• Informacje na temat:

  15 lecie polsatu

Artykuły na temat: 15 lecie polsatu
 • Aneta Zając przeszła niezwykłą metamorfozę! Ale się zmieniła!

  Serial "Pierwsza miłość" obchodzi swoje 15-lecie. Dzięki produkcji Polsatu popularność zyskała Aneta Zając (37 l.), szerszej publiczności dali się poznać również tacy aktorzy jak Aleksandra Zienkiewicz, czy Łukasz Płoszajski. Wszyscy na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat przeszli niemałą metamorfozę. Duże zmiany zaszły również w ich życiach prywatnych.

 • Edyta Górniak wraca do Opola. Szykuje się niezłe zamieszanie

  ...błędna. Dzięki błyskawicznej reakcji ratowników medycznych wróciła do zdrowia i mogła wystąpić ostatniego dnia festiwalu, świętując na scenie 25-lecie piosenki "To nie ja".  Już w najbliższy weekend piosenkarka po raz kolejny zawita do Opola. Jednak tym razem jest o wiele spokojniejsza o siebie, ponieważ władze Polsatu zadbają o nią jak o światową gwiazdę. "Polsat wyciągnął wnioski po ostatniej...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Liszowska najlepsza

  Rywalizacja w drugiej edycji przebojowego programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest bardzo zacięta. W siódmym odcinku najlepsza okazała Joanna Liszowska, która wystąpiła jako Keith Flint z zespołu The Prodigy. Przypomnijmy, że to już druga wygrana aktorki - najlepsza była też w premierowym odcinku show.

 • Kto wygra "Must Be The Music 7"?

  Tradycyjnie przed finałem "Must Be The Music" bawimy się w typowanie, kto wygra w muzycznym show Polsatu.

 • Rekordowa widownia TOPtrendy!

  Festiwal Sopot TOPtredny, istniejący już od 6 lat, ustanowił w miniony weekend swój rekord oglądalności.

 • Sylwester 2013: Telewizyjne starcie

  Kryzys już całkiem za nami? Ostatni dzień roku 2013 świętować będziemy "na bogato", bo plenerowe koncerty pokażą aż trzy ogólnopolskie telewizje.