• Informacje na temat:

  aaliyah zdjęcia

Artykuły na temat: aaliyah zdjęcia
 • Schwesta Ewa urodziła! Pokazała zdjęcie prosto ze szpitala!

  ...swoim profilu w mediach społecznościowych. "Najlepsza na świecie rzecz jest za darmo, a jednocześnie jest bezcenna. Aaliyah Jeyla, zawsze będę Cię chronić, moje serce" - napisała pod zdjęciem z nowo...

 • Fani zmarłej gwiazdy są wściekli

  Wielbiciele zmarłej tragicznie w 2001 roku piosenkarki Aaliyah chcą zablokować prace nad filmową biografią artystki.

 • Filmowa biografia Aaliyah ujawni kulisy jej małżeństwa

  Filmowa biografia gwiazdy r & b Aaliyah rzuci nowe światło na jej związek z wokalistą R. Kellym, za którego wyszła w wieku zaledwie 15 lat. Ich związek w drugiej połowie lat 90. należał do ulubionych tematów prasy kolorowej.

 • Filmowa biografia Aaliyah ujawni kulisy jej małżeństwa

  Filmowa biografia gwiazdy r & b Aaliyah rzuci nowe światło na jej związek z muzykiem R. Kellym, za którego wyszła w wieku zaledwie 15 lat. Ich związek w drugiej połowie lat 90. należał do ulubionych tematów prasy kolorowej.

 • Aaliyah w sequelach "Matrixa"

  Aaliyah - piosenkarka, która zadebiutowała jako aktorka w filmie "Romeo musi umrzeć" Andrzeja Bartkowiaka - wystąpi najprawdopodobniej w realizowanych właśnie sequelach filmu "Matrix". Po licznych opóźnieniach, zdjęcia do drugiej części "Matrixa" powinny rozpocząć się w marcu w Australii. Realizacja zdjęć do części trzeciej zaplanowana jest bezpośrednio po zakończeniu prac nad "Matrixem 2".

 • Oburzeni fani Aaliyah

  Fani tragicznie zmarłej w sierpniu zeszłego roku amerykańskiej wokalistki Aaliyah są oburzeni sloganem reklamującym film "Queen Of The Damned", do którego piosenkarka zakończyła zdjęcia niedługo przed katastrofą w której zginęła. Wytwórnia Warner Bros. promuje go hasłem - "Pragnęła tylko jednego, piekła na ziemi".

 • Ugoda rodziców Aaliyah

  Rodzice Aaliyah zawarli ugodę z liniami lotniczymi Blackhawk International. To właśnie w katastrofie samolotu należącego do tej firmy utalentowana 22-letnia wokalistka poniosła śmierć w 2001 roku.

 • Zasypana ofertami udziału w filmach Aaliyah, amerykańska wokalistka pop, znalazła jednak czas, aby pomyśleć o swojej karierze muzycznej. Efektem tego jest to, iż spora część materiału na już trzeci w jej karierze album, jest już gotowa.

 • Aaliyah zagrana przez własnego brata

  Aaliyah, amerykańska wokalistka, która zginęła latem podczas katastrofy samolotu, swoją śmiercią przysporzyła sporo kłopotów producentom filmowym. Jak wiadomo, piosenkarka miała zagrać w filmie "Matrix 2", a także w obrazie "Queen Of The Damned", będącym adaptacją powieści Anne Rice.

 • Nowi bohaterowie "Matrixa"

  Do obsady przygotowywanych właśnie sequeli słynnego "Matrixa" dołączyły trzy osoby. Harold Perrineau, Daniel Bernhardt i Monica Bellucci wystąpią u boku Keeanu Reevesa, Laurence'a Fishburne'a, Carrie-Anne Moss, Hugo Weavinga, Aaliyah i Jady Pinkett-Smith.

Wideo na temat: aaliyah zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...