• Informacje na temat:

  13 letnia modelka

Artykuły na temat: 13 letnia modelka
 • Agnieszka Fitkau-Perepeczko i Marek Perepeczko: Ich związek nigdy nie stał się letni

  ...postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. W 1976 r. jako modelka Mody Polskiej wyjechała do Australii, do Melbourne, i postanowiła tam zostać. - Planowaliśmy wyjazd wspólny. Marek był do tego(...) coraz dłużej żona zaczęła przyjeżdżać do Polski. Pisała książki, była redaktorką jednego z miesięczników. Wszędzie bywali razem. Wtedy zagrał w filmie "Sara" i w serialu "13 posterunek". Znów...

 • Monika Mielnik: Nowa piękność w polskim kinie

  "Kim jest ta dziewczyna?" - szeptali goście na premierze "Warsaw by Night". Ich uwagę zwróciła młoda blondynka o posągowej urodzie, która znalazła się w obsadzie filmu. Tajemniczą aktorką jest Monika Mielnik. Czy to przyszła gwiazda polskiego kina?

 • "13 posterunek": Gwiazdy po latach

  Każdy z funkcjonariuszy miał inny problem, a wszystkie razem bawią widzów od 1997 r. do dziś. "13 posterunek", opowieść o policjantach specjalnej troski, otworzył w telewizji epokę polskich sitcomów.

 • Omenaa Mensah: Szczęśliwa singielka

  Z uporem powtarza, że nie należy zawieszać się na drugiej osobie, by być szczęśliwym. Nie trzeba mieć drugiej połówki, by czuć się spełnionym. Szczęście nosimy w sobie. Żaden człowiek, pomimo największych starań, nie zapewni nam tego, jeśli sami nie potrafimy się uporać z traumami i nie chcemy dać sobie szansy. Od jakiegoś czasu jest singelką. Ale ma na kim polegać.

 • Adwokaci kobiety oskarżającej Jarosława Bieniuka o gwałt rezygnują! Co za zwrot akcji!

  ...16 kwietnia były piłkarz został zatrzymany przez policję pod zarzutem naruszenia wolności seksualnej. Modelka z Trójmiasta oskarżyła Bieniuka o gwałt, którego rzekomo miał dokonać w nocy z 12 na 13 kwietnia 2019 roku.  Od tamtej pory w mediach wiele osób stanęło murem za Jarkiem, twierdząc, że nie byłby on zdolny do popełnienia tak okrutnego czynu. Głos zabrały między innymi Natalia Siwiec (35

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Bijoch o głodówkach: Nie pójdę na pizzę, to jasne!

  Zuzanna Bijoch, 18-letnia tegoroczna maturzystka z Katowic i jedna z najpopularniejszych polskich modelek, nie ukrywa, że jej dieta jest bardzo restrykcyjna i nie przewiduje żadnych fast foodów! "Czasem śni mi się tort" - wyznaje.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Szpital

  Dr Eryk Wajman opiekuje się 13-letnią Marceliną, która zemdlała w szkole. Lekarz szybko odkrył, że nastolatka jest niedożywiona. Matka pacjentki podała...

 • Aktorka i modelka zaręczona

  Elizabeth Hurley wkrótce znów wyjdzie za mąż. Brytyjska gwiazda zaręczyła się z krykiecistą Shanem Warnem.