• Informacje na temat:

  6 odcinek top model

Artykuły na temat: 6 odcinek top model
 • "Top Model". Zaskakujący werdykt jury. Widzowie oburzeni!

  W dziewiątym odcinku programu "Top Model" uczestnicy musieli zmierzyć się z najważniejszą jak dotąd sesją zdjęciową. To właśnie ona decydowała o tym, kto pojedzie na Fashion Week i tym samym otworzy sobie drzwi do kariery międzynarodowej. Tylko 6 spośród 8 modeli i modelek mogła przejść dalej. Werdykt jury zaskoczył widzów, którzy stanowczo nie zgadzają się z taką decyzją.

 • "Ameryka Express 2": Jak zakończył się pierwszy odcinek? Kto odpadł z programu?

  ...również będzie liczyła 13 odcinków. W pierwszym odcinku nie odpadła żadna para. Uczestnicy "Ameryka Express 2": 1/ Karolina Pisarek (modelka, finalistka "Top Model") z Martyną Gajewską Komorowską(...)Pierwszy odcinek "Ameryka Express 2" okazał się zaskakujący. Uczestnicy rozpoczęli wyścig bez Patrycji Markowskiej i Pawła Deląga. Oboje utknęli na lotnisku na Kostaryce i dołączyli do grupy...

 • Joanna Krupa o castingach do 6. sezonu "Top Model"

  Ruszyły zdjęcia do 6. sezonu programu "Top Model". Joanna Krupa zapowiada, że będzie to bardzo interesująca edycja i zdradza, że na castingi stawiła się rekordowa liczba osób. Modelka twierdzi, że uwielbia pracować na planie tego talent show i obserwować metamorfozy jego uczestników.

 • TVN: Jesień bez "Top model"!

  Telewizja TVN nie pokaże jesienią trzeciej edycji programu "Top model. Zostań modelką!". Show stracił bowiem głównego sponsora, którym był Procter & Gamble.

 • "Ameryka Express 2": Co w piątym odcinku? Paradę czas zacząć!

  Piąty odcinek "Ameryka Express 2" przebiegnie pod hasłem Święta Niepodległości, które w Gwatemali obchodzi się wyjątkowo hucznie. Kolejną część produkcji widzowie obejrzą w środę, 1 kwietnia, w TVN.

 • Dawid Woliński: Modelka musi mieć talent

  Według Dawida Wolińskiego idealna modelka powinna mieć nie tylko piękne ciało i twarz, lecz także charyzmę i barwną osobowość. Projektant twierdzi, że w 6. edycji "Top Model" już wybrał osoby, które mają te cechy. Jego zdaniem to właśnie walka o faworytów powoduje najwięcej spięć i emocji między jurorami. Zapewnia, że w pokoju obrad mają miejsce dantejskie sceny.

 • "Miłość na bogato": Marcela Leszczak uczy się aktorstwa

  Finalistka "Top Model" - Marcela Leszczak wraca do serialu "Miłość na bogato". W drugiej serii scenarzyści postanowili kontynuować, a nawet znacznie rozwinąć wątek granej przez nią bohaterki.

 • "Ameryka Express 2": Już po finale! Wygrały Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska

  ...edycję programu "Ameryka Express". Były to modelki Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska. Uczestnikami drugiej edycji  "Ameryka Express 2" byli: 1/ Karolina Pisarek (modelka, finalistka "Top(...)W finale znalazły się trzy najlepsze pary programu. Jednak to właśnie modelki Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska przybiegły najszybciej na metę, gdzie czekała na nie Daria Ładocha...

 • Hit czy nie? Opinie internautów

  ...(jeszcze przed premierą) był serial Polsatu "Szpilki na Giewoncie" , który wskazało 66,3 proc. ankietowanych. Na drugim miejscu w tym rankingu znalazł się show TVN "Top model. Zostań modelką" (55,5 proc(...) z słyszałaś/słyszałeś lub wiesz cokolwiek? 1. Szpilki na Giewoncie - 66,3 proc. 2. Top model. Zostań modelką - 55,5 proc. 3. Ludzie Chudego - 55,4 proc. 4. Miłość nad rozlewiskiem - 50,4 proc. 5. Stand up...

 • Michał Piróg: Gdy zgadzałem się na udział w "Azja Express", byłem niedotleniony

  ...wyraził chęć uczestniczenia w kolejnej edycji. Okazało się to jednak niemożliwe, zdjęcia kolidowały bowiem z finałem "Top Model".  - Wróciłem do formy, zacząłem myśleć, że może mogę wziąć w tym(...), modela pracującego obecnie w Mediolanie. Przyjaciele podzieli między siebie ewentualne działania i ustalili, czego który z nich z pewnością się nie podejmie. Przyjaciel tancerza zobowiązał się...