• Informacje na temat:

  15 gwiazd

Artykuły na temat: 15 gwiazd
 • ​Utalentowane córki gwiazd

  Dzieci gwiazd już na starcie mają ułatwione wejście do show-biznesu. Nic dziwnego, że wiele z nich decyduje się na karierę w świetle reflektorów. Część wybija się jedynie na nazwisku rodziców, inni naprawdę ciężko pracują na własny rachunek.

 • Anna Dymna: Gwiazdy są cudowne

  - Polskich gwiazd nie trzeba długo zachęcać do współpracy przy akcjach charytatywnych, są cudowne - twierdzi Anna Dymna. Co roku organizowany przez jej fundację festiwal piosenki dla dzieci niepełnosprawnych wspiera kilku czołowych polskich wokalistów lub aktorów.

 • Meghan i Harry zwolnili 15 osób!

  .... Niestety, tego samego nie mogą powiedzieć osoby pracujące dla nich. "Daily Mail" donosi, że wraz z wyprowadzką pary do Kanady pracę straciło 15 osób. Są to głównie pracownicy biura. Wśród nich znalazła(...) zatrudnienie w Pałacu Buckingham. Meghan i Harry z kolei znaleźli już nowych pracowników w Kanadzie, którzy będą wykonywać dla nich podobne obowiązki. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:            

 • Leśna Góra świętuje 15. urodziny!

  "Na dobre i na złe" obchodzi jubileusz! 15 lat temu, 7 listopada 1999 r., TVP2 wyemitowała pierwszy odcinek serialu, który pokochały miliony widzów. Z tej okazji Dwójka zaplanowała specjalne, urodzinowe atrakcje dla miłośników tej wyjątkowej produkcji.

 • Ile gwiazdy zarabiają na rozstaniach? Najgłośniejsze rozwody

  Słowa przysięgi małżeńskiej, tak chętnie wypowiadane, nie zawsze jednak mają odzwierciedlenie w prawdziwym życiu. Medialne związki, śluby, a także rozstania są częstym zjawiskiem w showbiznesie. Nierzadko te afery ciągną się w nieskończoność. I właśnie tak, mimo rozwodu, przepychanka między Johnnym Deppem a Amber Heard trwa dalej. Pamiętacie najdroższe i najgłośniejsze rozwody gwiazd?

 • "Taniec z Gwiazdami": Maserak i Kochanek walczą o Pogrebińską

  Już 15 maja półfinał "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Z pozostałych w programie trzech par pożegnamy się z jedną, która zgromadzi najmniej głosów widzów i otrzyma najsłabsze oceny od jury.

 • Dramaty gwiazd w 2016 roku!

  Nikt z nich nie spodziewał się, że ten rok przyniesie im tyle bólu, łez i nieprzespanych nocy. Niektórzy z nich na własnej skórze przekonali się, że los potrafi być naprawdę okrutny. Zobaczcie, dla których gwiazd rok 2016 był naprawdę ciężki!

 • Calvin Harris: "Motion" z plejadą gwiazd

  4 listopada ukaże się nowa płyta szkockiego producenta Calvina Harrisa.

 • ​Halina Golanko - co się stało z gwiazdą PRL?

  Urodziła się w 1948 roku w Zabrzu. Gwiazdą była już w liceum. Na szkolnych korytarzach wzdychali do niej wszyscy koledzy. Nie ukrywała swoich ambicji. Nikt się nie zdziwił, gdy zdecydowała się zdawać(...) gwiazd polskiego kina. W 1973 r. otrzymała Nagrodę Międzynarodowych Spotkań Filmowych "Młodzież na ekranie".  Tylko w rok po debiucie zagrała w aż trzech filmach: czarno-białym filmie psychologicznym...

