• Informacje na temat:

  aaliyah aktorka

Artykuły na temat: aaliyah aktorka
 • Aaliyah w sequelach "Matrixa"

  Aaliyah - piosenkarka, która zadebiutowała jako aktorka w filmie "Romeo musi umrzeć" Andrzeja Bartkowiaka - wystąpi najprawdopodobniej w realizowanych właśnie sequelach filmu "Matrix". Po licznych opóźnieniach, zdjęcia do drugiej części "Matrixa" powinny rozpocząć się w marcu w Australii. Realizacja zdjęć do części trzeciej zaplanowana jest bezpośrednio po zakończeniu prac nad "Matrixem 2".

 • Aaliyah: Wampir pełen seksapilu

  Aaliyah, nieżyjąca już piosenkarka i aktorka, gwiazda filmu "Królowa potępionych" , została uznana za najbardziej seksowną odtwórczynię roli ekranowej wampirzycy. Ciemnoskóra piękność, która zginęła w katastrofie lotniczej w 2001 roku, wyprzedziła na sporządzonej niedawno liście Francuzkę Mathildę May, która zagrała kosmicznego krwiopijcę przyszłości w obrazie "Siły życiowe".

 • Aaliyah musi zostać w "Matrixie 2"!

  Fani postanowili zaprotestować przeciwko planom wycięcia scen z udziałem Aaliyah z pierwszego sequela "Matrixa" . 22-letnia piosenkarka i aktorka ( "Romeo musi umrzeć" ), która miała zagrać rolę Zee, zginęła 25 sierpnia w katastrofie lotniczej na Karaibach. Do tej pory petycję w sprawie zachowania scen z jej udziałem, podpisało ponad 10 tysięcy fanów.

 • "The Matrix Reloaded": Eva Mendes zamiast Aaliyah?

  Po tragicznej śmierci Aaliyah ( "Romeo musi umrzeć" ), która zginęła tydzień temu w katastrofie lotniczej, wszyscy zastanawiali się, co zrobią twórcy sequeli kultowego "Matrixa" , w których słynna piosenkarka i aktorka miała zagrać ukochaną Morfeusza. Ostatnio pojawiły się doniesienia, iż w roli Zee być może wystąpi Eva Mendes.

 • Fani zmarłej gwiazdy są wściekli

  Wielbiciele zmarłej tragicznie w 2001 roku piosenkarki Aaliyah chcą zablokować prace nad filmową biografią artystki.

 • "The Matrix Reloaded": Odnaleziono Zee!

  Młoda czarnoskóra aktorka Nona Gaye zagra rolę Zee w kontynuacjach kultowego "Matrixa" , obrazach "The Matrix Reloaded" i "The Matrix Revolutions". Początkowo rolę Zee powierzono amerykańskiej wokalistce Aaliyah, jednak jej tragiczna śmierć pokrzyżowała plany filmowcom. Poszukiwania jej następczyni trwały kilka miesięcy.

 • Nona Gaye: "Rewolucje" wyjaśnią wszystko

  Nona Gaye ( "Ali" ), która występuje w filmach "Matrix Reaktywacja" i "Matrix Rewolucje" , powiedziała w wywiadzie, że w trzeciej częśi trylogii braci Wachowskich widzowie znajdą rozwiązanie wszystkich swoich wątpliwości. Aktorka zdradziła również, że w "Rewolucjach" jej postać będzie bardziej wyeksponowana niż w "Reaktywacji" .

 • Samantha Mumba w sequelach "Matrixa"?

  Samantha Mumba, irlandzka wokalistka pop, prowadzi rozmowy z wytwórnią Warner Bros. dotyczące udziału w sequelach kultowego "Matrixa" . Jak podał internetowy magazyn ShowBiz Ireland , w filmach "The Matrix Reloaded" i "The Matrix Revolutions" piosenkarka miałaby zagrać rolę Zee. Początkowo postać tę kreowała inna wokalistka - Aaliyah, która kilka miesięcy temu zginęła w katastrofie lotniczej.

 • Kto zagra Zee w sequelach "Matrixa"?

  Po tragicznej śmierci Aaliyah, która w przygotowywanych właśnie sequelach kultowego "Matrixa" miała zagrać Zee, ukochaną Morfeusza, wszyscy zastanawiają się, kto zastąpi młodą aktorkę i piosenkarkę na planie obrazów "The Matrix Reloaded" i "The Matrix Revolutions". Ostatnio pojawiły się kolejne doniesienia na ten temat.

 • Jakież było zaskoczenie Jennifer Lopez kiedy okazało się, że przyjęcie, na które wybrała się w poniedziałek 24 lipca jest jej imprezą urodzinową. Latynoska piosenkarka i aktorka była święcie przekonana, że udaje się na przyjęcie wydane przez Maritę Miller, żonę Reggiego, słynnego koszykarza Indiana Pacers.

Wideo na temat: aaliyah aktorka
 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

 • Wenus w futrze

  Adaptacja sztuki Davida Ivesa, której bohaterem jest reżyser, Thomas (Mathieu Amalric), bezskutecznie poszukujący kandydatki do głównej roli w spektaklu teatralnym. W trakcie castingu, żadna aktorka nie potrafi przekonywająco zagrać kobiety, która, na skutek umowy, ma się całkowicie podporządkować mężczyźnie. Kiedy zrezygnowany Thomas decyduje się odpuścić przesłuchania, do teatru wbiega spóźniona Vanda (Emmanuelle Seigner), arogancki i całkowicie nieokrzesany wulkan energii i erotyzmu....