• Informacje na temat:

  50 cent albumy

Artykuły na temat: 50 cent albumy
 • 50 Cent chce pojedynku

  Raper 50 Cent wzywa inną gwiazdę hip hopu, Kanye Westa na telewizyjną konfrontację w związku z premierą ich najnowszych płyt w tym samym dniu.

 • 50 Cent naśladuje Eminema

  Jeden z najpopularniejszych raperów ostatnich lat zamierza pójść w ślady swojego mentora, wydając dwa albumy studyjne w ciągu jednego roku.

 • 50 Cent poświęca karierę

  Raper 50 Cent złożył obietnicę, że jeśli nie sprzeda w pierwszym dniu więcej płyt niż Kanye West, wydający swój album tego samego dnia, to porzuci swoją karierę.

 • 50 Cent przegrywa z Kanye

  W bitwie raperów 50 Centa i Kanye Westa o panowanie na listach sprzedaży płyt coraz wyraźniej widać przegraną bijącego dotąd rekordy powodzenia 50 Centa.

 • Wojna gigantów hip hopu!

  Kanye West kontra 50 Cent! Który z nich ma wierniejszych fanów?

 • Epidemia wśród raperów

  Kilka miesięcy temu Eminem, ostatnio 50 Cent, teraz The Game...

 • Chcesz bilet na 50 Centa?

  Już 8 grudnia w Hali Torwar w Warszawie wystąpi jedna z najjaśniejszych gwiazd hip hopu! INTERIA.PL ma dla Was zaproszenia na koncert "Fiddy'ego"!

 • Pierwszorzędna Gra

  Raper The Game, protegowany 50 Centa, w tym tygodniu wziął szturmem zestawienie "Billboardu" i zadebiutował na pierwszym miejscu listy. Płyta "The Documentary" wyprzedziła w sprzedaży pozostałe albumy o kilka długości.

 • Norah Jones: Wielki powrót

  Na liście najpopularniejszych albumów w Stanach Zjednoczonych na miejsce pierwsze powraca Norah Jones i trzeba przyznać, że robi to w prawdziwie wielkim stylu. Po tym jak jazzowa wokalistka zdeklasowała rywali podczas tegorocznej gali wręczenia nagród Grammy, sprzedaż jej debiutanckiego albumu zatytułowanego "Come Away With Me" wzrosła o 331% i osiągnęła poziom 621 tys. egz. W ten sposób, w samych tylko Stanach Zjednoczonych, od daty premiery rozeszły się już 4 cztery miliony sztuk tego albumu.

 • Co będzie grane w 2009?

  Nowe albumy U2 i Depeche Mode to niemal pewne przeboje 2009 roku. A co jeszcze czeka na nas w wydawnictwach ze świata w ciągu najbliższych 12 miesięcy?

Wideo na temat: 50 cent albumy
 • Ben Hur - Wydanie jubileuszowe 50.rocznica

  Zrealizowany z rozmachem "Ben-Hur" jest pierwszym filmem w historii, który zdobył aż 11 Oscarów®. Ten sukces dopiero kilkadziesiąt lat później udało się powtórzyć "Titanicowi" Jamesa Camerona oraz "Władcy Pierścieni: Powrotowi króla" Petera Jacksona. Akcja filmu rozgrywa się w pierwszej połowie I wieku n.e. Kiedy bogaty i wpływowy żydowski książę Juda Ben-Hur (Charlton Heston) popada w konflikt z dawnym przyjacielem z dzieciństwa - oddanemu Rzymowi Messali (Stephen Boyd), staje się dla niego...

 • Żółwik Sammy w 50 lat dookoła świata

  Tylko jeden na tysiąc żółwi morskich osiąga dojrzałość. Dla Sammy'ego te szanse są jeszcze mniejsze. Urodził się tak malutki, że z trudem wyszedł z gniazda. Żółwie dorastają przez 30 do 50 lat, a następnie powracają na plażę, na której przyszły na świat, aby mieć własne potomstwo. Ta pełna ciepła i humoru opowieść rozpoczyna się w 1959 roku, w dniu narodzin Sammy'ego. Przez pierwsze 10 lat swojego życia dryfuje on w wodach oceanu wraz ze swoim przyjacielem Rayem. Potem przez przypadek trafia...

 • Jeż Jerzy

  Film "Jeż Jerzy", choć jego akcja rozgrywa się w Polsce, opowiadać będzie o wartościach uniwersalnych i zrozumiałych w całej Europie. Intencją producenta jest, aby "Jeż Jerzy" - wzorem animacji węgierskich ("Dzielnica") i estońskich ("007 Przygód Franka i Wendy") - trafił do międzynarodowej dystrybucji kinowej i do obiegu festiwalowego, przypominając Europie, że Polska ma wielkie tradycje w dziedzinie animacji. "Jeż Jerzy" to jedna z najpopularniejszych serii komiksowych w Polsce. Od ponad...