 • Grechuta Festival: Gwiazdą Kamil Bednarek

  15 wykonawców: solistów i zespołów zostało zakwalifikowanych do finału konkursu na interpretacje piosenek z repertuaru Marka Grechuty. Konkurs jest głównym elementem Grechuta Festivalu, którego siódma edycja potrwa w Krakowie od 9 do 12 października.

Zdjęcia na temat: 15 gwiazd
Wideo na temat: 15 gwiazd
 • Gwiazdy na pokazie Jemioła

  15 listopada Łukasz Jemioł zaprezentował swoją najnowszą kolekcję na sezon wiosna-lato 2013. Na pokazie licznie stawiły się gwiazdy polskiego show-biznesu.

 • Z miłości do gwiazd

  "Z miłości do gwiazd" (Mes Stars et moi) to francuski humor w najlepszym wydaniu. W roli głównej zobaczymy Kada Merada ("Jeszcze dalej niż północ"), a u jego boku największe gwiazdy francuskiego kina: Catherine Deneuve i Emmanuelle Béart, które po filmie "8 Kobiet" po raz kolejny pojawiły się razem na wielkim ekranie. "Z miłości do gwiazd" to komedia o wielkim fanie kina, który nieustannie miesza się w życie swoich ulubionych gwiazd, zaniedbując przy tym własne. Kiedy trzy prześladowane...

 • Dramat Tori Spelling!

  Piersi Tori Spelling są… przeterminowane? Gwiazda reality show skarży się, że powinna wymienić implanty 15 lat temu. Niestety, z powodu kolejnych ciąż, przeprowadzenie zabiegu było niemożliwe(...) gwiazda. Piersi Tori są w tak złym stanie, że aby je operacyjnie poprawić, gwiazda musiałaby po wyjęciu obecnych implantów odczekać kilka miesięcy. (źródło: x-news)

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

Dyskusje na temat: 15 gwiazd
 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  powiedział prawicowy fan ksieży pedofilów... bób hummus i włoszczyzna

 • Re: Diety gwiazd

  Badasz czy jest to wynik choroby czy lenistwa. Ewentualnie:"Kiedyś w Szwecji zauważono, że kadra oficerska tyje na potęgę, 80 procent miało nadwagę czy otyłość. I zdecydowano, że tym, którzy będą utrzymywali prawidłową masę ciała, podniosą miesięczny żołd o 30 procent. Po trzech latach nadwagę miało tylko 15 procent". Nie karac, a motywowac.

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  każdego artystę zatrudnię do sprzątania placac stawkę godzinowa 15 zl

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  wyszło, że do 40 lat pracy zabrakło 15-tu...

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  Co za pie...dolenie? 15 minut w Wiadomościach? Oglądasz je chociaż?

 • Re: Diety gwiazd

  Co za chory trend.Każdy wygląda jak może,niekiedy to kwestia choroby,leków,lub genetyki.Ja trenuję kulturystykę 23 lata i też mam stosunkowo do wzrostu wiele kilo za dużo,mimo iż fizycznie pracuję i seks codziennie minimum ze dwa razy.Do tego specjalne żywienie i wiek metaboliczny wychodzi mi 15 lat mniej niż mam w rzeczywistości.A szkieletory nikogo nie podniecają,ani wieszaki na ubrania,bleee.

 • Re: Wstydliwe choroby gwiazd

  Jak podało tvpis - 15% kobiet leczy się psychiatrycznie. To straszne. To znaczy, że pozostałe 85% jest nieleczone.

 • Re: "Pierwsza miłość": Są z nami od 15 lat!

  15 lat temu obejrzałem 3 pierwsze odcinki, albo 4. I nigdy później już ani jednego bo to syf totalny, antykultura, prostactwo, szmira. To samo dotyczy większości tasiemców i wszystkich "gwiazd" tego kiczu.

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  Masz nieprecyzyjne dane. Za dzień zdjęciowy niektórym aktorom płacą nawet 15 tys. i więcej, a ty tu o jakimś 1000 bredzisz, biedaku....