• Informacje na temat:

  6 edycja taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: 6 edycja taniec z gwiazdami
 • "Taniec z Gwiazdami": Znamy wszystkie pary 11. edycji

  Wiosną na antenie Polsatu pojawi się kolejna edycja programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars". Taneczne show od lat przyciąga przed telewizory masę widzów. Czy tak będzie i tym razem? Znamy już wszystkie pary 11. edycji! Kto z kim zatańczy?

 • Znamy wszystkie pary "Tańca z Gwiazdami"

  ...11. edycja "Tańca z Gwiazdami" wraca na antenę Polsatu 6 marca. Znamy już wszystkie pary tanecznego show.

 • "Taniec z Gwiazdami": Wielki powrót

  Tak bardzo brakowało im tańca, że nie mogą się doczekać, aby pokazać, na co ich naprawdę stać! Przed nami XI edycja programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Wyjątkowe show, które rozpala od emocji i wrażeń, gdzie rywalizacja miesza się ze wzruszeniem i łzami szczęścia. Kto tym razem wytańczy zwycięstwo i zdobędzie Kryształową Kulę?

 • Będzie 7. edycja "Tańca z Gwiazdami"

  Finał 6. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zgromadził przed telewizorami 3,3 milionów widzów.

 • "Taniec z Gwiazdami": Wszyscy uczestnicy wrócą do show jesienią

  Dobra wiadomość dla fanów tanecznego show Polsatu. Jak dowiedział się PAP Life nie zmieni się skład uczestników 11. edycji "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami", która została przerwana z powodu pandemii koronawirusa. Wszyscy uczestnicy potwierdzili udział w jesiennych nagraniach.

 • Zwycięzca "Tańca z Gwiazdami" poprowadzi galę Miss Supranational

  Już 6 grudnia o godzinie 20.05 na antenie Polsatu 77 kandydatek z całego świata walczyć będzie o tytuł i koronę 11. edycji Miss Supranational 2019. Uroczystą galę, która będzie transmitowana do ponad 140 krajów, poprowadzi zwycięzca 10. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" Damian Kordas. Towarzyszyć mu będzie prezenterka BBC - Anita Jones.

 • "Taniec z Gwiazdami 10": Przed finałem! Barbara Kurdej-Szatan czy Damian Kordas?

  Już w piątek, 22 listopada, w Polsacie wielki finał jubileuszowej edycji "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami". W ostatnim odcinku do show wrócą wszyscy uczestnicy tej edycji. Jak zaprezentują się finałowe pary: Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke oraz Damian Kordas i Janja Leasar?

 • Żegnamy "Taniec z gwiazdami"!

  Po 13. edycjach stacja TVN postanowiła zrezygnować z produkcji kolejnej odsłony "Tańca z gwiazdami". Nie oznacza to definitywnego pożegnania z programem, władze TVN-u nie wykluczają przyszłego powrotu tanecznego formatu; pewna epoka dobiegła jednak końca.

 • Jubileuszowy "Taniec z gwiazdami"

  Już we wrześniu 2009 roku na telewizyjne ekrany powróci popularny show "Taniec z gwiazdami". Czy widzowie mogą spodziewać się zmian w programie?

 • "Taniec z Gwiazdami": Tydzień do premiery

  Od kilku tygodni gwiazdorski skład nowej edycji "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" poznaje tajniki tańców towarzyskich. Uczą się nie tylko kroków, ale także odpowiedniej postawy, poruszania(...)? Przekonamy się już za tydzień! Pierwszy odcinek nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" obejrzeć będzie można w Polsacie 6 marca o godz. 20.05.

Zdjęcia na temat: 6 edycja taniec z gwiazdami
Wideo na temat: 6 edycja taniec z gwiazdami
 • "Taniec z Gwiazdami": Odcinek 6.

  Jesteśmy już na półmetku tej edycji Tańca z gwiazdami". Poziom uczestników jest bardzo wyrównany i coraz trudniej przychodzi wytypowanie najsłabiej radzącej sobie pary. W tym odcinku parkiet zapłonął gorącym uczuciem, gdyż gwiazdy tańczyły do piosenek o miłości.

 • "Taniec z Gwiazdami 6": Uczestnicy

  Szóstą edycję programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", będzie można oglądać już od 2 września w Polsacie. Póki co pary mają za sobą 2 tygodnie intensywnych treningów, promocyjne spoty i sesje zdjęciowe. Jedenastu uczestników jesiennej edycji będzie walczyć tradycyjnie o Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych. Jak sądzicie, kto sięgnie w listopadzie po to trofeum?

 • Edyta Zając o "Tańcu z Gwiazdami": To mnie zaskoczyło

  6 marca wystartowała kolejna edycja programu "Taniec z Gwiazdami". Jedną z uczestniczek tanecznego show jest Edyta Zając. Modelka tłumaczy, że nowe wyzwanie to dla niej przede wszystkim ekscytująca przygoda i szansa na zdobycie nowych umiejętności. Przyznaje, że z tanecznym partnerem, Michałem Bartkiewiczem, od samego początku znajomości bardzo dobrze się dogadują. Podobna energia i wzajemna