luc Besson ogłosił obsadę swej nowej produkcji - filmu science-fiction "Valerian". W obrazie główne role zagrają Dane DeHaan i Cara Delevingne - francuski reżyser poinformował w pierwszym w życiu wpisie na Twitterze.

 • "Barwy szczęścia": Romans i skandal!

  Kłamstwa, kłótnie i miłosny skandal – zapraszamy na 12. sezon "Barw szczęścia". Serial powróci wkrótce na antenę TVP2, a w odcinku numer 1888 (emisja 30 sierpnia) Sebastian znów wpadnie w kłopoty…

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya" zakazane w Malezji

  Złe wieści dla malezyjskich fanów Dakoty Johnson, Jamiego Dornana i powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Nie zobaczą oni długo wyczekiwanego filmu z udziałem młodych gwiazd, który na ekranach kin w innych krajach pojawi już w lutym 2015.

 • "Klan": Kazimiera Utrata nie żyje

  ...- "Klan" bez cioci Stasi nie będzie już taki sam... - piszą fani sagi rodu Lubiczów na Facebooku, żegnając wybitną aktorkę Kazimierę Utratę. Wiadomość o jej śmieci wstrząsnęła widzami najdłużej emitowanej polskiej telenoweli. Kazimiera Utrata zmarła w niedzielę 12 sierpnia.

 • Adam Fidusiewicz: Co robi dzisiaj bohater "W pustyni i w puszczy"?

  Jako 16-latek wcielił się w Stasia w filmie "W pustyni i w puszczy". Teraz Adam Fidusiewicz gra w dwóch "warszawskich" serialach - "Na Wspólnej" i "Czasie honoru. Powstanie". Prowadzi bloga. Lubi sprawiać innym radość.

Wideo na temat: 12 studentek
 • 12 rund

  Film akcji w reżyserii mistrza gatunku Renny'ego Harlina, twórcy "Szklanej pułapki 2" i "Na krawędzi". Brutalny przestępca porywa dziewczynę policjanta w Nowego Orleanu i stawia mu niezwykłe ultimatum: jeśli chce, by odzyskała wolność, musi wykonać 12 skomplikowanych zadań... W rolach głównych: John Cena ("The Marine"), Steve Harris ("Raport mniejszości"), Ashley Scott ("Królestwo") i Brian White ("Rodzinny dom wariatów").

 • Zniewolony. 12 Years a Slave

  Jest rok 1841. Mieszkający w Waszyngtonie Salomon Northup – wolny i wykształcony człowiek, ojciec dwojga dzieci, szczęśliwy mąż i szanowany obywatel – zostaje podstępem porwany i sprzedany handlarzom niewolników. Tak rozpoczyna się trwająca 12 lat dramatyczna i niezwykła odyseja człowieka, który wbrew otaczającej go brutalnej rzeczywistości próbuje przetrwać i nigdy nie stracić nadziei na wolność.

 • Noc oczyszczenia: Anarchia

  Rok po wydarzeniach, które można było śledzić w "Nocy oczyszczenia", podczas kolejnego 12-godzinnego cyklu, światem będzie rządziła przemoc.