• Informacje na temat:

  13 finalistek

Artykuły na temat: 13 finalistek
 • Aleksandra Kuligowska wyszła za mąż!

  ...fotki ze ślubu, dzięki czemu możemy zobaczyć fragment jej sukni ślubnej. Co ciekawe, ceremonia odbyła się w... piątek 13-tego! Gratulujemy! *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • "O mnie się nie martw": Awantura o... zaręczyny

  ...martw" w piątek 13 listopada o godzinie 20.10. 

 • Kto zamieszka w domu "Top Model"?

  Mazury... ciąg dalszy batalii o znalezienie się w 13-tce finalistek "Top model". Pierwszy dzień był wykańczający, nikt nie spodziewał się, że drugiego będzie łatwiej.

 • Dzisiaj Pudzian odpadnie z "Tańca..."

  ...udach, rozstępy... Podobnie Olivier Janiak, który tańcząc w pierwszej edycji schudł aż 13 kg, zaraz po nim Rafał Cieszyński - 12 kg. Finalistka VI edycji Anna Guzik ze zwalistej blondynki zamieniła się...

 • Iwona Kmiecik z "Różą"

  Iwona Kmiecik, finalistka czwartej edycji "Must Be The Music", właśnie wydała pierwszy singel, który jest zapowiedzią jej płyty.

 • Zobacz historię miłosną Eweliny Lisowskiej!

  Na naszych stronach możecie już zobaczyć debiutancki teledysk Eweliny Lisowskiej, finalistki "X Factora". Klip powstał do przebojowej piosenki "Nieodporny rozum".

 • Iwona Kmiecik debiutuje! (płyta "Kolor szlachetności")

  Iwona Kmiecik to finalistka IV edycji programu "Tylko muzyka. Must Be The Music". Niecały rok po udziale w show ukaże się jej debiutancka płyta "Kolor szlachetności".

 • Wybory Miss Świata 2007

  1 grudnia o godz. 13.00 Telewizja Polsat transmitować będzie wybory Miss Świata. W tym roku w konkursie na najpiękniejszą, nasz kraj reprezentuje Karolina Zakrzewska, Miss Polski 2007.

 • "Must Be The Music": Kto wygra?

  Przed niedzielnym (13 maja) finałem trzeciej edycji pokusiliśmy się o typowanie, kto zostanie zwycięzcą muzycznego show.

Wideo na temat: 13 finalistek
 • 13 grzechów

  Eliot jest pogrążony w długach i wszystko wskazuje na to, że nie prędko uda mu się je spłacić. Pieniądze są mu potrzebne jednak bardziej niż kiedykolwiek – wkrótce ma zamiar poślubić miłość swojego życia. Pewnego dnia odbiera telefon. Tajemniczy głos informuje go, że jest filmowany przez ukryte kamery i bierze udział w grze. Jeżeli Eliot wykona 13 zadań, wówczas wygra 6,2 miliona dolarów. Pierwsze zadanie jest proste – zabić muchę latającą po pokoju. Jednak każde następne z pozostałych 12 to...

 • Piątek 13-ego

  W poszukiwaniu zaginionej siostry, Clay Miller (Jared Padalecki) zapuszcza się na teren lasów otaczających legendarne Crystal Lake. Tam natyka się na pozostałości starych, drewnianych domków kempingowych ukrytych pośród pokrytych mchem drzew. Wbrew radom policji i ostrzeżeniom mieszkańców, Clay nie ustaje w poszukiwaniach siostry Whitney (Amanda Righetti), a pomaga mu w tym Jenna (Danielle Panabaker), młoda dziewczyna, którą spotyka w grupie znajomych z college'u zamierzających spędzić...

 • Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1

  Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) trafia do Dystryktu 13 po tym, jak raz na zawsze położyła kres Głodowym Igrzyskom. Pod przewodnictwem Prezydent Coin (Julianne Moore) i przy wsparciu zaufanych przyjaciół, Katniss rozpoczyna walkę o uratowanie Peety (Josh Hutcherson) i całego narodu, któremu dała przykład swoją wielką odwagą.