• Informacje na temat:

  15 letnia gwiazda

Artykuły na temat: 15 letnia gwiazda
 • ​Utalentowane córki gwiazd

  ...nich żadne argumenty. Muszę sobie z tym radzić" - powiedziała w jednym z wywiadów. Coco Arquette Duże szanse na karierę w show-biznesie ma córka Courteney Cox, Coco. 15-latka po znanej mamie(...). Trzeba przyznać, że umiejętności wokalne 15-letniej Coco robią wrażenie. Myślicie, że zdecyduje się na karierę piosenkarki?  Ewa Żmijewska Swoją droga w show-biznesie podąża również córka...

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Bolesne przeżycia Dakoty Johnson

  Dakota Johnson w filmowej ekranizacji "Pięćdziesięciu twarzy Greya" zagrała niewinną studentkę, Anastasię Steele, która wikła się w nietypowy romans. 25-letnia amerykańska aktorka przyznała, że oglądanie siebie na ekranie w takiej roli było dla niej czymś... "dziwnym i bolesnym".

 • ​Gwiazda "Zniewolonej" nie planowała kariery aktorskiej. Wybrała inny zawód

  Obok fenomenu "Zniewolonej" trudno jest przejść obojętnie. Ukraińska produkcja niespodziewanie stała się przebojem wakacji, a Katerina Kowalczuk ulubioną aktorką Polaków. Gwiazda serialu niedawno odwiedziła Polskę. W rozmowach z mediami zdradziła kulisy pracy na planie "Zniewolonej" i opowiedziała co nieco o sobie. Okazuje się, że aktorstwo nie było jej pierwszym wyborem.

 • Faith No More: Nowa płyta w maju

  Po 18-letniej przerwie grupa Faith No More wyda nowy album studyjny. "Sol Invictus" trafi do sklepów 18 maja.

 • 54-letnia aktorka Brigitte Nielsen w ciąży!

  Gwiazda filmu "Czerwona Sonja" radosną nowinę przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych. "Rodzina się powiększa" - napisała. Ojcem dziecka jest jej obecny partner - młodszy o 15 lat model i barman Mattia Dessi (39 l.), z którym związana jest od 2006 roku. Wcześniej Brigitte była czterokrotnie zamężna. Ma również czterech synów: 34-letniego Juliana Windinga ze związku z  Kasperem...

 • Prokurator odmówił ścigania Cosby'ego

  Prokurator okręgowy w Los Angeles odmówił we wtorek, 16 grudnia, wszczęcia postępowania przeciwko znanemu aktorowi komediowemu Billowi Cosby'emu w związku z zarzutem molestowania seksualnego nieletniej w 1974 roku.

 • ​Brutalne morderstwo 21-letniej aktorki. Ta zbrodnia wstrząsnęła światem

  ...nastoletnia Rebecca po raz pierwszy zagrała większą rolę.  W serialu "Tylko jedno życie" występowała przez pół roku. Dwa lata później przeniosła się do Los Angeles i zagrała jedną z głównych ról(...) 19-letniego Roberta Johna Bardo, który kilka lat później śmiertelnie postrzeli wschodzącą gwiazdę Hollywood. Wcześniej obiektem jego niezdrowej fascynacji była 10-letnia Samantha Smith, uczennica...

 • Kiesza przyjedzie do Polski

  Znana z przeboju "Hideaway" Kiesza 15 listopada wystąpi w Soho Factory w Warszawie. Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej debiutancki materiał wokalistki "Sound of a Woman".

 • „Pani Godek chce, abym umarła podczas porodu!”. Gwiazdy protestują przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego

  W najbliższą środę (15.04) Kaja Godek przedstawi w sejmie projekt zaostrzający dotychczasowe prawo aborcyjne. Ten sam, który w 2018 roku został zamrożony po „Czarnym Proteście” tysięcy kobiet. Gwiazdy włączają się do walki, jasno komunikując: „Mówimy NIE!”

 • Jane Fonda: Jestem teraz bardziej swobodna

  W piątek, 28 marca, na płytach DVD i Blu-ray zadebiutowała komedia "Powiedzmy sobie wszystko". Jedna z gwiazd filmu, Jane Fonda (77 l.), opowiada o powodach, dla których przyjęła propozycje występu w obrazie Shawna Levy'ego, typuje Adama Drivera na gwiazdę numer jeden w światowym kinie oraz zdradza, która z ról w jej dotychczasowej karierze jest dla niej najważniejsza.

Zdjęcia na temat: 15 letnia gwiazda