• Informacje na temat:

  20 lat metro

Artykuły na temat: 20 lat metro
 • "Przyjaciele" wracają po latach. Znamy szczegóły

  ...odcinek nie będzie miał scenariusza. Nie wiadomo, czy nowy epizod pchnie producentów do realizacji kolejnych, ale jak spekuluje Jack Slater z brytyjskiego portalu "Metro", mogą ich do tego zachęcić(...) w maju na nowej platformie streamingowej HBO Max, otwieranej przez Warner Media. Korporacja wykupiła bowiem za 425 mln dolarów prawa do wszystkich dziesięciu sezonów serialu i stopniowo wycofuje je...

 • S. Loren kończy 70 lat

  We Włoszech trwają wielkie przygotowania do hucznych obchodów przypadających w poniedziałek, 20 września, 70. urodzin największej gwiazdy włoskiego kina, Sophii Loren. Media już obchodzą jubileusz, poświęcając wiele miejsca jednej z najsłynniejszych aktorek na świecie i przypominając każdy szczegół jej bogatego życiorysu. Urodzin nie zamierza tylko obchodzić sama jubilatka, bo - jak powiedziała...

 • Artur Szuba kończy 50 lat. Przyjaciele pomagają w chorobie

  W niedzielę, 19 marca, 50 lat kończy Artur Szuba, wokalista grup iNNi i Szepty i Krzyki. Tego samego dnia w jego rodzinnym Choszcznie odbędzie się kolejny koncert charytatywny dla chorego na nowotwór muzyka i poety.

 • 25 lat Studia Buffo. Wśród gwiazd Doda i Natasza Urbańska

  ...potem zawieźć mnie do domu. Wtedy jako 13-latkę, dziś po 20 latach jako dorosłą kobietę" - napisała na Instagramie tuż przed koncertem. ***Zobacz materiały o podobnej tematyce***(...) "Pamiętasz była jesień". Nie zabrakło też Agnieszki Włodarczyk , która - o czym nie każdy wie - swój sceniczny debiut miała właśnie w warszawskim studiu piosenki. Mając zaledwie 13 lat wykonywała balladę...

 • Vesna Leszczyńska debiutuje. Córka Roberta Leszczyńskiego i Alicji Borkowskiej ma 14 lat

  W sobotę (14 lipca) na Letniej Scenie Muzycznej Hulakula w Warszawie wystąpi Vesna Leszczyńska, 14-letnia córka nieżyjącego już dziennikarza muzycznego Roberta Leszczyńskiego i znanej z musicalu "Metro" wokalistki i aktorki Alicji Borkowskiej.

 • Janusz Józefowicz: Byliśmy pierwsi

  Musical "Metro" ma już 20 lat. W styczniu 1991 roku debiutował na deskach Teatru Dramatycznego. "Na ten fenomen złożyły się wciąż trafiające do odbiorcy teksty sióstr Miklaszewskich oraz muzyka Janusza Stokłosy. Okazała się ona na tyle uniwersalna, że nadal wywołuje emocje" - tłumaczy Janusz Józefowicz, reżyser spektaklu.

 • Natasza Urbańska jako Pola Negri

  Janusz Jóźefowicz, Janusz Stokłosa i Agata Miklaszewska. To trio przed 20 laty stworzyło pierwszy polski musical "Metro". 3 grudnia 2011 roku podczas Camerimage w Bydgoszczy odbędzie się światowa prapremiera pierwszego musicalu w technologii 3D "Pola Negri" z Nataszą Urbańską w roli tytułowej.

 • Sławna siostra nie zaszkodzi

  W Polsce ukazuje się w ten weekend debiutancka płyta grupy Metro Station, którą być może kojarzycie dzięki piosenkarce i aktorce Miley Cyrus.

 • Tańcząc walczy o powrót

  Dariusz Kordek był wielką gwiazdą, uwielbianą przez fanów serii "W labiryncie", śpiewał w musicalu "Metro", grał u boku Cezarego Pazury. A potem znikł. Teraz walczy o powrót. Tańcząc.

 • Pożegnanie ze Smashing Pumpkins

  Historia kołem się toczy - tak można podsumować historię grupy Smashing Pumpkins. Swój ostatni w karierze koncert ta znana amerykańska grupa dała w tym samym klubie, w którym rozpoczęła swą karierę 13 lat temu. Pożegnalny występ zespołu w klubie Metro w Chicago, obejrzało w sobotę, 2 grudnia, około 1100 fanów.