• Informacje na temat:

  abba ubrania

Artykuły na temat: abba ubrania
 • ABBA: 40 lat "Waterloo"

  Szwedzki kwartet ABBA od początku swego istnienia myślał globalnie. Przepustką do kariery poza granicami kraju miał być konkurs Eurowizji. Zespół brał udział w eliminacjach parokrotnie - dopiero utwór "Waterloo" z albumu pod tym samym tytułem zagwarantował sukces.

 • Warszawa: Gorączka walentynkowej nocy

  Spektakularne brytyjskie widowisko teatralno-muzyczne "Thank You For The Music" będzie miało swoją premierę w Polsce 14 lutego. Podczas walentynkowego koncertu w Sali Kongresowej w Warszawie będzie można usłyszeć największe przeboje grup ABBA i Bee Gees.

 • "Sucker Punch": Sexy-cliché

  - Dziewczęta ubierają się prowokująco, bo znajdują się w domu publicznym i dają show. Mężczyźni przychodzący na ten występ stanowią metaforę publiczności siedzącej w kinie. Oni oczekują, że dziewczęta będą ubrane w ten właśnie sposób. Tak samo widzowie chcą, żeby były ubrane w pewien konkretny sposób, w stylu sexy-cliché - tłumaczy Zack Snyder, reżyser debiutującego na DVD i Blu-ray filmu "Sucker Punch"

 • Córka Madonny zagra w jej filmie

  Madonna postanowiła zaangażować w swój najnowszy projekt - produkcję zatytułowaną "W.E." - swoją córkę Lourdes.

 • "Disco robaczki", czyli rodzinne Kombi

  "Disco robaczki" , reż. Thomas Borch Nielsen, Dania, Niemcy 2008, dystrybutor: Kino Świat, premiera kinowa: 21 maja 2010

 • Guns N'Roses: Wokalista aresztowany

  Axl Rose, wokalista grupy Guns N'Roses, która wystąpiła w Warszawie w połowie czerwca, nie zamierza zmieniać swojego rock'n'rollowego trybu życia. Po poniedziałkowym (26 czerwca) koncercie w Sztokholmie muzyk zażądał zorganizowania imprezy w luksusowym klubie nocnym "Cafe Opera". Zabawa była na tyle huczna, że we wtorek, 27 czerwca, w godzinach porannych Axl trafił do aresztu za bójkę z ochroną w hotelu.

 • Jak wygrać Eurowizję

  Wykonawcy i fani, komentatorzy i gwiazdorzy - wszyscy zastanawiają się od lat, jak odnieść zwycięstwo w eurowizyjnym konkursie piosenki. Wczoraj wieczorem do tego zacnego grona dołączył Marcin Mroziński. Nie chcę dłużej patrzeć na to, jak się męczycie. Patriotyczny obowiązek i zwykła ludzka litość każą mi upublicznić kilka sposobów na to, jak wygrać Eurowizję. Nie dziękujcie. Po prostu zróbcie, co trzeba.

 • "Historia pewnej miłości"

  Madonna nie zaprzecza: w wyreżyserowanej przez nią historii Amerykanki Wallis Warfield Simpson, kontrowersyjnej bywalczyni salonów, dla której brytyjski monarcha Edward VIII zrzekł się tronu, uważny widz dostrzeże więcej niż kilka odniesień do własnych życiowych doświadczeń artystki.

Wideo na temat: abba ubrania
 • Jestem Bogiem

  Robert De Niro, Bradley Cooper ("Kac Vegas") i wschodząca gwiazda młodego pokolenia Abby Cornish w mrocznym thrillerze o tajemniczym leku, który poszerza zdolności ludzkie. Wyobraź sobie narkotyk, który czyni Twój mózg niezwykle wydajnym i sprawia, że chłoniesz ogromną wiedzę. Narkotyk, który czyni cię nadzwyczaj skupionym, szybkim, sprawnym, a nawet atrakcyjnym. Narkotyk, dzięki któremu pokonujesz wszystkie ograniczenia. Niewyobrażalne staje się możliwe nawet dla Eddiego, który od życia nie...

 • Jaśniejsza od gwiazd

  Fanny Brawne ma 18 lat, jest olśniewająco piękną i ciekawą świata dziewczyną. Powściągliwa matka dołożyła wszelkich starań, by córka wyrosła na rozważną i dobrze wychowaną pannę. Każdy dzień Fanny wypełniony jest niekonwencjonalnymi zajęciami, jak szydełkowanie, bale i długie spacery zawsze w towarzystwie przyzwoitki. Niewinne spotkanie z czarującym młodzieńcem, nieoczekiwanie przerodzi się w pierwszą prawdziwą miłość. To nieznane uczucie do niepoprawnego romantyka, sprawi, że dziewczyna...

 • 7 psychopatów

  Marty (Colin Farrell) potrzebuje inspiracji do swojego scenariusza pt. "Siedmiu Psychopatów". Jego najlepszy przyjaciel Billy (Sam Rockwell) jest bezrobotnym aktorem, a z życiowej konieczności złodziejem... psów. W niecodziennym biznesie pomaga mu Hans (Christopher Walken), człowiek głęboko religijny, z gangsterską przeszłością. Kiedy kumple Martiego ukradną ukochanego pupila psychopatycznego mordercy, Marty będzie miał aż nadto pomysłów na skończenie scenariusza. Tylko czy przeżyje, by go...