• Informacje na temat:

  20 ślubów

Artykuły na temat: 20 ślubów
 • "Cztery wesela": Tragedia nowożeńców. Przed ślubem zmarła mama pana młodego

  Przed nami kolejna emocjonująca rywalizacja na ślubnym kobiercu w programie "Cztery wesela". Tym razem jeden ze ślubów będzie odbywał się w cieniu tragedii. Dwa tygodnie przed ślubem zmarła bowiem mama pana młodego.

 • Ach, co to były za śluby!

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", Anna Czartoryska, czyli Paula z "Ciszy nad rozlewiskiem", Anna Guzik, czyli Żaneta z "Na Wspólnej"... Co je łączy? To aktorki, które w mijającym roku stanęły na ślubnym kobiercu! 2013 rok przejdzie do historii polskiego show-biznesu jako rok spektakularnych i szeroko komentowanych w prasie ślubów.

 • ENEMEF: Noc Oscarowa

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 20 lutego, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Oscarowa.

 • Filmowe rekwizyty na aukcji WOŚP

  Polski Instytut Sztuki Filmowej włącza się w tym roku w zbiórkę pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Podczas 20. finału WOŚP będzie można wylicytować filmowe rekwizyty.

 • WFF: Dwa polskie filmy w konkursie

  Dwa polskie filmy: "W ukryciu" Jana Kidawy-Błońskiego i "Ida" Pawła Pawlikowskiego wezmą udział w międzynarodowym konkursie 29. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Impreza odbędzie się w dniach 11-20 października w Warszawie.

 • WFF: W finale "Ida" i Seigner

  Ponad 200 filmów z przeszło 50 krajów można było obejrzeć podczas zakończonej w niedzielę, 20 października, 29. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Główną nagrodę - Warsaw Grand Prix w Konkursie Międzynarodowym - zdobył film "Ida". Wśród gości imprezy znalazła się m.in. znana francuska aktorka i wokalistka Emmanuelle Seigner.

 • "Ida" i "W ukryciu": Najlepsze polskie filmy sezonu?

  ...15 produkcji, w tym polskie - "Ida" Pawła Pawlikowskiego i thriller erotyczny Jana Kidawy-Błońskiego "W ukryciu" - wystartuje w Konkursie Międzynarodowym na 29. Warszawskim Festiwalu Filmowym (WFF), który potrwa od 11 do 20 października - ogłosili organizatorzy.

 • Zakonnice na wielkim ekranie

  ..."Matka Joanna od Aniołów", "Ida", "Faustyna" czy "Niewinne" - bohaterkami tych filmów są zakonnice, jakże jednak odmienne w wymowie są te obrazy. Niedawno minęło 20 lat od premiery głośnego dramatu "Pokuszenie", w którym rolę siostry Anny zagrała Magdalena Cielecka. Przy tej okazji przypominamy najsłynniejsze polskie produkcje, w których na pierwszym planie są siostry zakonne.

 • "Rolnik szuka żony 4": Nie dajemy w prezentach maszyn rolniczych

  ...atmosferę i... nie przeszkadzać. Na to, że to działa, mamy konkretne przykłady. Nie ma ich zbyt wiele, ale zapewniam, że gdyby wszystko było wyreżyserowane, to byłoby pięć ślubów w każdej edycji.  I ze dwa(...) wszyscy bili brawo... Czy kamera towarzyszy uczestnikom non stop? - Zdjęcia kończą się o godz. 19-20. Potem uczestnicy mają czas dla siebie. Większość naprawdę ciekawych rzeczy dzieje się poza kamerami...

 • "Ida" wygrała kolejny festiwal

  ...widza. Nagroda w Londynie to kolejny laur dla filmu Pawlikowskiego. We wrześniu "Idę" uhonorowano Złotymi Lwami na 38. festiwalu w Gdyni. Film wygrał również 29. Warszawski Festiwal Filmowy (11-20(...) debiutująca na ekranie Agata Trzebuchowska) przed złożeniem ślubów musi poznać Wandę Gruz (gra ją Agata Kulesza), swoją jedyną krewną. Od Wandy, która jest jej ciotką, dziewczyna dowiaduje się, że jest...

Zdjęcia na temat: 20 ślubów
Dyskusje na temat: 20 ślubów
 • Re: "Na dobre i na złe": Uwiodła swego wykładowcę, a potem zostawiła go dla innego mężczyzny...

  Kreatywność 'poetów' pracujących dla interii spada na twarz dlatego wszystkie tytuły zaczynają się powtarzać. Mam takie wrażenie, że te artykuliki klejone są z gotowych kawałków tekstu przygotowanych wcześniej. Wystarczy wylosować jeden z 20 tytułów, wkleić nazwiska celebrytów, podać liczbę ślubów, zdrad i rozwodów tudzież dzieci ze wszystkich związków i... Alleluja, mamy nowy fantastyczny

 • Re: Krzysztof Pieczyński całe życie czuje lęk przed... miłością. Dlaczego?

  Mylisz się i to grubo i myślisz jak w po średniowieczu.Otóż nie liczy się to aby mieć starą babę na dłuższy czas do końca życia w jednym łóżku lecz mieć jak najwięcej partnerek w wieku 20 lat do końca życia.--To jeszcze przed średniowieczem taki Piotr z Kapui narzucił śluby małżeńskie w Czechach i Polsce i co ..ludność nie chciała tych ślubów i wybuchły czasy inkwizycji gdzie w końcu KLER